Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep internetowy

jaki polecacie sklep z agd i rtv?

Polecane posty

Gość Miąższunia
wydaje mi sie, ze media expert jest liderem, ja w kazdym razie zawsze tam kupuje, bo maja spoko oferte ratalna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nigdy nie lubiłam sprawdzać produktów na ceneo. Wyjątkowo drażni mnie ta strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammilka
teletorium, mają fajny wybór telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o takie produkty to zawsze kupuje na electro.pl Mają świetne ceny z darmową dostawą. Jak czegoś nie jestem pewna to dzwonie i otrzymuje wszystkie potrzebne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzena
Ja też bardzo lubię teletorium, mają też czasem fajne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.etodo.pl polecam bardzo miła obsługa i ceny lepsze niż w media na przykład. Tanie lodówki pralki i telewizory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabajone7878
Niezłe ceny i promocje można znaleźć na stronie www.bimtech.com.pl Mają tylko markową elektronikę, jest z czego wybierać. Potrzebowałem nie tak dawno kupić sobie do prowadzenia prezentacji projektor i tutaj mieli bardzo fajnego Epsona za mniej niż 3 stówki. Darmowa wysyłka, szybka realizacja. Plus ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizu77
tak jak pisała korzena, Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daankaa
Dobre ceny maja na wasserman.pl. Do tej pory korzystalam ze sklepow stacjonarnych i mocno przeplacalam :( a tam maja duzy wybor i dobre ceny, no i nie musze sie nachodzic zeby cos znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterro88
Moim zdaniem ważniejsze od tego w jakim sklepie kupujesz jest to, jaki sprzęt wybierasz. Jeśli chodzi np. o RTV, warto postawić np. na LG. Telewizory tej marki cieszą się naprawdę dobrymi opiniami. Wystarczy spojrzeć chociażby na http://www.opineo.pl/opinie-2184685-lg-42lm620s.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvvy
to moze banal, ale ja dopiero wczoraj bylam pierwszy raz w media expert. i wyszlam zadowolona, z wieloma torbami;) maja dobra oferte ratalna. wiec ze swojej strony moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam media expert. Kupowałem tam wielokrotnie i raz brałem telewior na raty akurat na mistrzostwa w piłce ;) Spisali się na medal moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellka32
ja najczęściej kupuję w sferisie, rtv, vobis, lpelektronik w zależności gdzie wychodzi taniej to co sobie wybrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz kupić soldny sprzęt AGD i RTV i chcesz sobie oszczędzić bieganie po sklepach stanie w kolejkach i niepotrzebnie tracić nerwy polecam otworzyć stronę http://www.cozacena.pl/ Tutaj znajdziesz i porównasz ceny interesujących ciebie rzeczy RTV i AGD. Porównując ceny zawsze zaoszczędzisz i robisz to wszystko w domu przy kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja na avans.pl dużo kupuję, lubie ten sklep online. Lubię tam kupować bo często mają jakieś promocje ciekawe. Pzrzeglądajcie sobie regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaskaTorun
ja ostatnio kupowalam rower w media expert (indianę) i bylam zadowolona, bo A. promocje, B. zyczliwa obsluga. No i media experty sa chyba wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie euronet. Kuszą promocjami, które po zakupie okazują się nieaktualne. Nie wypełniają i nie stempluja gwarancji. Domagają się niemal natychmiast opinii o produkcie i obsłudze. Jeśli jest negatywna -nie jest zamieszczana . Tak było z moją. Tam gdzie powinna się ukazać - jest informacja , że 100% klientów jest zadowolonych z zakupu. Zatem ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie euronet. Kuszą promocjami, które po zakupie okazują się nieaktualne. Nie wypełniają i nie stempluja gwarancji. Domagają się niemal natychmiast opinii o produkcie i obsłudze. Jeśli jest negatywna -nie jest zamieszczana . Tak było z moją. Tam gdzie powinna się ukazać - jest informacja , że 100% klientów jest zadowolonych z zakupu. Zatem ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o serwis chodzi to na pewno http://www.tvcolor.com.pl/ Ostatnio korzystałam u nich z naprawy zmywarki i koszty na szczęscie mnie nie zjadły a dodatkowo szybko wszystko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaa_1
Ostatni zamawiałam telewizor i pralkę na sferis.pl a lodówkę zamówiłam w satun.pl obie transakcje przebiegły prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie dobrego sklepu internetowego, to z mojej strony poleciłabym otosklep24. Zamówiłam z niego statyw do aparatu. Przesyłka przyszła ekspresowo, a produkt w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe agd na pewno kupisz w sklepie wasserman.eu Sama zamawiałam stamtąd blender i chodzi mi świetnie. Używam go już ponad rok i działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiillo
Zamówiłem właśnie kilka rzeczy na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek671
Zrobiłem niedawno zakupy w sklepie internetowym otosklep24, zresztą kolejne. Jeśli wiem, że czegoś mi potrzeba to w pierwszej kolejności sprawdzam ofertę tego sklepu. Po prostu, dlatego, że jeszcze mnie nie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto1213
Kilka tygodni temu po kapitalnym remoncie wyposażałam swoją kuchnię od podstaw i z polecenia skorzystałam z usług http://www.otosklep24.pl/. Zdecydowanie mogę polecić ten sklep! Obsługa bardzo profesjonalna i pomocna, asortyment bardzo ciekawy i ekspresowa przesyłka. Zdecydowanie warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał1975
Ja również zrobiłem zakupy w otosklep24 i muszę przyznać, że jakość produktu pozytywnie mnie zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśak
chyba media expert jest liderem. nie jestem znawca, ale zawsze jak tam jestem to kupuję coś w normalnej cenie. jest tez duzy wybor. i nawet synowi na komunie kupilam tam rower (Indianę), choc wcale sie nie spodziewalam, ze znajde tam tego typu artykuly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×