Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda pani domu

MOZNA WIETRZYC POSCIEL CALY DZIEN PRZY PIEKNEJ POGODZIE?

Polecane posty

Gość mloda pani domu

Ktos mnie pewnie wysmieje,ale mam pewien problem.Otoz jak jest piekna pogoda daje posciel na zewnatrz, takze poduszki,aby sie wywietrzyly.Uwielbiam zapach slonca, swiezosci. Dlatego posciel czasami jest az do wieczora. Narzeczony zwrocil mi uwage, ze tak nie moze byc, poniewaz posciel sie wietrzy godzine, a potem sie chowa z powrotem.Bo co ludzie powiedza, vze tak dlugo wisi. Powiedzial ,ze swiadczy to o moim lenistwie i niedbalstwie jak wisi do wieczora. Zastanawiam sie, czy nie ma on racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda pani domu
nikt nie wietrzy poscieli?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
wietrzę i nie widze w tym niczego dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani socjologowa
posciel to chyba lepiej wyprac i pozniej mokra suszyc na dworze. wtedy ladnie pachnie. chyba, ze chodzi o sama koldre i poduszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda pani domu
moj narzeczony twierdzi, ze caly dzien wiszaca posciel jest znakiem o niedbalstwie i lenistwie. No bo jesli jego rodzice wracaja z pracy to niezbyt by sie cieszyli takim widokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ oczywiscie ze mozna
co to wogóle za pytanie ????!!!! Tylko jesli nie ma juz słońca to lepiej zabrac bo moze zawilgotniec !!!! Nie przejmuj sie i wietrz BO TO WłASNIE dobrze o gospodyni swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda pani domu
ja co tydzien zmieniam poszewki, posciel itd. A wietrze codziennie jak jest pieknie i sucho na dworze (bez wilgoci oczywiscie). Jednak moj narzeczony jest przeciwny, aby taka posciel byla wywieszona az do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda pani domu
mam balkon na zachod,wiec przy pieknej pogodzie slonce mam az do wieczora.Naprzeciw nikt nie mieszka, nie ma zadnego budynku, tylko pola. Jedynie jak sasiedzi przejezdzaja autem do domu obok (domki sa szeregowe) to jedynie wtedy jest mozliwosc, ze ktos zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO TO W OGOLE
narzeczony decyduje o tym, ile posciel ma wisiec???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge.......
padłam :D:D:D:D co za pytanie :D:D:D co za Pani Domu :D:D:D co za Narzeczony :D:D:D co za związek :D:D:D ej, ale Ty żartujesz, prawda? On Ci nie zwrócił uwagi w związku z tą pościelą? powiedz, że to żarty :D:D:D:D hahahaha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli masz pościel z pierza
i standardowe czerwone wsypy, to nie powinno sie wystawiać takiej pościeli na słońce, po pierwsze w wysokiej temperaturze szybciej rozwijają się roztocza, dlatego pościel dobrze jest wietrzyć w mroźne słoneczne dni, wtedy one giną, a po drugie wsyp nasączony jest rodzajem woskowej warstwy zabezpieczającej , która powoduje, że pierze z niej się nie wydostanie, wystawienie takiej kołdry na słońce powoduje, że wsyp traci swoje właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli masz pościel z pierza
radziłabym jak już chcesz często wietrzyć pościel , wystawiac ją w wietrzne pogodne dni ale w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
no nie moge........ Zamelduj się jak jeszcze tu jestes napiszemy jak sobie to wyobrazamy te Twoje punkty. Może mamy podobne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO TO W OGOLE
ale tu kobita pyta sie o reakcje faceta, czy on ma racje, a nie gdzie ma wywieszac. jemu przeszkadza, ze ta posciel zwiewa i powiewa na balkonie i ze nieestetycznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli masz pościel z pierza
a ja se odpowiedziałam na pytanie zawarte w temacie dyskusji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda pani domu
denerwuje mnie takze,jak narzeczony zwraca mi uwage, kiedy jestem w kuchni i przygotowuje obiad,zebym ubrala fartuch zeby sie nie ochlapac,bo tak jest lepiej. no i coz,mimo,ze spodnie sa czyste , noszone tylko po domu dajmy na to 5 dni mu juz sie nie podoba, mowi, abym dala je do prania. nie wiem, czuje sie jak brudas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje bo u mnie jest to
samo! non stop sie czepia i podobnie jak u ciebie przypomina mi otym fartuchu mowiac, ze moja matka zawsze dba o siebie i wyglada jak kobieta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda pani domu
wlasnie jestesmy po kolacji. byla salatka pomidorow-ogorkowa. Wzielam troche tej salatki-z 3 krazki ogorka a on w zartach :"nie za duzo sobie nalozylas, inne tez chca jesc". 3 krazki! na cala miske!!! czy to jest normalne??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda pani domu
dziwnie sie poczulam.niby potem zartowal ,ze to mialo byc do smiechu,ale jakos m ito nie wygladalo do smiechu w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda pani domu
w tej salatce bylo duzo pomidorow, cebuli ,ogorkow mniej. Teraz sie go spytalam jak to bylo rzeczywiscie z tym zartem ,a on ze myslal, ze wzielam sobie za duzo i dlatego to mi powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda pani domu
nie podszywy a prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony z piekla rodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony z piekla rodem.
pogon go! co on ma do poscieli, ktora sie wietrzy? nie rozumiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha idz na topik
o wrednych tesciowych i ich synalkach , co mamusie kochaja bardziej niz siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore niech kazdy czyta
prawde o polskich kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie domu poszly juz spac
CZAS NA NIEGRZECZNE DZIEWCZYNKI!!! JUHUUU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha niezłe zarty
martwić się co sąsiedzi pomyślą ze pościel wisi cały dzień. Trzeba mieć doprawy nerwicę natręctw żeby to dla kogoś był problem. Narzeczony się troszczy o to co pomyślą sąsiedzi na wiszącą do wieczora posciel ? A nie martwi się co sąsiedzi myślą o tym, że mieszkacie razem bez ślubu ? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie bardzo rozumiem
dlaczego pościel ma się wietrzyć cały dzień????? czy kilka godzin nie wystarczy???? Czy całodzienne wietrzenie coś daje??? kurz osiada, roztocza na słońcu się rozwijają, muchy, pająki i jeszcze inne paskudy popstrzą.... Owszem, ja też wietrzę pościel, dość często, ale nie wystawiam jej na cały dzień... O estetyce już nie wspomnę, taka leżąca cały dzień na balkonie czy tarasie pościel nie świadczy dobrze o gospodyni.... I balkon i taras ma inne przeznaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdfsdfdf
wietrzenie pościeli zabija roztocza... także już nasi dziadkowie wiedzieli co robią. ja wietrzę i nie mam zamiaru przestac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×