Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwiatpolny

odmłodzenie 45-letniej twarzy -pomocy!!

Polecane posty

Gość kwiatpolny

Podajcie najlepsze, sprawdzone sposoby i miejsca gdzie to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwiatpolny
Royal Vital warszawa ( fale radiowe) ok.8000 ( 10 zabiegów ) Kształtosfera Warszawa ( technologia elos ) ok. 4000 ( 5 zabiegów) Jak są promocje to taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diament 43 _
Katowice autoryzowany salon. Perfekcyjna obsługa. Urządzenie takie same co w Royal Vital ale ceny katowickie. Ja płaciłam za 10 zabiegów 6000zł i mąż jest zachwycony . O mało się nam małżeństwo nie rozpadło o tą sumę pieniędzy na Focus ale opłacało się bo jestem młodsza i mega napięta . Zbieram teraz pieniążki na dłonie. Przed Focusem miałam złe doświadczenie z wypełniaczami bo nigdy nie było tak jak chciałam . Koleżanka z pracy miała mocne zmarszczki które notorycznie zasłaniała zbyt długą grzywką nagle zaczęła chodzić w spiętej i wszystko jasne :) Podpytałam u kogo robiła botoks a okazało się że robiła zabiegi na focusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwiatpolny
Kształtosfera jest też we Wrocławiu. Robiłam u nich Velashape ale wiem, że mają też elosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaB
Witam dziewczyny!!!! Ja tez mam podobny problem.Mam pytanie a co sadzicie o zabiegach mezolift.A moze ktos wie gdzie robia takowe w Cieszynie lub okolicach z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimmmaa
Mnie focus nie pomógł nic a nic, ja polecam laser frakcyjny. Po 2 zabiegach twarz odmłodniała mi o 10 lat. Cena za 1 zabieg 700zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do kwiatpolny Royal Vital warszawa ( fale radiowe) ok.8000 ( 10 zabiegów ) Kształtosfera Warszawa ( technologia elos ) ok. 4000 ( 5 zabiegów) Jak są promocje to taniej. ja pierdole ale wałek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
koorwa jesteście puste ale na takich głupkach zarabia sie kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal ci Złoty paru złotych
czy po prostu kasy nie masz i jadem plujesz frustracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
hej, dziewczęta po co takie zaczepki komentować, pamiętajcie obojętność najbardziej boli. Czytam Was i mam problem fokus czy laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena 1769
Fale radiowe! Efekt świetny. Jeśli jesteś z okolic Łodzi- polecam Namisz. Ceny mają "Lódzkie" a jakość usług super. Jestem ich stałą klientką. Za twarz zapłaciłam 300 zl za zabieg. Często mają promocje bo są nowi na rynku. Można też z nimi negocjować. Zawsze coś dorzucą w gratisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Dzięki za podpowiedź, tylko trochę za daleko o jakąś 100, u nas fokus kształtuje się od 600 wzwyż . Z tego co się dowiadywałam minimum 5 zabiegów trzeba sobie machnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhu
nie pomoze skalpel róż kiedy stara d**a już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 769i 8ja
pomoże liftung Elos-laserem,albo fotoodmłodzenie ,koszt zabiegów 1000-2000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 769i 8ja
a na codzień serum,zamiast kremu-silniej regeneruje skórei odżywia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 40letnia
a ja sie szczypie czy kupic krem za niecale 50 zl :D :D ALe chyba dobre geny mam,bo mi daja jakies 28-30 lat, ale kasy zaoszczedzilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
no właśnie, i teraz w ciągu najbliższych lat poleci Ci cera jeśli teraz o nią nie zadbasz - biologia, tego nie oszukasz, dlatego nie oglądaj się na geny tylko sprawiaj sobie przyjemność i zrób coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomoze puder róż kiedy dopa stara już. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puder, róż nie pomoże ale są droższe rzeczy które pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po to, żeby wygłosić tę wielką mądrość odświeżyłeś temat sprzed 6ciu lat? Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
huhuhu 2009.05.10 nie pomoze skalpel róż kiedy stara d**a już '' Nie musisz pisać. Prawie każdy chłop jest taki sam, woli młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Chciałam mojej skórze na twarzy przywrócić blask i ją troszkę odmłodzić, udało się to dzięki zabiegowi infuzji tlenowej. Zabieg wykonywałam w Lumiere w Kielcach  ul. Żeromskiego 15/2 https://gabinetlumiere.pl/ i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Dzieki zabiegowi infuzji tlenowej moja kóra twarzy bardzo się odmłodziła, wyglądam teraz super. Zabieg rewelacja i polecam kazdemu. Ja robiłam w  Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLA

Chcesz odmłodzić twarz szukaj gabinetów, które robią zabieg BioRePeelCl3 www.moment.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×