Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna odchudzaczka

dieta dr Pape

Polecane posty

Gość wieczna..
Witam dziewczyny ! Dawno mnie tu nie bylo bo bylam na urlopie w Polsce.Bylo super , mam cudowna wnuczke i zal mi bylo odjezdzac od niej i jej rodzicow i rodzinki bo to moje dzieci ale trudno .Juz po urlopie. od jutra do pracy.Czytam Was i widze ze sobie radzicie , ja niestety troche przytylam bo nie moglam sobie odmowic tych wszystkich pysznosci jakimi nas raczono i to o roznych dzikich porach.Ale od dzisiaj znowu jestem grzeczna.Co do mleka na kolacje no to sama wyszukalas ze mleko ma za duzo wegli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni temu znalazłam informacje na temat diety dr pape. Nie mam niestety dostępu do książki ale nurtuje mnie jedno pytanie - czy osoba mająca bmi 25 ale wzrost 1,55m ma zjadać tyle samo węglowodanów i białek co osoba mająca bmi również 25, ale przywzroście np. 1,75m. Bardzop proszę aby ktoś mi odpowiedział jak sprawa wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wiecie gdzie zdobyć książkę? (ta z allegro za grubo ponad 100zł - odpada!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ktoś z allegro albo zgłupiał albo się pomylił i zamiast 14,90 wpisał 149 normalnie książka kosztuje 34,90 NIZIUTKA wydaje mi się że wzrost nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Od koleżanki dostałam linka do tej strony. Przeczytałam ją i ta dieta to chyba moja ostatnia deska ratunku. Ostatnio tak myślałam o diecie MM ale ona zupełnie mi nie pasowala, bo wielu produktów nie jadam i źle sie po niej czułam. Moje BMI wynosi już niestety 24,2. Jes niby w normie ale ja się źle czuję ostatnio przez te wszystkie super diety zaczęłam tyć i zamiast zrzucić ok 5-6 kg juz mam 10 kg. Proszę o skorygowanie mojego menu i mogilizację. Dzis zjadłam na śniadanie 2 kromki chleba z mąki z pełnego przemiału cienko posmarowany masłem i z dżemem malinowym mojego wytworu, 2 pomidory i napar malinowy z 2 łyżeczkami cukru. Obiad to kefir owocowy 0% tłuszczu białka mia 14,85 g na węgli 40,5, do tego 2 marchewki surowe, 2 kromki pieczywa tego co na śniadanie z masłem i 2 plasterkami polędwicy z indyka. Na kolacje musze zobaczyć ile serek mój ma bialka bo o ile dobrze wyliczyam to moge zjeść 35,4 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrero45
witam jestem nowa :) na tej diecie. dopiero czytam 14 strone,nie moge doczekac sie konca forum. zostalo mi jakies 14 stron jeszcze. czytam za szybko i boje sie,ze juz nic nie pamietam,ksiazki nigdzie nie ma. obdzwonilam ksiegarnie,netowe tez. ani sladu. wiec pozostrajecie na razie Wy kochane :) kiedys bylam na diecie plaz poludniowych,dziala cudownie,ale jakos nie moge sie znow do niej zabrac.a szlo mi niezle.udzielama sie na tym forum codziennie,pomagalam, dzielilam sie przepisami, mam nadzieje,.ze tu tez tak bedzie, tzn.ze teraz Wy pomozecie innym.... i mnie tez :) moje bMI + ....lepiej zamknac oczy teraz :P 38,7.......... masakra. wiem !!!! wiec bede miala co robic. ale jedno mnie cieszy - te bulki z nutella na sniadanie...hahhahaha uzalezniona jestem od slodkosci. wiec to mi je zastapi. no to co? znikam,dalej pocxzytac, czekajcie na mnie :) od poniedzialku zaczynam, bo na weekend jeszcze wyjezdzam i boje sie,ze nie mialabym tam co jesc..... buzka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrero45
no dobra...jestem na 22 stronie, zastnawialm sie gdzie sie wszyscy podziali...i teraz mi siep rzypomnialo. Wy wszyscy spicie :) wg zalecen dr Pape.....:D to do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja sie chcialam tylko zameldowac, ze regularnie zagladam tutaj ,tylko sie nie zglaszam, bo jakos nie ma o czym;) do "diety" tak sie przyzwyczailam, ze jakos z czystym sumieniem nie umiem czegos innego jesc. tyko czesto mam kryzys z bialkiem na kolacje; teraz na tapecie jest serek wiejski ze szczypiorkiem i pomidorkiem, ale czesto na kolacje cos innego sobie jem albo i wcale.wiem ,ze nie mozna, ale teraz juz mi tak nie zalezy na schudnieciu , juz bardziej na utrzymaniu wagi. wiec co dwa dni raczej nie przestrzegam, dwa dni robie normalnie diete i zawsze wraca waga. wczoraj mialam pyszna kolacje; steak wieprzowy smazony w 200gr pieczarek i z cebulka mniam. zazwyczaj jak jem na kolacje cos smazonego to mi waga nie spada,stoi po prostu w miejscu; a dzis niespodzianka 400gr mniej juhuu :D pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie mi zdobyc ksiażkę
