Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep internetowy

jaki polecacie sklep z agd i rtv?

Polecane posty

Gość gość
ja w medaiexpercie głównie kupuje w sumie jak się zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze. polski sklep, to trzeba wspierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirla
euro, satrn, sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaneSS
media expert - wylacznie:). ja kupowalam tydzien temu odkurzacz, bylam najbardziej marudnym klientem na swiecie i spedzilam tam prawie 6 (!!) godzin. obsluga duzo bardziej cierpliwa niz moj maz :) w koncu po szesciu godzinach wybralam ten odkurzacz dzieki ich radom i sugestiom (electrolux pure i9) i jestem baaardzo zadowolona z tego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, zajrzyjcie na http://www.kerpol-karcher.pl/, tam jest sporo przydatnego sprzętu do domu, ogrodu, itp. ja mam od nich myjkę i odkurzacz, jestem bardzo zadowolona i nie przepłaciłam w ogóle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkryłam niedawno świetny sklep z wyposażeniem wnętrz https://cooldom.pl/. Mają prześliczne rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulana
pralkę ostatnio byłam zmuszona kupić , najkorzystniej wychodziła na sferis.pl, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór sprzętu RTV i AGD możecie znaleźć na stronie www.wndcomp.pl i polecam wam przyjrzeć się ich ofercie. Mają solidny sprzęt. Sama od nich zakupiłam telewizor i płytę indukcyjną. Sprzęt, który od nich zakupiłam jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernatka d
Media expert. Kupowałam u nich ostatnio robot sprzątający Electrolux pure i9. Fajna sprawa taka automatycznie odkurzająca pomoc, duże ułatwienie dla całej rodziny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrolla87
LpElektronik zamawiałam tam juz mini wieże Kruger Matz i słuchawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamil
ja zamówiłam sprzęt agd do kuchni przez stronę https://www.agdhome.pl/ Sprzęt dotarł szybko i cenowo wyszło mi mega przystępnie. Plus fajna opcja na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszeek
euro, oleale, mediaexprt, sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz szukać także w innych sklepach internetowych, ja sprzęt elektroniczny d domu zamawiam na www.Bravis.pl i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil70
Zdecydowanie polecam Kernau. Wiem, że opinie na ten temat są dość zróżnicowane ja jednak kupiłem płytę gazową emaliowaną i jestem bardzo zadowolony. Na sprzęt dostajesz 5 lat gwarancji, działa świetnie, już od samego początku widać doskonałą jakość i solidność wykonania. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem animatorką zabaw dla najmłodszych i niedawno ofertę rozszerzałem na mobilny system prezentacji interaktywnych (opowiadanie bajek i nie tylko z dotykowymi zabawami). System cały zamawiałam łącznie ze szkoleniem przez stronę www.uchwytyekranyprojektory.pl. Jak chcesz to na priv podeślę ci zdjęcie, jak to wszystko u mnie wygląda, bo trudno opisywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika0
Zanim zdecydujemy się na zakup sprzętu AGD warto poszperać w necie opinie o markach, cenach bo jednak różnica cenowa w sklepach może być duża. Ja tak robię gdy szukam dobrego sprzętu. Ostatnio rozglądałam się za zmywarką i wspólnie z mężem zdecydowaliśmy się na markę Candy a zmywarka którą ja wybrałam mieści aż 13 kompletów naczyń, więc dla nas to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio robiłam zakupy w media expert i jestem zadowolona z obsługi, poza tym mają bardzo bogaty asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też zobaczyć na www.Stonki.com.pl , mają tam czasem sprzęt RTV czy AGD niedostępny nigdzie indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle w Mediaexpercie kupuję, bo to nasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o sprzęt rtv to polecam www.Ferguson.pl zawsze u nich zamawiam, ostatnio nawet tv i jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaGosia88
Gdybym sama miała polecić jakiś konkretny sklep z tego typu asortymentem, najpewniej postawiłabym na ofertę http://www.adler.com.pl/ . Znajdziemy tam bowiem m.in. szeroki wybór małego agd takich marek jak Mesko Home, Adler Europe oraz Camry Premium. Produkty tych firm cechuje wysoka jakość, a co więc mnie osobiście bardzo do gustu przypadła ich stylistyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie media expert :) ja tylko tam robię takie zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia ze sklepem muzycznym ze strony http://musichouse.pl/. Kupiłem tutaj sporo używanego sprzętu i jeszcze z żadnym nie miałem problemu. Gram w kapeli, z pieniędzmi bywa na razie krucho więc takie gitary czy efekty z drugiej ręki to jest dla nas jedyna opcja na tę chwilę. Ale będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też media expert, dobra obsługa i ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogo

ME bo polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikos

serio polskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×