Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość raNk.

Najgorsze polskie województwo

Polecane posty

Gość la mam ba P
ja kocham swoje Zachodniopomorskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingridka72
O i ta wypowiedź mi sie podoba!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie kocham swojego
swojego województwa w którym mieszkam czyli podlaskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci dopiero
czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ale
Podlaskie jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie kocham swojego
ale czego mi współczuć? Podlasie to w większości brak pracy, syf i niesympatyczni ludzie, a raczej osoby z dziwną mentalnością. Nie lubie tego klimatu. Mieszkam w Białymstoku i nie znosze tego miasta z wielu powodów. Na podlasiu mieszkam już kilkanaście lat ale stąd nie pochodzę i moze dlatego jestem tak uprzedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci dopiero
trzeba dobrze trafic z miejscem na mieszkanie , no i mieć własny interes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ale
To sie wyprowadz ,jaki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ale
A moj nick to przypadek . Z innego topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci dopiero
Białystok to rzeczywiście:O Suwałki jeszcze większe :o jak wioska ale poza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie kocham swojego
nie wyprowadze sie jeszcze przez minimum rok bo studia kończę. Tak Suwałki to też wiocha nawet wieksza od Białegostoku chociaż myślałam że tragiczniej byc nie może:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la mam ba P
dzięki :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jednakowoż
A ja mieszkam na Podkarpaciu i mnie się podoba:P A co do tej biedy...bezrobocie jest, owszem( a gdzie go nie ma?). I wszystko zależy od tego pod jakim kątem się patrzy na dane województwo. No bo jeśli ktoś jest nastawiony na bujne życie nocne, z klubami, kafejkami itp to raczej nie tutaj:) Co nie znaczy, że u nas nic się nie dzieje. Jeśli chodzi o krajobrazy to podkarpackie na pewno do najgorszych nie należy:P Myślę, że jak ktoś szuka widoków, spokoju i ucieczki od zgiełku wielkich miast to tylko w Bieszczady. Ale warto wiedzieć, że i te coraz bardziej są zabudowywane. Uważam, że województw nie ma co porównywać, bo jedno ma coś czego nie ma inne itd.:) A poza tym stwierdzenie ,, najgorsze'' nie jest na miejscu. Bo każde ma wady i zalety. Po prostu- co kto lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba się zastanawiać
świętokrzyskie = gówno jebiące gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35ryu
co za głupi temat: a jakie jest kryterium podziału? Zarobki, widoki, mieszkańcy i ich charaktery, czystość, dobre drogi? Na co patrzymy? :o A najgłupsze są wpisy "a najgorsze to PEWNIE na ścianie wschodniej: lubelskie, podkarpackie" :o To "pewnie" se możecie w dupe wsadzić skoro nigdy nie byłyście, ale wam się wydaje że to najgorsze miejsca do zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham wrocek!!!
A skad wy taki stary topik wygrzebaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślązkaczka
Ludzie tępi widząc po tym co piszą.Owszem Śląsk gdzie nie gdzie jest brzydki tak jak wszędzie ale ogólnie to górny Śląsk jest jednym z najbardziej rozwiniętych regionów Polski.I ponoć mamy bardzo zanieczyszczone powietrze mimo tego ze jest prawie takie same jak w innych miastach.Czy ktokolwiek ktoś się kiedyś zastanawiał jak by swój tyłek grzał jak by nie nasz węgiel bo przecież nie każdy ma ogrzewanie centralne i nie każdego stać na palenie samym drewnem.Mi się tu bardzo dobrze żyje, ludzie są tu normalni a jak taki Ślązak gdzieś pojedzie to zaraz go za jakiegoś brudasa uważają i kogoś gorszego.A tak wogule jest tu ładnie i tez mamy tu trawę i drzewa co dla nie których bd się wydawać dziwneeee hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudniejsza
A ja kocham kazde województwo, bo kazde miasto ma cos do zaoferowania, kazde ma swój klimat nie do podrobienia. Śląs, Katowice są super! Podlaskie tez nie jest złe! A sama jestem ze swietokrzykiego i tez nie mam na co narzekac. Jest zielono i np. Kielce sie rozbudowują. Cała Polska jest piekna i różnorodnna, w tym jest jej urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały ten ranking, to wybaczcie, ale nietrafiony jest . Dlatego, że nie ma obranych kryteriów, wielu z was podaje swoje typy( a właściwie stereotypy- a najgorsze to PEWNIE Śląsk bedzie, bo kopalnie, węgiel itp, albo któreś ze wschodnich- bo bieda, pewnie nawet prądu nie mają itp.) Otóż jako mieszkanka Podkarpackiego, a konkretnie okolic Bieszczad, czuję się dziwnie czytając o moim województwie, że typowane jest jako ,,najgorsze''. Owszem- bezrobocie jest, zarobki niskie i perspektywy też pewnie marne. Nie mówiąc o ,,nocnym życiu''- którego tu niewiele( choć nie można powiedzieć, że nie istnieje wcale). Gdyby ktoś z was kiedykolwiek wybrał się w moje okolice zdziwi was niejedno. Szczerze mówiąc podkarpackie bardziej postępowe niż się komukolwiek może wydawać. Domki ładne, zadbane, coraz to nowe budują, coraz więcej baterii slonecznych, wiatraków, a jakimi autami się rozbijają:) Jest tu pięknie, góry, lasy, łąki, wspaniałe widoki w niemal kazdej wsi:) I jest prąd, dobre drogi( nie wszedzie, ale to wiadomo...), internet i masa domków, które buduje sobie Państwo z wielkich miast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem z podkarpackiego
