Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Gość wieczna...
Witaj Renella! Znam to uczucie szczescia z autopsji.Tez waze sie codziennie i na poczatku rzeczywiscie moglam widziec codziennie ze chudne.To jest bardzo motywujace.Ale pamietaj ze przyjdzie moment kiedy waga juz nie bedzie Ci pokazywac ze Cie ubylo.To normalne.Na szczescie nie trwa to zbyt dlugo i potem idzie dalej w dol ale juz nie tak szybko i spektakularnie.Najwazniejsze ze nadal , choc powolutku chudniesz mimo tego ze nie chodzisz glodna.A to najwazniejsze .bo praktycznie wszystkie niepowodzenia w odchudzaniu biora sie z tego ze jestes glodna lu bo musisz sobie wszystkiego co lubisz odmawiac.Tu mozesz sobie na wiele rzeczy pozwolic i mimo to chudniesz a jak pobladzisz( mnie sie to zdarzylo juz ladnych pare razy)to nic sie zlego nie dzieje..Nie musisz przerywac diety lub zaczynac od poczatku.Nie , tu po prostu nastepnego dnia jesz tak jak nalezy wg diety i dalej chudniesz.wiem to po sobie.Juz myslalam nad zmiana diety bo chcialam przyspieszyc chudniecie ale znajac siebie doszlam do wniosku ze tylko na tej diecie moge sie kontrolowac i chudnac.Na innych ograniczajacych jedzenie wytrzymalabym pare dni a potem bylby murowany efekt jojo. Wrocilam wiec szybko do wyprobowanej diety no i znowu widze efekty Znowu mnie ubywa.Pozrowienia dla wszystkich dietowiczek.3majcie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę wszystkim, których jest mniej :) I gratuluję!!! U mnie waga stoi - w lipcu miałam sporo różnych grzeszków, więc z dietą było średnio. Ale przez cały lipiec ładnie chodziłam na fitness, teraz chodzę jeszcze częściej, więc i tak jest do przodu. Dietę stosuję prawidłowo tak w 80% powiedziałabym. Ale odpowiada mi ten styl żywienia, bo jem mniej słodyczy i innego niezdrowego jedzenia. Może po dorzuceniu do ćwiczeń diety przynajmniej ładnie wyrobią mi się mięśnie. A to już coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna..
U mnie po wielu trudach i znojach waga schodzi do minus 8 kg.Jak bedzie pelne 8 to sie pochwale.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna..
Oczywiscie z tymi trudami i znojami to gruba przesada.Wcale nie bylo tak trudno tylko troche mi sie nudzilo to sobie urozmaicalam diete napadami wielkiego zarcia.Dlatego trwalo to tak dlugo .Gdybym nie grzeszyla to napewno bylo by juz okolo 10 kg mniej albo i wiece,.ale i tak uwazam to za sukces ze tyle zgubilam.Jem teraz tak jak nalezy trzy posilki o okreslonych porach i z okreslona iloscia wegli i bialka i wszystko jest ok.Chudne dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz bardzo serdecznie .Ja też stosuje tę dietę od 22 lipca i podczytuje Was trochę ogólnie z tej diety jestem zadowolona i staram sie do niej stosować ale w porównaniu z niektórymi co piszą ja schudłam mało bo 1,2 kg może coś robię nie tak? Chciałm się Was spytać ile powinien trwać posiłek np śniadanie albo obiad z deserem bo u mnie zazwyczaj trwa prawie 1 godz może to za długo ? kiedy pownnam jeść kolacje najpózniej bo jem zazwyczaj ok 21 godz tylko to ze względu na pracę.Proszę o odp życzę powodzenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie ma za bardzo znaczenia ile czasu trwa posilek, tylko ze po skonczeniu musza byc zachowane te 5 godzin przerwy. najlepiej chyba jesc wczesniej kolacje 19-20, ale ja tez czasami mialam tak , ze musialam jesc dopiero ok 21.30 i mimo wszystko waga mi spadala. przeciez niedlugo jestes na tej diecie, mysle ,ze 1,2kg to wcale nie jest zly wynik!! zalezy zreszta jakie masz BMI jezeli nie jestes zbyt otyla to waga bedzie leciala wolniej w dol! ja jestem na diecie chyba od 18 maja i schudlam "tylko" 2,5 kg, jakis czas temu waga sobie stanela w miejscu i teraz jak zaczelam znowu cwiczyc to jakby znowu zaczelo sie cos ruszac. no ale np. wczoraj sobie niezle na kolacje pogrzeszylam, ale nie mam strasznych wyrzutow sumienia, bo ta waga jest juz w miare ok, wiec od czasu do czasu bede sobie pozwalac na cos dobrego:) tylko niedlugo jade na urlop i chcialabym zrzucic do tego czasu jeszcze troszke, bo tam na pewno nie bede na diecie, wiec tak "na zapas" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp. Moje BMI to 25 i może dlatego też waga wolniej idzie w dół i do tego ja w ogóle nie ćwiczę. A ty No Kurde jakie ty masz BMI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam BMI cos kolo 21. i znowu cwicze i tak jakby cos ruszylo z miejsca, z czego bardzo sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie o odżywki białkowe. Jednym z moich problemów z dietą jest to, że nie jem tyle białka, ile powinnam. Z białkowych rzeczy mam tylko ryby, jajka i sery (bo nie jem mięsa) - nie jestem w stanie ich dużo zjeść. Jak w jeden dzień zjem odpowiednią ilość białka, na drugi dzień mam często przesyt i jem mniej. I tak się zaczęłam zastanawiać, czy nie dołożyć sobie jakiejś białkowej odżywki, jaką jedzą sportowcy. Np odżywka Olimp, porcja dostarcza 27 g białka i tylko 2 g węglowodanów. Myślicie, że warto spróbować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka, że różny syf mogą dodać / dosypywać do wszystkiego i jedyna szansa, żeby jeść coś megazdrowego, to samemu sobie wyhodować ;) Wiadomo, trzeba ograniczać te różne syfy, ale uniknąć się ich chyba nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przecież skład jest podany i można wybrać te, które nie mają takich dodatków - żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w taką paranoję jeszcze nie popadłam, zeby wierzyć w takie dosypywanie bez pisania ;) Na tej zasadzie to dosypywać mogą do wszystkiego, nawet do zwykłej wody mineralnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555555555555
