Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Aborcja na życzenie powinna być w Polsce legalna.

Polecane posty

Aaaa. Mówisz, że namwiasz jedynie do zajęcia się swoimi sprawami. I że nie oceniasz innych. Więc zajmij się, nie siedź tutaj. Właśnie oceniłaś, pisząc że debilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moherek jako osóbka o małym rozumku Ci powiem, że sprzedaje to ewentualnie prostytutka swoje usługi :) A jak bym miała wewnętrzną potrzebę, to zapłaciłabym każde pieniądze, żeby pozbyć się problemu, który mnie spotkał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkmk
każdy żyję swoim życiem i to nie moja broszka co kto robi ze swoimi ciążami, jak dla mnie każda kobieta może i po 100 razy usuwać ciążę, to jej wybór a nie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moherek
owszem dla ciebie może być to człowiek, w takim układzie jak nie chcę mieć człowieka a chcę seksu, miłości, bo tak jesteśmy stworzeni, ze seks był jest i będzie, bez względu czy to to się moherom podoba czy nie to w takim układzie uświadom społeczeństwo i rozdawaj any tak aby mogli się 100 % kochać, sekować i nie mieć dzieci, Dopóki takie mohery jak ty nie będą chodzić od domu do domu i rozdawali a darmo środki i uświadamiać to aborcja winna być legalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moherek
ile nakarmiłaś już narodzonych głodnych dzieci, czy umiesz tylko kłapać ozorem tak jak inne mohery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mila i fajna ;)
No i jeszce usypianie dzieci tuz po narodzinach na zyczenie tez powinno byz zlegalizowane,bo przeciez komus moze sie odwidzic czy chce to dziecko czy nie,albo zamiast oczekiwanego chlopca urodzi sie dziewczynka i odwrotnie,po co komu niechciane dziecko???? odrazu po narodzinach dac zastrzyk z trucizna i po klopocie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest dokladnie to samo co aborcja!!!!!!!!!!!! zastanowcie sie nad tym kretynki ktore zabijaja wlasne dzieci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnthnno
ja nie widze nic przeciwko zabijaniu takich już urodzonych dzieci przez matki, to ich sprawa a nie moja. ja tych dzieci karmić nie bedę i gdyby nawet zycie jakiegoś dziecka zależało ode mnie to bym nawet palcem nie kiwnęła bo po prostu mnie tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg. skoro wy jestescie tak zaangazowane i was tak bardzo to wszystko obchodzi to zacznijcie pomagać kobietom w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedouczona idiotkaaa
zarodek a dziecko to jest różnica,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mila i fajna ;)
a co zarodek nie czuje myslisz? zeby cos usunac lekarz musi to widziec,wiec usuwa ciaze od 7tc a w tym tyg.sa juz raczki i nozki o glowce nie wspomne,bije serduszko niedouczona to jestes Ty kretynko!!!!!!!!! obejrzyj sobie film"niemy krzyk" to moze Twoja jakze uboga mozgownica zacznie inaczej myslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mila i fajna ;)
chcesz zobaczyc ludzkie"zarodki" po aborcji???????????????? widzialas ich zmasakrowane cialka? porozrywane raczki i nozki???????????? Jestescie nieczule suki myslace tylko o wlasnej wygodzie!!!!!! serca nie macie dla malutkich istotek ktore sa czescia Was samych.Nie chcecie dzieci to zabezpieczajcie sie do cholery!!! a nie rozkladacie nogi przed wszystkim co sie samiec nazywa a potem wielka rozpacz bo jest niechciana ciaza...Jestescie tak plytkie ze szkoda slo na was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdrhdry
taka jedna mila i fajna ;) - za to ty na pewno jesteś niesamowicie pomocna, wrażliwa i masz ogromne serce. mieszkasz pod moste, ubierasz się w łachy i nie dojadasz bo cały swój majątek oddałaś dzieciom które głodowały. i pewnie tak naprawde cię tu nie ma, bo taka dobroduszna osoba jak ty nie traci czasu i pieniędzy na internet a biegnie pomagać tym pokrzywdzonym prrzez złych ludzi maluszkom. kobieto daj się siana i idź się wydoić bo oprócz muczenia głupia krowo to nic innego nie robisz. pozostawiasz za sobą ejdynie smród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mila i fajna ;)
ghdrhdry Nie skomentuje twojej wypowiedzi,bo nie lubie chlapac sie w rynsztoku!!!!!!!!Zycze ci tylko by ktoregos pieknego dnia,bez twojej zgody i pomimo twoich protestow,ktos zlapal cie na ulicy i porozrywal na kawalki,a tak poprostu bo nie spodobala mu sie twoja zafajdana facjata!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdrhdry
