Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep internetowy

jaki polecacie sklep z agd i rtv?

Polecane posty

Gość sklep internetowy

planuję zrobić zakupy sprzętu, w internecie ceny wydają się ok ale się trochę obawiam bo do tej pory kupowałam tylko drobiazgi, poradźcie proszę, które sklepy uważacie za solidne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka70
Pamiętam jak ja się bałam kupować w sieci, wszyscy według mnie chcieli oszukiwać kręcić no bo przecież jaką masz gwarancję, że Ci przyślą towar po tym jak wpłacisz im pieniądze na konto.. ale syn przekonał mnie, że przecież te internetowe sklepy to nie są żadne krzaki, że wszystkie muszą być zarejestrowane jako firmy, że obowiązuje je takie samo prawa wobec konsumenta jak zwykły sklep, więc nie ma się teoretycznie czego bać. Do tej pory kilka razy kupowałam większe rzeczy w sieci i jeszcze się nie sparzyłam, jeśli jednak chcesz mieć pewność to kupuj w dużych sieciach np. http://www.magicznaplaneta.pl/ (Saturn). Masz gwarancje, że towar będzie dostępny od razu, gwarancję na jakby co i raczej niższe ceny na które mniejsze sklepy nie mogą sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia_ze_zgierza
kazdy moze miec swoja opinie ale musze cie uswiadomic, ze wieksze sklepy takie jak wymieniony przez ciebie saturn czy media markt nie sprzedaja przez siec poniewaz tam panuja zupelnie inne warunki sprzedazy ceny ksztaltuja sie dynamicznie, a w media czy innych sklepach wszystko czeka na comiesieczne czy codwumiesieczne obnizki wynikajace z zalegania towaru na magazynie. zreszta sama sobie przeczysz wymieniajac te magiczna planete, ktora z saturnem ma wspolne chyba jedynie logo, bo ceny zupełnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmokWafelski
Ja to bardziej obawiam się kupowac drobiazgow niż takich wiekszych rzeczy bo tak to zawsze możesz poprosib o ubezpiecnie przeyslki a takie malenstwa nie raz si zapodzialy na naszej kochanej pocczie polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka RikiTikiTak
Krysiu przecież to jest Saturn jak bonie dydy!!! To, że ceny są trochę niższe wynika z tego, że w sklepie internetowym nie muszą zatrudniać takiej hordy ludzi no i pewnie chcą zachęcić do tego typu transakcji :) dobrze, że jakaś duża sieć wkońcu zauważyła istnienie Internetu w celu innym niż informacyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejms
Solidne jak ze stali tylko sklepy sieci GWOZDZ & CO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dorzucę swoje trzy grosze do poprzednich opinii :) Magicznaplaneta.pl to sklep internetowy gdzie jeśli chodzi o RTV i AGD jest chyba największy jego wybór. Poza tym, można tam kupić też komputery czy komórki na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhtfgde
morele.pl sklep jest ok. zreszta wejdz sobie na ceneo i poczytaj opinie o kslepach co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam neo24.pl
Kupiłam u nich zmywarkę, płytę gazową, piekarnik i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z każdym sklepem internetowym jest tak, że należy uważać ;) Dlatego też zgodze się z tym, że powinno się kupować takie sprzęty w większych sklepach, jak np. medialux.pl - no i dodatkowo można tam nawet przez gadu skontaktować się z konsultantami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @kokoszanel
Ja już się przyzwyczaiłam do zakupów w internecie i nie mam z tym problemów. Sprzęt rtv i agd też mi się zdarza kupić w sieci. W sumie macie rację, że trzeba zawsze uważać, ale jak się kupuje w dużym sklepie to jest pewność, że nie będziemy zawiedzeni. Ja do tej listy bym jeszcze dopisała electro.pl - chyba największy elektromarket w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna menda
W elektro kupiłam kilka rzeczy i wszystyko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja z kolei znam właśnie magiczną planetę i tam podoba mi się kolorystyka (strona też musi dobrze wygladać) oraz fakt, że łatwo można wyszukać asortyment, który jest nam potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już oceniamy stronę, to polecam electro.pl, mają przejrzystą, dobrze funkcjonalną stronę, dobra wyszukiwarka. Sam sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, mają jeden z największych asortymentów jakie widziałem, nie ma problemów z przesyłką i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Ja ostatnio najczęściej robię zakupy w sklepie magicznaplaneta.pl Jest tam spory asortyment, a do tego często bywają opłacalne promocje, także warto tam raz na jakiś czas zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lubie robic w tym sklepie Neo24.pl zakupy ,czesto zagladam na ich strone a to agd,rtv czy inne rzeczy kupie.ostatnio zakupiłem nowy sprzet grajacy ,zamowiłe i przy okazji skorzystałem z nowej usługi neoexpress i otrzymałe sprzet jeszcze tego samego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zakupów w Neo24 korzystam od dawna, bo nie muszę wychodzić z domu aby kupić dobry towar w atrakcyjnych cenach. Szybko, miło i wygodnie. Polecam wam ten sklep, bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w Neo24 będzie jeszcze szybciej, gdyż wprowadzili nową usługę Neoexpress polegającą na tym, że jeśli zamówisz do godz 16, to tego samego dnia będziesz cieszyć się nowym zakupem. Cieszę się, ponieważ ja często kupuję u nich i szczerze mogę wam polecić ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep neo24, w dużej części swoją kuchnię wyposażyłam właśnie tam. Zaoszczędzając przy tym mnustwo czasu, no i ceny mają bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony Klient
Witam wszystkich. Ja często robię zakupy w sklepie neo24.pl maja przyzwoite ceny ,dobry sprzęt agd,rtv,tv i wiele innego potrzebnego do kuchni i salonu.Pracownicy dobrze doradza przed wyborem ,dostawa szybka i bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również kupuję w neo24 i popieram w całości wcześniejszy wpis. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient Neo24
Ja również polecam ten sklep neo24.pl.Juz od lat kupuje unich ,większość rzeczy w kuchni kupiłem przez internet i jak do tej pory czekałem na towar do 48h ,a od kiedy wprowadzili usługę neoexpress,dostawa jest jeszcze tego samego dnia ja w ten sposób kupiłem nowe kino domowe w piątek do południa i dowieźli mi w piątek po południu.Super ta usługa warto korzystać za parę zł macie sprzęt w domu tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstały klient Neo24
ja od lat wyposażam w sprzęt kuchnie i salon ,dużo sprzetu kupiłem własnie w sklepie neo24.pl.Maja dużo promocji ,dobry asortyment znanych producentów w dobrych cenach.Miła i fachowa obsługa a jeszcze dobre usługi ja ostatnio skorzystałem z neoexpress z expresowej dostawy sprzętu do domu,za parę złoty mi przywieźli to co zamówiłem wnieśli mi na piętro i zabrali stary nie potrzebny sprzęt,więc nie muszę sie martwic gdzie go mam oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×