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 555555+++++
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airia
Witam Przymierzam się do tej diety i w związku z tym mam jedno pytanie. Czy przerwy między posiłkami mogą być większe niż 5 godzin? U mnie byłyby koło 7... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ,ze moga! u mnie tez czesto sa wlasnie takie przerwy! inna sprawa, czy to wytrzymasz, bo niektorzy tych 5 godzin nie moge wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airia
Dzięki za odpowiedź :) Z reguły tak jem ze względu na ilość czasu spędzanego na uczelni więc nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zainteresowała mnie ta dieta,z tym że absolutnie nie chcę już chudnąć,a tylko utrzymać wagę.Chyba każdy kto się odchudzał wie,jak zdradliwe może być MŻ,dlatego lubię jasne wytyczne.Wyczytałam na razie,że jeśli toś ma BMI w przedziale 25-30 powinien jeść 75 g węgli na śniadanie.Ile powinnam tego jeść przy BMI 19?Z 50 g?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam BMI 21 i jem 50 gram, mozesz jesc troszke mniej,ale wydaje mi sie ,ze jak chcesz utrzymac tylko wage to powinno wystarczyc te 50gram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zacznę od 50g i zobaczymy.Chcialam kupić książkę,ale nie było w empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airia
Dziś jest drugi dzień mojej diety. Wczoraj jadłam zgodnie z wyliczeniami dla mojego BMI czyli 75g ww na śniadanie i na obiad i 42g białka na kolację (BMI mam 28) ale przy takich ilościach chodziłam cały dzień głodna. Dziś na śniadanie zwiększyłam ww do 100g i już jest dużo lepiej chociaż dalej nie mogę powiedzieć że się super najadłam. Tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam z tym zwiększeniem. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz jutro ile bedzie na wadze, jak spadnie to znaczy ,ze te ilosci sa ok. dla mnie najwazniejsze,zeby najesc sie na obiad i wtedy az tak strasznie nie licze tych weglowodanow,ale oczywiscie bez przesady! tez sie nie najadalam, tylko ja BMI mam mniejsze i moze to z tego wynikalo. Ale znowu z drugiej strony jak sie nie najesz, to ma sie wtedy kuszace mysli na kolacje :O w ksiazce niby zalecaja ,ze weglowodanow/ bialek nie mozna przekraczac, ze powinno sie dojesc warzywami, salatkami itd. tak o teorii tylko wspominam, ale wiem jak tez u mnie ciezko bylo/ jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airia
Po dzisiejszym obiedzie okazało się że jeśli ww zwiększę do tych 100g na śniadanie to na obiad wystarcza mi już wtedy przepisowe 75gr :) Zważę się niestety dopiero w niedzielę bo w domu nie mam jeszcze wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mPerelka
Witajcie dziewczyny! Przeczytalam caly watek, bardzo podoba mi sie ta dieta, szczegolnie ze mozna ja przyjac jako sposob odzywiania na cale zycie, gdyz nie jest uciazliwa do stosowania i w zasadzie na wszystkie potrawy mozna sobie pozwolic (o ile nie jest sie koczownikiem). Zaczelam ja stosowac od 3 dni, po pierwszym dniu waga o 0,5 kg mniej. Super! Mam wielka prosbe do dziewczyn, ktore posiadaja ksiazke, moze moglaby mi ktoras pomoc. Mieszkam za granica (ale nie w Niemczech) i nie mam niestety mozliwosci zakupu ksiazki. W ksiegarniach internetowych jest niedostepna. Chcialabym uzyskac informacje na temat cwiczen zalecanych podczas stosowania tej diety. Ja cwicze prawie codziennie i ciekawa jestem jakie formy ruchu polecane sa przez autorow ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anke :) O ile pamietam to jest tez teoria, ze osobaz bmi ponizej 25 maja tak naprawde podobna ilosc miesni jak te z BMI powyzej, wiec jej zapotrzebowanie na WW wcale nie jest specjalnie mniejsze i powinna jesc tez ok. 75 mozesz jesc pewnie mniej jesli sie tym najadasz i wszystko jest ok...ale nie schodzilabym na pewno ponizej 50g z tymi weglami najprosciej to chyba zobaczyc metoda prob i bledow... jesli chodzi tylko o utrzymanie wagi to zaczelabym od tej wiekszej ilosci i jesli waga bedzie sie utrzymywac to bym przy niej pozostala, a jak nie to zmniejszyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!! Mam pytanko, na kolacje praktycznie zawsze nie mam ochoty jeszcze na produkty mleczne jak sery mleko to tak, ale na mięso lub na rybę wcale.Co myślicie o mleku 1,2% czy mogę je pić na kolacje tylko ze na opakowaniu to pisze że więcej w nim węglowodanów niż białka .Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy ratunku
Czy wiecie jak zdobyć książkę dr Pape? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz sobie w google Dr Pape Chudnij podczas snu i od razu wyskakuje ksiegarnia online, chcialam linka wkleic ,ale nie chce tu tego opublikowac, bo pokazuje ,ze to spam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tych sklepach on line gdzie szukałam 'produkt jest obecnie niedostępny'.Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×