Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep internetowy

jaki polecacie sklep z agd i rtv?

Polecane posty

Gość zadowolona2014
Zrezygnowałam ze sklepów stacjonarnych, głównie z braku czasu. Swoją pierwszą zmywarkę kupiłam w neo24, jest to pierwszymój zakup w tym sklepie, ale nieostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jT1975
Ja kupuje w sklepie internetowym od lat jest to sprawdzony sklep neo24.pl .Uwielbiam robić unich zakupy sprzętu agd,czy tv .Kupowałem ostatnio nawet karmę dla swego pupila ,i wyposażenie do kojca dla szczeniaków.Bardzo dobrze wyposażony sklep miała obsługa i expresowa dostawa do domu klienta.Jednym słowem Super sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyfrowedomy
Witam serdecznie, jesteśmy firmą, która chce wyposażyć Twoje pomieszczenie w solidny sprzęt RTV! Już teraz wejdź na naszą stronę www.cyfrowedomy.pl i zapoznaj się z naszą ofertą :) W ofercie mamy wyposażenie Twoich marzeń! Nasza oferta online obejmuje produkty z wyższej półki branży konsumenckiej audio-video. W szczególności oferujemy komponenty do tzw. kina domowego i nagłośnienia multiroom audio. Produkty kina domowego to: projektory kina domowego, amplitunery kina domowego, zestawy kolumn głośnikowych, itd. Mamy mnóstwo promocji. Pamiętaj, że zbliżają się święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalynkaaa
Polecam sklep http://electronicxworld.pl/, szczególnie teraz przed świętami mają sporo przecenionych rzeczy. Już kupiłam kilka na prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są może promocje np. trzeci sprzęt gratis czy za połowę ceny?. Potrzebuję kuchenkę gazową. mikrofalową i odkurzacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Fajnie się zamawia takie mniejsze przedmioty do wyposażenia domowego przez stronę www.agdchrosciel.pl . Oferta jest kompleksowa i przy tym chodzi o produkty markowe, od znanych firm. Nie handlują made in Chiną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam sprawdzic www.pol-art.pl - kupowalam tam kilka rzeczy, wiec mozna zerknac i popatrzec jaka jest oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl mają fajny sprzęt, mam od nich telewizor i mikrofalę. Działają bardzo dobrze, są dobrze wykonane i były tańsze niż takie w sklepach stacjonarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gob33
Pełno akcesoriów komputerowych w wysokiej jakości jest w ofercie na stronie www.etanto.pl . Mam do tego sklepu zaufanie, nie sprzedają tanich podróbek, tylko oryginalne, nowoczesne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastroii
ktoś już tutaj z "zebranych" polecał www.skapiec.pl wiec polecam i ja :) Bo to jest mega fajnem, ze mozna od razu zobaczyc co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komunikkk
ja polecam kupowac i agd i rtv za posrednictwem porownywarek. w sensie wyszukac sobie u nich najlepsze oferty http://www.skapiec.pl/rtv.html tak sie oplaca najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem ostatnio sklep: http://www.tanietablice.pl/ mają tam różny sprzęt a aktualnie trwa promocja więc jak najbardziej warto tam zajrzeć. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damerina
Ja zwracałam dużą uwagę na to czy w sklepie są raty 0%. Powiem Wam,że w zasadzie w każdym sklepie można coś kupić na raty ale w niektórych niestety ale są płatne. Poza tym nie każdy sklep ma takie dobre ceny sprzętu. Ja zakupy zrobiłam w sklepie rtv euro agd: http://www.euro.com.pl/ Już drugi raz. Zakupy za drugim razem dość spore bo większość sprzetu do kuchni ale jestem zadowolona. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, obsługa również ok. Można się jej było o wszystko dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenia261
Witam. Mam takie problem ze nie moge zaufac sklepom internetowym czy ktos slyszal cos o media ofert? tutaj podesle link: http://mediaofert.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupy w dużych sklepach internetowych, gdzie masz gwarancję dobrego rozkładu. Jeśli szukasz inspiracji, jakie konsumenci kupują, Polecam stronę w celu przetestowania produktów http://www.testjakosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w Wndcomp www.wndcomp.pl. Mam od nich telewizor, ekspres do kawy i żelazko ;-). Wszystko jest zawsze na czas i bardzo dobrze opakowane w sensie zabezpieczone. A no i mąż kupuje u nich różnego rodzaju akcesoria komputerowe ale to już nie moja bajka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taki sprzęt to najczęściej na sferis.pl z odbiorem u nich w salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynika_Copabanana
ja polecam media expert. co prawda, ja kupilam tam rower (indiane), ale moj tata kupil laptopa - i oboje jestesmy zadowoleni. tanio, porzadnie i kompetentna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksa901
media expert, kupilam tam rower ostatnio i koles mi doradzil fajny polskiej marki indiana której wczesniej nie znalam i nie poznałabym gdyby nie to, ze tam obsługują pasjonaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sega33
ja jestem raczej zacofana technologicznie, ale w sferisie mają dużo cierpliwości i dobrze doradzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarenOwa
ja jednak jestem wierna fanka media expert. mozna u nich wziac na raty, albo ubezpieczyc produkty,ktore sie kupuje, no i maja kompetentna obsluge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam ostatnio dużo rzeczy w Media expert i naprawdę jestem zadowolona. Mają całkiem znośne ceny wbrew pozorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×