No to jest ciekawe... Pizdy takie jak ty bronią zycia nienarodzonego a z chęcią by zabiły każde narodzone. Ja ci śmierci nie życze - ale też mam nadzieję że będziesz miała okazję zobaczysz flaki swojego bękarta ;) To cię najmocniej zaboli kurewko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac jak bardzo ograniczone jest Twoje myslenie,skoro nie zrozumialas tego co wyzej napisalam...ale coz nie spodziewalam sie tego ze zrozumiesz.A teraz wybacz nie bede wiecej dyskutowala z kims na tak niskim poziomie bywaj,a raczej nie bywaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płatna ale legalna. Teraz i tak sie skrobią i dorabiają szarą strefę a później sie leczą na niepłodność z naszych podatków. Niech się skrobią a kasa z zabiegów niech zasila NFZ a nie kieszenie nieuczciwych lekaży chałupników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqq lalalal
ja w zyciu bym dziecka nie usunela, ale jestem za tym by byla dozwolona. bo jak ktos niechce miec dzieci, a antykoncepcja nie zawsze dziala, lub tez nie jest taka zdrowa, sama pigulki bralam wiec wiem cos o tym, bo zniszczyla mi zdrowie, i 3 rok juz sie lecze i ile na to leczenie kasy poszlo. Zreszta jak kogos nie stac na aborcje to po co ma rodzic dziecko i sie jeszcze nad nim znecac, bo tez niewiadomo czy by oddala jak juz urodzila ale i tak czesto sa matkami z przymusu tak jak by. Ja ogólnie jestem gotowa na dziecko, ale jk bym wpadla to mam chlopaka w którym mam wsparcie. Ale wiadomo sa przypadki gdzie chlpoak zostawia dziewczyne, a ona potem sama dziecka nie utrzyma. A jak ktos sie chce piepszyc jak królik i zabijac to jego sprawa. Nie mozna zabronic komus usuwania ciazy, bo ktos równie dobrze moze przytylym ludzia zabronic jesc. Kazdy jest inny i ma swoje zdanie i swój rozum, wiec jak chce usuwac to niech usuwa, przecierz to nie nasza sprawa. A nie mozemy kogos zmusic do porodu, bo to nie my bedziemy bawic dziecko i nie my bedziemy odpowiadac za to jak trafi w zle rece, nie zawsze rodzinka co adoptuje jest taka wspaniala, ile przypadków bylo gdzie dzieci potem byly molestowane. !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annonimka
To na kobietę spada ciężar 9-cio miesięcznego bycia w ciąży, wychowania i opieki nad dzieckiem, conajmniej do pełnoletności I NIKT !!!!! PO ZA NIĄ NIE MOŻE DECYDOWAĆ o tym, co ona ma robić. Nikt się nie interesuje późniejszym losem dziecka, ani nie dokłada się do jego utrzymania, tym samym NIE MA ŻADNEGO PRAWA DO ZARZĄDZANIA SWOIM ŻYCIEM!!! Każdy z wyraźnych przyczyn kieruje się dokonywaniem wyborów w życiu. Są tacy, którzy są za i tacy, którzy są przeciw i niech obie strony mają wolny wybór i niech tak pozostanie, bo to bardzo intymna sprawa, nierzadko rujnująca życie kobiety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annonimka
POMYŁKA - NIE MA ŻADNEGO PRAWA DO ZARZĄDZANIA CZYIMŚ ŻYCIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też popieram prawo wyboru
I uważam, że mniejszym złem jest usunięcie ciąży przez puszczalską, nieodpowiedzialną panienkę (nawiasem mówiąc tym bardziej nie nadającą się na matkę), jeśli w ogóle by były takie przypadki, niż urodzenie dziecka przez kobietę, która naprawdę gorąco tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcsdsfsfsdfdsssdsfdsfdfsfdsfd
mohery mozecie pierdolic co chcecie o waszych nieszczesnych zarodkach wyskrobywanych droga aborcji i mordercach w fartuchu lekarza a MY-normalni ludzie ktorzy w te brednie nie wierza i wiedza ze maja swoje prawa np do uprawiania sexu i w przypadku zawiedzenia antykoncepcji przy nie posiadaniu warunkow do potomstwa, mozemy sie spokojnie wyskrobac i skrobac bedziemy:) nie mam zamiaru znosic stada bachorow a ruchac sie lubie i bede ruchala:) a jak wpadne bo gumka peknie to albo escapelle albo skrobaneczka:) prochami tez nie zamierzam sie truc zeby potem raki macicy dostawac lub jajnikow:-O a wy mi mozecie skoczyc, moja dupa wiec skrobac mi sie wolno i usowac bekarta ktorego urodzic nie chce:P i ja tez jestem jak najbardziej ZA legalna aborcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqq lalalal
Wlasnie :) To nie my potem te dzieci bawimy, karmic, dawac na ciuchy. Wiec co ma czyis wybór z nami wspólnego. Jak tak ktos jest przeciwko aborcji to niech to dziecko potem bierze i chowa!!! Anie tylko piepszy. Nie kazdy ma poukladane zycie, nie kazdego stac. A tak propo co do seksy, owszem powinno sie byc przygotowanym na wpadke uprawiajac seks, ale nie zawsze sie jest. Kazdy jest czlowiekiem, i co ten co nie jest gotowy na dziecko nie zasluguje na seks? MA sie mu go zabronic?? Wezcie sie zastanówcie. Kazdy ma chcice, nie tylko ludzie co sa przygotowani na ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdrhdry
