Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość całuss
całuj? to propozycja?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
buuuu,poprawiła się:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona pin tez zapisałaś? i ilość stosunków w przeliczeniu na tygodniową średnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak specjalnie na złość się poprawiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mam :P bede wklejac jeden po drugim :P niech caly swiat sie dowie sie kim jestes! potworze! o wielkim nosie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calus - twoje maile tez ujrza swiatlo dzienne :P a ze nie pisalas wiele ;) reszte se dopiszemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam zaraz wielkim pół metra nie dobił- zabrakło paru mm więc nie rób wielkiego halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , kto ci w to uwierzy? :O wszystko co mozna przeczytac jest wiarygodne , bo pochodzi ze zrodla pisanego :P fakty nie maja tu wiele do powiedzenia .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ale głupie pytanie ponoc ja na forum kłamię notorycznie:P a chwiejne jednostki mi wierzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Zielona:D mozesz wklejac wszystkie maile jakie do ciebie napisalam,chocby teraz:D wszyściutkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calus - tak wlasnie zrobie :D [jak juz wspominalam na wstepie- CALA reszte se dopisze:P] a jednostki chwiejne sie nie licza w swietle faktow napisanych, nawet one sie zachwieja w swej wierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja drogą zielona twoja córka ma rację :D większych pierdół - od naszych dzisiejszych -dawno nie widziałam ( pomijam krainy wysoko położone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , ja tu tworze nowa rzeczywistosc :) troche pokory dziecko :O naginam fakty na potrzeby wlasne - to jest ogromna odpowiedzialnosc ..... dopiero potomni beda w stanie docenic moje dzielo !!!!! :P historia tworzy sie na twoich oczach ! [a swoja droga, lepiej glupawka jak glupota :D :D :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całus daj jej te paluszki niech się zapcha bo juz takie głupoty opowiada, że wstyd ją na topiku trzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na poważnie lecę sobie polegiwać z takim jednym przemroziło mnie dziś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz na mysli ojca prowadzacego czy butelke z ciepla woda? :D w przypadku przemrozenia druga opcja dziala szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
Zielona,zapchaj sie czymś:D idę spac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojciec prowadzący jest dobry na wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj caly dzionek ciezko harowalam - jestem na "zjezdzie" ;) ciezko mnie bedzie zapchac :D ledwo na nogach stoje - a piernicze jak potrzaskana :O spijcie spkojnie - :) ja poczuwam nad WASZYM swietym topem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynioslam se chlodne piwko z lodoweczki a mam lodowke , mam :P [piwo lezalo ukryte za zwiedla zielenina - prawie przeoczylam ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"moja wspaniala jedyna w swoim rodzaju zielonko! siodme cudo swiata ....\" to tylko malutki fragmencik listu jakie codziennie przesyla mi Calus ;) no , juz sama nie wiem co o tym myslec :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta info nadające się na pierwszą stronę "faktu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle superlatyw ile ona wypisuje na moj temat -nie posiada nawet slownik wyrazow bliskoznacznych ;) Calus jest niezwykle kreatywna osoba ... wiecej nie bede na ten temat pisac - wrodzona skromnosc mi nie pozwala ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam do kuchni, i naszło mnie, żeby jednak skomentować, do czego celowo wykorzystam slang młodzieżowy --> żal.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, doczytałam i prostuję - fakt tego, ze się w Kuchni nie wkręciłam nie jest głównie Twoją zasługą. Dasz radę to znieść? :P (dowody do wglądu drogą poza ogólnie dostępną. ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze zaczal pisac klartext :) u mnie jest dokladnie pod wlasciwym adresem , z intrygami - aluzjami - nie da sie rozprawiczyc , to jak walka z wiatrakami .... nawet sie za to nie bralam , patrzylam i kiwalam z politowaniem glowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Lucy , to byly tylko zarty :) ciesz sie tylko - powiem ci szczerze , gdybys naprawde wiedzaiala co on o nas mysli- wlos zjerzyl by ci sie na glowie :O chory czlowiek , zal mi go :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×