Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eureka1979

test ciążowy a inseminacja

Polecane posty

Gość Anna7979
Hej dziewczyny kto jest Po Inseminaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia13
ja jestem, badanie jutro , ale nie mam nadziei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktory raz podchodzilas do Inseminaci Jak mozna wiedziec.Bo ja mam zrobic w sobote albo w niedziele Test Ale ciemno to tez widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem tydzien po inseminacji i najgorsze to te czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmarta
I co kobietki pomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmarta
Witam ja miałam 28 lipca insiminacje i zrobiłam test 2 dni temu i wyszedł negatywny czy za wczesnie go zrobilam co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika87
Goscmarta zdecydowanie za szybko zrobiłaś test... Moja Pani Doktor zleciła wykonanie testu po 2 tygodniach od inseminacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika 84
Mam zapytanie po insyminacji zrobiłam badanie krwi beta hcg i wynik w 12 dniu wyszedł < 0.100 po dwóch dniach na 14 dzień zrobilam test ciążowy i wyszła jedna kreska. Czy jest szansa ze to jeszcze za wcześnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyślono "chorobę" zwaną niepłodnością. Taką parę się leczy. Uznaje się ich za chorych i zaczyna się procedurę leczenia. Bo oni chcą mieć dziecko. Zdrowy samiec mógłby mieć dzieci z inna partnerką, a zostaje poddany zabiegom leczniczym. To jakaś paranoja. Tym bardziej zdrowa samica mogłaby mieć dzieci z innym partnerem, ale ona chce z tym a nie innym mieć tego potomka i poddaje się leczeniu. Czy da się pogodzić wodę z ogniem? Klient nasz pan. Jak zapłaci zrobimy zapłodnienie IN VITRO. Czy cała ta sytuacja nie jest chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planb
Dziewczyny dla was też najgorsze jest to czekanie? Ja miałam tydzień temu pierwsza inseminacje i już nie mogę się doczekać zrobienia testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem tu nowa inseminację miałam we wtorek na niepeknietym jajeczku ,w poniedziałek brałam zastrzyk na pęknięcie ,mimo to nie pękły lekarz mówił że mają czas jeszcze pęknąć od tego zastrzyku ,czy miała któraś z was tak i pękły ?ile czasu nasienie wytrzyma i czy zdarzy przed pęknięciem ?proszę bardzo o odpowiedź ,od dziś wieczora mam brać undestor czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam inseminacja ale przyjmowałam takie leki jak przy inseminacji. Dwa dni po zastrzyku wystąpiła owulacja potwierdzona na usg, czyli pęcherzyk pękł. U mnie aż za mocno bo dostałam dość dużą torbiel krwotoczną. Co do plemników to na ich przeżycie w drogach rodnych ma wpływ wiele czynników. Mniej więcej się przyjmuje, że około 3 dni a w dobrych warunkach mogą i dużo dłużej. Ja w tym cyklu co zaszłam w ciążę współżyłam przez trzy dni. Dzień przed owulacją, w dzień owulacji i dzień po owulacji. Tylko już bez leków a samym monitoringu u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaagnesagneska
Witam Was serdecznie dziewczyny. Miło, że można podzielić się swoimi przeżyciami związanymi z inseminacja. Nigdy nie myślałam, że będę miała wykonywany taki zabieg. Bardzo przeżywałam pierwszy zabieg IUI, mój mąż zawsze jest obok mnie i on również bardzo głęboko wziął sobie to do serca, pragnie równie jak ja zostać rodzicem. Ja mam 34 lata, a mój mąż 35. Udało nam się za pierwszym razem. Nic nie mówiłam mężowi, po niecałych dwóch tygodniach wykonywalam testy codziennie,a bywało, że dwa razy dziennie i druga bladziutka kreseczka, a za każdym razem była coraz mocniejsza. Dostałam brązowych plamien, Ale wiem, że to normalne. Myślę sobie w duchu, zarodek się zagniezdza i będę najszczesliwsza mama na świecie. W dzień spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszedl pozytywny więc kupilam smoczuś z napisem ILoveYouDad dla męża w prezencie. Byliśmy przeszczesliwi i oboje patrzylismy co chwila na test. Niestety trwało to do wieczora kiedy dostałam mocnych krwawien. Krew lala się strasznie, następne dni znów bolesne i nawet nie wiem czy nie bardziej od pierwszego. Trwało to dwa tygodnie, ale organizm sam się oczyscil. Lekarz zbadał i było ok. Drugą IUI straszny niewypał, żadnych objawów i czułam, że nie zajdę. Jestem cały czas stymulowana fostimonem, od 3go dnia okresu, 12stego września Ovitrelle i 14stego IUI. Objawy jak przy pierwszej próbie. Wiem, że nie należy robić testu wcześniej, bo niby Ovitrelle jest lekiem zrobionym na bazie moczu ciężarnych kobiet czy jakoś tak i że on może pokazywać dodatni wynik. Ale jak tu nie zrobić gdy bardzo się chce, aby się udało. Zrobilam dziś wczesny test i normalny test i oba pokazały drugą blada kreskę. Jutro znów powtórzę, bo czuje, że może wreszcie się udało. Jeśli nie, będziemy próbować dalej, ale nie wiem czy dam rade psychicznie, bo przerasta mnie najbardziej to czekanie. Pocieszam się tym, że niektórym z Was udało się i jestem z tymi, którym się nie udało i chciałabym Wam powiedzieć tylko jedno. Samej mi jest ciężko z tym żyć, ale bądźcie silne i walczcie do końca. Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że uda nam się wszystkim i będziemy na forum mamusiek z dziećmi. Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaagnesagneska
Hej hej, jest ktoś? Dziś znów test pokazał drugą słabą kreskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny faktycznie to czekanie to coś okropnego ja jestem po 1 inseminacji po 8 dniach zrobiłam test wyszedł negatywne czy to za wcześnie? Bo już rozmyslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dzisiaj jest mój 12 dzień od inseminacji. Wynik bety 3,48mlU/ml co o tym myśleć.¿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaaaa
Hej Jestem tydzień po drugiej IUI. Bralam clo i Ovitrelle na pęknięcie. Czekam z niecierpliwością na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 latka starań
Witajcie :-) mam.36 lat i mialam na razie 2 .inseminacje ..1 nieudana a ostatnia 22.10.. 2 dni mi sie juz spznia okres, ale juz tyle mialam wczesniej testow negatywnych, ze na razie sie nie ciesze. Jutro pojde na test z krwi. Lecze sie w Fertimedica. Biore progesteron na podtrzymanie ewmtualnej ciazy 2 razy dziennie. Czy.przez to moze nie dostaje okresu ?? Jak myslicie? Pozdrowienia dla wszystkich starajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Storczyk12345
Czesc mi lekarka zalecila test w 14 dniu po inseminacji jesli negatywny wynik to odstawic luteineni przyjdzie okres jesli pozytywny to brac dalej i zglosic sie do lekarza. Dziś mija 8 dzien i to czekanie mnie dobija... czytalam gdzies ze test mozna juz zrobic miedzy 10-12 dniem po, ale nie wiem czy sie niezniechece jeski wyjdzie negatywny, natomiast jak pozytywny to moze byc wina zastrzyku ktory sobie zrobilam na pekniecie pecherzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Storczyk12345
Kolezanka mi mowila ze jesli jest powyzej 10 to jest super i oznacza ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta

Hejo. Ja jestem dziś w 10 dniu po iui. Nie robię testów bo wole sie nadal cieszyć. Boje sie wyniku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×