i jeśli chodzi o wskaźniki ekonomiczne to 40% ludzi pracuje w rolnictwie a rolnictwo wytwarza 2-3% PKB, po za tym duże metropolie wytwarzają PKB a myśmy swoją utracili a był nią Lwów, Rzeszów nie jest metropolią, więc o wysokim PKB nie ma co marzyć. Po za tym tu dominują małe firmy do 9 osób więc wypłata jest oficjalna i nieoficjalna dlatego tez w zarobkach wypadamy słabo. Biedy też nie ma bo każdy bezrobotny po utracie pracy wraca na wieś i zawsze coś dorobi jak nie u siebie to na czarno u kogoś. I dlatego we wskaźnikach poza-ekonomicznych czyli jakie dobra się w domu posiada, jak często jeździ się na wycieczki zagraniczne, jaki odsetek ludzi korzysta z pomocy społecznej..itd to podkarpackie w skali kraju wypadało lepiej niż średnia. Dla mnie najgorsze są: zachodniopomorskie, lubuskie, południowe rejony dolnośląskiego, górnośląskie oprócz Katowic, tych i bielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ze Śląska - całego
kraju nie zwiedziłam. ALe: Mieszkam w Bytomiu - faktycznie jest tam średnio ładnie, zabytków, atrakcji turystycznych zero - chyba że policzymy Agorę hehe ;-P Domy - kamienice w centrum miasta - nieremontowane, brzydkie odrapane etc - ale zaczyna się coś z tym robić i w miarę tanio mieszkania tam sprzedawać (cóż kiedy całe centrum jest podkopane). Nie wspominam o dzielnicy Bobrek i ulicy, na którą eksmitują Cyganów do baraków... Masakra. Ale na przestrzeni kilku lat infrastrruktura i architektura zaczyna się odradzać. Jeśli mówimy o drogach - nasze są kiepskie, ale wyjedźcie sobie w okolice Wielunia, Praszki - dziura na dziurze. Katowic osobiście nie lubię, bo jak dla mnie za duży motłoch - niby centrum, miasto wojewódzkie, ale nie pałam do miasta sympatią jakoś, lata dojeżdżania tam na studia zatłoczonymi 820-tkami skutecznie mi miasto obrzydziły. Bielsko - Biała - nie zwiedzałam całości - ale przyznać trzeba, że jest ładniejsze, zadbane bardziej i bardziej "turystyczne". Śląsk ma tę przewagę niestety nad blokiem wschodnim, iż zarobki średnie są tutaj wyższe, i żyje się nie najdrożej, więc na poziom życia nie narzekam. Z innych regionów - Mazury - byłam w Białowieży i okolicach, czyli przy samej granicy - bieda bieda bieda... Warszawa - pośpiech i pogoń za kasą - czyściej na drogach na pewno nie bardziej niż u mnie. Trójmiasto- dla mnie odrobinę za duże, ale urokliwe bardzo, mogłabym tam mieszkać - ma tylko jeden minus - wysokie koszty życia. Kraków - piękny, zadbany, odrestaurowany, ale dookoła miasta niestety wioski i wioseczki, poza tym to miasto "modne" i bardzo drogie.. Suma sumarum, każdy region ma swoje zarówno dobre jak i złe strony, wszędzie można znaleźć plusy i minusy. Kontakt z naturą za cenę bezrobocia i niskiego statusu życia, niskie koszty życia za cenę zanieczyszczeń, atrakcje i nocne życie za cenę wysokich cen. Coś za cos- jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klbklbjk
Najgorsze województwo pod każdym względem - LUBUSKIE! Jedynie Gorzów jakoś obleci, ale takiej dziadówy nie widziałem przejeżdżając przez żaden region!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merryjane
Jeśli chodzi o najgorsze województwo/a pod względem piękna, czystości itd to cały Śląsk oprócz Wrocławia według mnie, który jest fajnym miastem. Co z tego, że na Śląsku nie ma bezrobocia skoro tam cuchnie, jest brudne powietrze itd.? Mieszkam całe życie na Mazurach i kilka lat mieszkałem w Gdańsku i jak pojechałem na Śląsk to powietrze jest bez porównania. Do tego na Śląsku jest najgorszej jakości woda pitna w całym kraju. Najbiedniejsze to na pewno Warmińsko-Mazurskie, ale za to najpiękniejsze w całym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podlaskie, lubelskie najgorsze 2. Zacofane, brudne, ale "ludzie" przemądrzali najbardziej nie znosze ich. Największe buraki. Największe bezrobovie pewnie. 0 miast bonie zaliczamy tych wiosek co niby stolicami są. Najlepsze jak dla mnie Wielkopolskie. Kulturalni ludzie w większości. Bardzo niskie bezrobocie, w Poznaniu bardzo ładnie i czysto. Na obrzeżach też same zadbane domy. Poza tym Warszawa sama jest spoko, Kraków, Wrocławi Trójmiasto. Reszta niestety to nędza taki Wałbrzych to obraz nędzy i rozpaczy. Najgorzsze są lubelskie i podlaskie, nawet lotniska nie ma w nich a te buraki z nich jadą do Wawy i psują obraz stolicy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkio
Pantofle góralskie w wielu rozmiarach i wzorach. Staranne wykonanie i wysoka jakość materiałów sprawiają, że nasze pantofle są wyjątkowe. http://pantofle-goralskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk 123

Opolskie jest najlepsze:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×