Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka M.
Teraz podali, ze w tego airbusa prawdopodobnie uderzył piorun. Ciekawe jakim cudem na wysokości 10 km strzelają pioruny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ja to bym nigdy w życiu na statek nie wsiadła-to jest dopiero masakra😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka M.
Ja na statek też nie, już sam roller coaster jest w moim przypadku wykluczony, a taki starek to ileś tam dni choroby morskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zielenieje juz podczas plywania w morzu :O co zrobisz , europa mnie nie puszcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ja w zasadzie mogłabym gdzieś płynąć statkiem pod warunkiem że cały czas widziałabym brzeg:D ale chyba tak się nie da:O atak-gdzie nie spojrzysz tam woda i woda-chyba bym na zawał zeszła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka M.
To prawda, taka woda jest bardziej przerażająca niż powietrze. :) Mi mała, jeżeli czytasz, możesz napisać, jaki jest teraz UK time? Godzinę do tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Lusiu,czemu teraz jesteś Lusią M. a nie W.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka M.
Całus, bo kilka moich wcześniejszych nicków zostało zahasłowane przez złodzieja. Teraz jestem Luśka jakakolwiek. Może wystarczy alfabetu, no chyba, że nie doceniam tej antyfanki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
zjawisko anty fanek na kafe jest fascynujące;) że też się komuś chce:D mi tylko jednego nicka ukradli na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka M.
Też się zastanawiam, co im to daje. Bo przecież chyba szczęśliwsze od tego nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Luśka ja tez tak miałam kiedyś pisałam pod pomarańczą *Sami** jak doszłam do 10 gwiazdek zaczęłam pisać na czarno .Ciągle mnie ktoś hasłował:D a co do statku mam chorobę morską wole jednak samolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka M.
Sami, jedynym wytłumaczeniem jest to, że wyróżniające się osobowości nie są tutaj łatwo tolerowane, więc szara masa uważa, że należy im rzucić kłody pod nogi. ;-) Mnie się czasem wydaje, ze jak się nie zaloguję, to krócej tutaj zostanę. Stad te pomarańczowe wariacje. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska ty tu juz
zostaniesz do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka M.
A tak, będę do końca, w temacie dyskusji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tam wole wokol siebie wode niz powietrze - boje sie latac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już jest obojętne czy piszę pod pomarańczą czy na czarno To kiedy Lusia znowu idziemy na odwyk;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy Goodbye
Sami, najlepiej mi wychodzi wirtualny niebyt niezapowiadany, więc powiedzmy, że w każdej chwili jestem gotowa odejść. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawia mnie Twoje nicki ,zmieniasz je jak znane aktorki facetów:P:D aaa czyli jak piszesz,że idziesz na odwyk to zostajesz? prawdziwa 100%przewrotna kobieta z Ciebie Lusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO ciasto z rabarbarem moja babcia mi takie piekła gdy byłam chora lub było mi smutno buuuu zatęskniłam za babcią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kumpelke ze szkoly, jest oficerem na statku- co prawda turystycznym - ale mimo wszystko ;) ale super to wyglada .... ona taka malenka - zaledwie metr ,50- i wszyscy faceci stoja przed nia na bacznosc :D to jest wlasnie to co zielone lubi najbardziej ;) [zartowalam :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze złośliwej dziury tu brakuje :O motylek kupił ja zjadłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doła maximusa szukam przyjaciela bo mój gey wyjechał nad morze i nie mam komu marudzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Y.
Sami, tak od razu nie przytyjesz. Ja od kilku miesięcy jadam za dużo prawie codziennie, a rozmiar wciąż ten sam. Organizm jakoś tam dązy do utrzymania stanu rzeczy, jak jemy za dużo, spala szybciej, jak za mało, zwalnia przemianę materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×