Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

Kto właśnie pije piwo??

Polecane posty

Gość
co ja tez ? bylem na innym topiku :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_drunk
Ja wlasnie pije piwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titsi
ja z majówki właśnie wczoraj wróciłam:) mój kot do dzisiaj nie moze dojść do sobie bo takich wczasach:D śpi jak suseł:) dziewczyny co się w ogóle z wami dzieje, jak tu przyszłam byłam przy 4 piwie, teraz pię drugiego drinka a tu rozmowa prawie stoi w miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano na zdrowie:) zaraz wam coś wkleje dziewczyny bawi mnie to i jakby nie spojrzec łączy się z tematem :) chwila moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
: szarlotka 1. Z lodówki weź 10 jajek - połóż na stole ocalałe 7, wytrzyj podłogę, następnym razem uważaj! 2. Weź sporą miskę i wbij jajka rozbijając je o brzeg naczynia. 3. Wytrzyj podłogę, następnym razem bardziej uważaj! W naczyniu mamy 5 żółtek. 4. Weź mikser i wstaw do niego skrzydełka i zacznij ubijać jajka. 5. Wstaw od nowa skrzydełka do miksera, tym razem do oporu. Zacznij ubijać. 6. Umyj twarz, ręce i plecy. W naczyniu pozostały 2 żółtka, a dokładnie tyle potrzeba na szarlotkę. 7. Oklej ściany i sufit kuchni gazetami, meble pokryj folią, będziemy dodawać mąkę. 8. Nasyp 20 dkg mąki do szklanki, pozostałe 80 dkg zbierz z powrotem do torebki. 9. Sprawdź czy ściany i sufit są oklejone szczelnie, przystąp do miksowania. 10. Weź szybciutko prysznic! 11. Weź 4 jabłka i ostry nóż. 12. Idź do apteki po jodynę, plaster i bandaże. Po powrocie zacznij obierać jabłka. Przemyj jodyną kciuk! 13. Potnij jabłka w kostkę pamiętając, że potrzebujemy 2 jabłek, więc nie wolno zjeść więcej niż połowę! Przemyj jodyną palec wskazujący i środkowy. 14. Jedyne pozostałe jabłko pocięte w kostkę wrzuć do naczynia z ciastem, pozbieraj z podłogi pozostałe kawałki i przemyj wodą. 15. Wymieszaj wszystkie składniki w naczyniu mikserem, umyj lodówkę bo jak zaschnie to nie domyjesz! 16. Przelej ciasto do foremki, wstaw do piekarnika. 17. Po godzinie, jeśli nie widać żadnych zmian włącz piekarnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18. Po przebudzeniu nie dzwoń po straż pożarną! Po prostu otwórz okno i piekarnik. 19. Po tych traumatycznych przeżyciach pozostaje tylko schłodzona żubrowka i sok jabłkowy Smacznego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique - przeczytasz jutro... ale najważniejszy jest pkt ostatni :P prawda titsy? chociaż żubrówki to ja nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titsi
ha pkt ostatni boski, choć ja piję gin z tonikiem:D pycho, mało tego, zaraz zrobię sobie trzeciego:D a co z wami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titsi
w ogóle gdzie się podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skończyłam piwo i chyba wystarczy na dzis mam bardzo słabą głowę a kolacji nie jadłam, obiadu już nie pamiętam wiec czuje w sobie piwo! la la ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titsi
ja też jestem all the time, a ty ciuchotko siedzisz i nawet nie wiedziałam, że jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titsi
diablica!! ja obiadu nie jadłam od roku albo i dwóch lat!! brak mi czasu:P poważnie, nie mam czasu na obiad, ale życie, na drinka za to mam czas i to teraz, więc odzywać się dziewczyny bo nie chce być aa! idę na papierosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titsi
do jakich ciuli?????coś nie wiem, za mocny drink czy co? powiedz do jakich ciuli, jak wróce a fajki to ci powiem czy warto się dodzwaniać czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa??kurwa bylgo ktory jest mi winien tysiaka,i obecnego ktory ma kaprysy i nie odbiera...booo..."a jakos tak"...(cytat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×