bo to jest po prostu tak obrzydzająca hipokryzja że aż strach. zarzucają każdemu kto pomyśli o aborcji, ze to potwory pozbawione uczuć i prostaki a sami właśnie tacy są. bo dopóki ten dzieciak siedzy w macicy i nie trzeba na niego łożyć to 99% narodu dzieci kocha, nie może patrzec na dziecięcą krzywdę, jest katolikami niosącymi bezinteresowną pomoc bliźniemu. ale gdy tylko dziecko się rodzi to się nagle okazuję że wszyscy dzieci nie cierpią, nie trawią, kobeicie wpierają że to jej problem i jak nie ma za co żyć to mogła ciążę usunąć bo oni sami nawet złamanego grosza nie dadzą bo to dziecko JUŻ mają gdzieś. mało tego - nie raz wiedzą ze za ścianą dzieciak jest regularnie lany czym popadnie, ale tez ich to gówno obchodzi. liczy się dziecko tylko i wyłącznie wtedy gdy jest w macicy gdy nikt nie kaze kupować pampersów, ubrań i mleka, wtedy jest najfajniejsze, najukochańsze, i w ogóle słitasne. później gdy zaczyna się prawdziwe pole do popisu to panorama jak po armagedonie - wymieciono z ludzi, pozostały niedobitki, ślepe, głuche, bez rąk i nóg. dopóki nadal więcej się gada a mniej się robi to tak jest i będzie. jak ja mówię że kocham psy i że ubolewam nad losem psów psów bezpańskich to to się nie kończy na biadoleniu do monitora - ja mam 4 psy ze schroniska wzięte, jedno mam adoptowane w schronisku i opłacam jego opiekę i regularnie odwiedzam bo już nie mam mozliwości przygarniecia go so siebie. To jest prawdziwe działanie a nie pierdolenie trzy po trzy w internecie a w życiu rzeczyistym zamykanie oczy i zatykanie uszy aby nic nie wiedzieć i nie słyszeć. wiele z was jest hipokrytkami i ostatnimi osobami które powinny mieć dzieci i to wam aborcja z przymusu by się przydała bo swoich dzieci nic dobrego nie nauczycie poza kłamstwem, obłudą i hipokryzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
te biedne nienarodzone dzieci nie maja wyboru...i nikt ich nie pyta czy chca zyc czy nie :( z gory ich los jest przesadzony bo jakas nieodpowiedzialna matka zadecydowala za nie,ze nie bedzie zylo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqq lalalal
zastanów sie, co by to dalo jak by dziecko mialo wybór? kobieta w ciazy tez musi miec wybór czy chce by jej cipe rozrywali za 9 miechów. A nawet jak by dziecko mialo wybór, to kto by je bawil? Powiesz mi to? Malo dzieci w domu dziecka?????? HALLO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też popieram prawo wyboru
Gdyby istniała jakaś rozsądna alternatywa dla kobiet, ktore są w niechcianych ciążach lub przynajmniej stuprocentowe zabezpieczenie przed ciążą to może inaczej bym mówiła. Ale nasz świat nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annonimka
Kobieta, TO TAKŻE CZŁOWIEK!!!! I też ma swoje prawa, a wy narzucając jej własne decyzje, skazujecie ją na życie w sposób, jaki odpowiada wam, a nie jej. To jakiś koszmar!! Nie wiem, czy do końca świadomi jesteście, że życie każdy ma jedno i chciałby je przeżyć według WŁASNYCH zamierzeń (!). Są kobiety, które mają swoistą sklonność do zachodzenia w ciążę, choć wcale tego nie chcą!!! Dlatego pilnujcie własnych spraw odnośnie aborcji i decydujcie o sobie, a nie wtrącajcie się i nie wchodźcie z obłoconymi buciorami w czyjeś życie. Kobieta poddaje się aborcji, tylko w wyjątkowej sytuacji i na pewno ma ważne ku temu powody, a wam nic do tego!! Podejmowanie decyzji za kobietę, to nic innego, jak ZNIEWOLENIE JEJ w tej kwestii, a wydaje mi się, że czasy niewolnictwa, już dawno mamy za sobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejzalam NIEMY KRZYK jezu jak mi szkoda tego malenstwa,obejzyjcie soebie i zobaczcie na co pozwalacie ,jak wy tak mozecie,zobaczcie jak te dziecko widac ze krzyczy boi sie ..ale lekarze normalnie biora i zabijaja te malenstwo :(((( boze daj mi sile.......nie moge sluchac tak glupich matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze
annonimka Kobieta, TO TAKŻE CZŁOWIEK!!!! Czlowiek??? czlowiek nie zabilby wlasnego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też popieram prawo wyboru
O "Niemym krzyku" to już parę lat temu trąbili, że jest wyreżyserowany i fałszuje rzeczywistość. A w ogóle to powiedzcie - jeśli nie aborcja to co? Co możecie zaoferować w zamian? Może kiedyś medycyna osiągnie taki poziom, że niechciane zarodki będzie można uratować bez szkody dla matki. Na razie nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×