Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Ike , ja szukam wlasnego spokoju nie dla innych .... chociaz innym tak sie zdaje ...nie wiem skad :O ja szukam go dla siebie - bo naprawde cudownie jest patrzec z boku na kogos kto ujada i podskakuje wokol ciebie jak pies - a ty masz to w glebokim powazaniu :P patrzysz - obserwujesz - po prostu miod,, jak rzuce sie w wir wlasnych reakcji - to wiem ze sama czuje sie zle, dlatego staram sie obserwowac - za kazdym razem idzie mi coraz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona to skoro tak juz o prawdzie.......... to wybacz ale idzie ci nie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokopac moge z latwoscia - kazdemu wlozyli mi ta umiejetnosc do kolyski - przestalo mnie bawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz spróbować sił :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups włączył mi się agresor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami? o czym mowisz - bo ja juz przysypiam i nie kumam za bardzo - o sasiadach? to tylko poglady . nic wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona po prostu każda sytuacja związana jest z pewna reakcją możesz z tym walczyć możesz sobie wmawiać ale tak jest u ciebie to nie czas na stoicka obserwację ty jeszcze się z sytuacją nie pogodziłaś owszem może to działa w kolejce po bułki, kiedy jakaś nieznana pani nadepnie ci na odcisk a ty dobrodusznie powiesz "nic nie szkodzi" mimo, że ona jest już gotowa do ataku na wypadek wypadku gdybyś na nią naskoczyła za ten pieprzony odcisk ale nie tu i nie teraz przepraszam ale twoja teoria w chwili obecnej nie idzie w parze z praktyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike , ja dopiero zaczynam obserwacje ;) mowisz o Acie? dla mnie to bylo jak zaproszenie do rozmowy , nie wyczytalam u niej sladu emocji... wiec odpowiedzialam - bez emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spać po prostu jako osoba którą nie kierują emocje ,napiszę Ci ,że niepotrzebnie tam wchodzisz, pa laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mówię o acie o acie dawno nie mówię nie zwracam uwagi na jej frazesy i banialuki chodzi mi o ciebie i pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa sami tez sie powoli zbieram burzy nie będzie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprecyzuj - bo zaczyna byc ciekawie ;) w koncu patrzysz z boku , widzisz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona mówiłam juz o tym i wczoraj i dziś rano;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o obserwacji napisalam dlatego - bo ja nie czuje sie na gorze dokopawszy komus ... raczej mnie to nie stymuluje ;) nic wiecej nie mialam na mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja też myślisz , że o to chodzi? dokopać komuś żeby byc na górze? kopie zazwyczaj dla zabawnych reakcji ludzi , którym się wydaje, że kopie w nich;) a ja tak sobie tą piłeczkę w przestrzeń ( skoro juz mowa o meczach) ale robię to niezmiernie rzadko zazwyczaj oddaję- a jak oddaję to tak żeby zabolało - proste żeby więcej ktoś nie próbował mnie zaatakować byłam kiedyś na dnie- bolało- więcej na dnie nie będę nigdy i nigdzie i nie boje się powiedzieć- tak to są moje emocje bo emocje rzecz ludzka - najbardziej ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zielona o tym mówię właśnie o żalu, emocjach i walce o swoją prawdę chcesz byc wysłuchana ale natrafisz na mur rev dziś ci to bardzo ładnie pokazała a to wkurza jeszcze bardziej nakręca cię tak, że zgłupiejesz a potem nazwą się wrogiem agresorem i jedzą na miotle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez "kopalam" tylko w obrone wlasnej :) ale fakt ze kazdy ktory zaatakowal - nigdy nie potrafil tego dostrzec - zmobilizowal mnie do innej reakcji - a wlasciwie jej braku, czasem musze cos powiedziec - bo ostatnio mialam wrazenie ze kazdemu sie zdaje - ze moze podejsc i kopnac mnie w dupe ... ale tak naprawde nie udalo sie nikomu tutaj na forum wyprowadzic mnie z rownowagi... a sory - na samutkim poczatku ;) ja nawet nie zaczelam kasac .... wysylam tylko sygnaly ostrzegawcze ;) przyznam szczerze Rev otwarla mi wczoraj naiwne oczeta , wlasciwie musze jej za to podziekowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie o wysluchanie mi chodzi , tak naprawde to zal mi tego goscia :P mam wrazenie ze on naprawde wierzy w to co pisze - to tylko wrazenie - zadnej pewnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ja przyznam szczerze - zaczynam kroczyc droga Calusa- mowie tylko za siebie - nie raz dostalam w d**e za innych dzisiaj ci inni chowia sie po katach Zielona,musiałam to wkleić:D kawą się zadławiłam prawie-zaczynam kroczyć drogą całusa-boże,jak to bombowo brzmi:D ale skoro poruszyłaś ten temat mnie przy okazji wymieniając-to jeszcze coś powiem:) miałam dwie historie w realu,kiedy byłam świadkiem jak ktoś komuś robi krzywdę i to w sposób chamski,prostacki ogólnie dla mnie nie do pojęcia osoby krzywdzone-to były moje koleżanki,dziewczyny słabe, "zahukane" i nie potrafiące się bronić, więc ja nie myśląc wiele, pod wpływem impulsu bronić ich zaczęłam. cóż, żeby nie pisać za długo-skończyło się to tak że owe obronione przeze mnie koleżanki(skutecznie) przestały się do mnie odzywać, cała grupa która brała udział w sytuacji-zarówno agresorzy jak i osoby które sie tylko biernie przyglądały- zaczęli mnie ignorować, stałam się ich wrogiem...może nawet największym wrogiem stałam się dla tych właśnie którzy się wczesniej przyglądali... wniosków pisać nie będę,chyba nie trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calus , sytuacja ksiazkowa ;) mam cos podobnego na pozytywnym , ktos w chamski i prostacki sposob zaczepia mnie wlasciwie do roku ;) ukryta bomba, ataki zaczely nasilac sie ostatnio- dziewczynie puscily zupelnie nerwy... ale to nagle odemnie zaczeli sie ludzie odsuwac - sila sugestii- nagle wszyscy "dostrzegli" ze to ja jestem chamska - bo mam czelnosc powiedziec nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, przetrzymaly mnie - a teraz sie zmyly ;) :P no mowie przeciez- ludzie sie odemnie odsuwaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
nie wiem o jakim mówisz topiku,nie czytałam i nie kojarzę go niestety a ja się nauczyłam już żeby nie nadstawiać głowy za kogoś,bo nie dość że w łeb od atakującego dostanę to jeszcze obroniona sierotka mi poprawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
od roku mówisz-mnie to dziwi na kafe,że też ludzie mają zdrowie:D raz czytałam topik,jedna osoba uwzięła się na jakąś dziewczynine,wklejała jej posty sprzed roku,kilku miesięcy i usiłowała dowodzić jakichś sprzeczności:D ludzie cierpią na nadmiar wolnego czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zmusić prognozę pogody żeby się sprawdzała? nie mogliśmy z mężem zasnąć- całą noc się przetarzaliśmy uhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogliśmy z mężem zasnąć- całą noc się przetarzaliśmy\" sex jest zdrowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×