Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep internetowy

jaki polecacie sklep z agd i rtv?

Polecane posty

Gość kralik
Ostatnio kilka rzeczy zamawiałem na sferis.pl, ceny mi bardzo odpowiadały, cała transakcja przebiegła prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie właśnie dobrego skupu rtv to zdecydowanie polecam http://www.skupzlomu-elektroniki.pl/ to jest naprawdę dobre rozwiązanie. Dzwonisz, umawiasz się na termin, oni zabierają sprzęt, a ty masz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej przez internet, możesz sobie sprawdzić dokładnie każdy sprzęt, poczytać opinie, przemyśleć. W sklepach stacjonarnych sprzedawcy są szkolenie żeby wcisnąć Ci najdroższe rzeczy które zalegają na magazynach, używają technik manipulacyjnych. Osobiście od dłuższego czasu robie zakupy w sferisie i nie miałam nigdy problemów, czy to kuchenka czy czajnik kurier przywiezie na miejsce. Co za wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora jest to bardzo fajny sklep internetowy mają przejrzystą stronę, lecz ja również polecam sklep more4kids, w którym jest duży wybór drobnego agd i można również odebrać osobiście w salonach sferisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czara22
satun, sferis, euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damaszkovva
ja preferuje media expert, bo jako jedyni maja spoko oferte ratalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ME jak dla mnie najfajniejsze (i najbliżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaan
Ostatnio byłem zmuszony kupić laptopa i najlepiej cenowo wyszedł w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam na promce w ME dorwałem ostatnio lapka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam najbardziej też w sumie me lubie, bo zawszejest obsluga spoko,a nie jakies naburmuszone buce, jak to sie czasem zdarza no i promocje czasem jakies spoko mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Manienka_
ja ostatnio wygralam w media expert bon na kolejne zakupy na 750 zl (wzielam udzial w jakiejs ankiecie) wiec teraz bede zachwalac tylko ten sklep, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataryna090
dla mnie też media expert - fajne ceny i dosc porzdny system rat. w porownaniu z konkurencją wypadają nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlikkk
Od dłuższego już czasu w akcesoria elektryczne zaopatruję się przez stronę http://lispol.com. Mam tu dostęp to wszystkich elementów jakie mi są potrzebne w pracy – tranzystory, układy scalone, obudowy i tak dalej. Wysyłkę robią szybko, oferta jest aktualizowana, więc to co mają na stronie to rzeczywiście są w stanie szybko dostarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmm, ja chyba też najczęściej w sumie w mediaexpert kupuję na jakichś promocjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polubiłem me, bo wygrałem u nich ostatnio 750 ziko za nakietke na stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumin356
Ja polecam matrixmedia - mają co miesiąc tydzień wyprzedaży, w każdy ostatni tydzień miesiąca: http://wyprzedaz.matrixmedia.pl Czasem można wyhaczyć takie ceny że głowa mała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apila
Jestem w trakcie remontu kuchni, właśnie dziś zamówiłam cały sprzęt agd na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich sklepów nie brakuje, zarówno stacjonarnych, jak i w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko9374
Kupuje cały czas na ole ole i nigdy się na nich nie zawiodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara898989
ja polecam media expert, przez internet tez mozna zrobic zakupy, ale masz pelna swiadomosc, ze ten sklep rzeczywiscie istnieje, ze mozesz isc zlozyc reklamacje w razie czego itp, a nie jest to jakis randomowy sklep z adresem tylko i wylacznie skrytki pocztowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamboo
Moim ulubionym sklepem ze sprzętem AGD jest marka Kernau. Kupiłem tam ostatnio zmywarkę do zabudowy KDI 6541 https://www.kernau.com/produkt/kdi-6541.html. Zdecydowałem się na ten produkt, ponieważ ma niskie zużycie wody i klasę energetyczną A+. Dodatkowo zmywarka wyposażona jest w wąż aquastop, który w razie awarie odcina dopływ wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekk_kk
ja mogę z czystym sumieniem polecić Komputronika. nigdy nie miałem z nimi problemów jeśli chodzi o zakupy, czy to stacjonarne czy online. ostatnio wystartowali ze swoją apką na androida Klient VIP, dużo tam interesujących przecen i rabatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera000
nie bede oryginalna, ale dla mnie raczej tylko media expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka22
Dla mnie sferis.pl, ostatnio zamówiłam szybkowar, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulek
AGD do kuchni zamówiłem na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaks
Ja kupuje najczęściej na media expert a dziś czytałam że mają promocję na zmywarki Siemensa, więc jak ktoś szuka to niech korzysta :) chyba dostaje się też tabletki do zmywarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eline22
W sferis często mają wyprzedaże w dziale agd/rtv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×