jeśli gdzieś się pojawi w rozsądnej cenie to proszę dajcie znać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrero45
witam no i chyba nici z ksiazki... jest nie do dostania :( szkoda !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrero45
przeszukalam caly internet - nic dzwonilam teraz do Swiata Ksiazki - pani nie ma i nie bedzie, bo byla dawno sprzedawana. i nie jest zamowiona do dodruku. i co my teraz zrobimy ????????? help :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos na innym forum sie wypowiadal, ze ta ksiazka jest bardzo komercyjna,ze wiecej sie dowiesz z forum niz z tej ksiazki...czytalam niemiecka i moge to potwierdzic; wiecej chyba przepisow niz konkretnych informacji. jak cos nie wiesz to po prostu pytaj,az tylu zasad to tu nie ma:) po niemiecku bys zdobyla o ile znasz na tyle jezyk,podawalam tu kiedys link mozna ja czytac jako ebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrero45
no kurde witaj nie znam niemieckiego :( tak bylam zaaferowana ta dieta i jakos...zapał osłabł... wydaje mi sie tak skomplikowana. moze to na poczatek tylko? nim naucze sie ile jaka potrawa ma bialka lub wegli? moje bmi juz podawalam 37,8 (chyba tak to bylo) napewno powyzej 35. wiec ile bulek mogre zjesc? no i nie wiem czy 5 godzin da sie wytrzymac bez jedzenia??? dzis jest program u Ewy Drzyzgi - o odchudzaniu hipnoza. chyba pojade do wroclawia, bo jestem uzaleniona od slodyczy. jesli przestaje je jesc to tylko na jakis czas.: 15,55 sie zaczyna - TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tez nie chciala robic tej diety, bo skomplikowana; bo ma problem nawet z zorientowaniem sie co kiedy moze jesc,dlatego nawet jej nie straszylam liczeniem tych bialek i wegli. i poki co radze ci na poczatek to samo; stwierdzilam,ze moja mama tez ma w miare wysokie BMI to nie wiem ile by musiala zjesc, zeby je przekroczyc... i dlatego nie straszylam ja tymi gramami/bialkami/weglowodanami, tylko daje jej wskazowki co moze zjesc a co nie. I poki co na razie nie uwazamy na tluszcze, chociaz mowie jej ,ze nie moze jesc smazonego raczej codziennie (ze wzgledu na to ze moze przekraczac te tluszcze) no i poki co dziala ta dieta, bo chudnie!! sproboj tak samo; na razie jedz nie liczac tego,jak nie bedziesz chudla to wtedy zacznij analizowac co jadlas i czego moglo byc za duzo. Moja mama np.jest przyzwyczajona do glodowek ,dlatego ona nawet chyba mniej je ode mnie, a ja mam BMI kolo 21 :O mozesz tu pisac przeciez swoj jadlospis albo jak masz watpliwosci czy dana rzecz mozesz zjesc. nie poddawaj sie, bo juz łatwiej schudnac nie mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i co do slodyczy; ja niestety przy tej diecie mam czesto ochote na slodkie, no ale nie odmawiam sobie. Rano jak zwykle bulki z nutella i zazwyczaj na obiad tez cos slodkiego ;) Co do twojego sniadania; ja jem dwie bulki na sniadanie, to ty na pewno co najmniej 3:) ja czesto jem "na oko" , zreszta to co ja moge zjesc na obiad to bym sie tym nie najadla,dlatego nawet nie licze,a chce byc najedzona :)i mimo wszystko jakos sie tocze do przodu :) ale znowu moja mama je na sniadanie dwie bulki slodkie, wiecej nie moze wcisnac ,wiec nie zmuszam jej do wiekszych ilosci. ja sie przyzwyczailam do przerw 5-godzinnych, jak sie tak najadam do syta to nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celtic women
Witam wszystkich:) Czy to normalne, jesli po drugim dniu diety z ksiązki " Chudnij podczas snu" możliwe jest 1 kilogramowe przytycie? Może być to efektem diety czy jednak czyms innym? Powiem szczerze, że to mnie odrobinę zniechecilo i nie wiem czy kontynuowac ten sposob odzywiania... Z góry dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos zle robisz?? moja mama tez sie zniecheca,bo pierwszy kg latwo zszedl a teraz stoi. napisz co jadlas ,to moze wtedy cos poradzimy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celtic women
Najbardziej przestrzegam śniadań i kolacji, obiady mam, że tak powiem narzucone.. Wczoraj jadłam makrelę z pomidorami, żółtym serem i sałatą i podobno ryby ze wzgledu na to, że zawieraja duzo soli zatrzymują wode w organizmie. Czy to moze byc przyczyna?? Nie objadam sie strasznie dlatego wydaje mi sie to dziwne:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz BMI? ja mam niskie i dlatego ryba makrela nie bylaby dobra dla mojej diety.ile jej zjadlas? tak samo niby mozna jesc smazone wieczorem,ale ja zazwyczaj jak takie cos zjem to nie chudne na nastepny dzien. moze sprobuj zjesc np.dzisiaj cos lzejszego na kolacje??serek wiejski?jak masz wieksze BMI to do tego jajka? ta makrela jest jedna z bardziej tlustych ryb a sera zoltego tez raczej nie jadam, bo tez jest tlusty;jezeli juz to do salatki troszeczke startego,ale bardzo malo i to jest wtedy light z 17%tluszczu.taki normalny ma 48% tluszczu to kiedys patrzylam to nie za bardzo sie nadaje na ta diete. ma byc zachowana ilosc bialek ,ale przy takim jedzeniu moze byc tak,ze za malo zjadlas bialka a za duzo tluszczy(20 gram na kazdy posilek-to nie jest az tak duzo!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celtic woman
BMI mam 22. Sama nie wiem juz czasami co mam jesc dlatego czuje sie troche nieswojo w tym temacie. Tak naprawde to moja pierwsza dieta i staram sie jej przestrzegac, ale czy cos z tego wyjdzie... Mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mysle,ze jesz za tlusto,bo bmi 22 to zadna nadwaga i tu trzeba uwazac, a ja musze szczegolnie wieczorem-bialka nie jem raczej do syta.na obiad sobie pozwalam,ale na kolacje nie, liczylas czy jesz odpowiednia ilosc bialka? wydaje mi sie,ze problem tkwi w tych twoich kolacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celtic woman
No właśnie zmieniłam trochę ten jadłospis wieczorny i jem mniej i mniej tłuste:) I nie wiem czy to centymetr zle zmierzyl czy ja ale z 88 w brzuchu zeszlam na 86:) Mam nadzieje, że juz teraz będzie coraz lepiej:) Dziekuję, za poradę:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem tu nowa czytam od paru dni Wasze wypowiedzi na temat tej diety i zainteresowalo mnie to bardzo ,zamowilam ksiazke czekam na dostawe i chce wystartowac z dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu pusto sie zrobilo czyzby wszyscy odpadli mam pytanie wiec prosze jak ktos tu kuknie prosze o pomoc...chodzi o spanie ogolnie malo spie i na dodatek z przerwami spowodowanymi uderzeniami goraca i tu wlasnie pytanie...czy dirta bedzie dzialac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie powinno sie spac 8 godzin, zeby dieta dzialala.Ale praktycznie ja tez naleze do osob, ktore spia w tygodniu po ok. 6 godzin na dobe i jakos dieta dziala. zreszta ja w wielu miejscach łamie zasady,a jednak jakos sie tocze z ta dieta ;) np. to,ze pije kawe z mlekiem, tez na sniadanie jem wiecej niz powinnam, łacze wegle z bialkami na obiad (gdzie wczesniej przy takim menu nic mi nie spadalo). Wlasnie mialam teraz sie odezwac na tym topiku, wiem, ze topik troche podupadl, ale moze ktos tu zaglada, ja obserwuje czy ktos sie odzywa,ale sama sie pierwsza nie odzywam,bo nie mam nic nowego do wniesienia :) ale jak ktos ma pytania ,to chetnie sie udziele ;) Ale co chcialam dzis napisac! jezeli ktos ma dostep do niemieckiej tv , dzis na SAT1 o 22.15 beda mowili o tej diecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TotaLoveR
witam:)również przyłaczam sie do diety,przeczytanie zaledwie kilku stron tematu na forum mnie zaciekawiło,wiec co mi szkodzi. zaczynam od jutra, bede informować o wynikach:)a czy na śniadanie moge wypic szklanke cappucino waniliowego?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie powiedzialabym ,ze nie mozesz :) ale mozesz poeksperymentowac, zobaczyc czy mimo wszystko waga spada czy nie. pomiedzy posilkami nie powinno sie pic kawy mlekiem czy napoje slodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAPULA
Hey! CZytam Was i tak sobie pomyslałam że man szansę z Wami zrzucić moje "ukochane 19 kg"- chetnie wam je oddam tan.zostawie na forum ; moje BMI ok.30 , jestem w trakcie menopauzy i ta dieta chyba dla mnie - doradzcie proszę , czy sie mylę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm,tak sobie czytam o tej diecie i chyba spróbuję,bo wreszcie nie każą jeść 5 razy dziennie.Ja lubię 3 razy,ale za to sporo.I w zasadzie mogą to być zwykłe rzeczy.Myslałam o Dukanie,ale nie wolno wieprzowiny,a ja praktycznie nie jem innego mięsa.South beach-ok,ale bez kaszy,ziemniaków i makaronów,o chlebie nie wspomnę-masakra.Tu w zasadzie wszystko jest fajnie,ale.Zawsze musi być jakieś ALE ;) żadnego dżemu nie przełknę o nutelli nawet nie wspomnę.Nie lubię słodkiego smaku.Czyli zostaje mi tylko chlebek z margaryną i pomidorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×