Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Zielona, czyli jednak przestraszyli się trochę tych Twoich żartów, tak? :) W ogóle ja nie za bardzo zorientowana jestem, od czego konkretnie tym razem zaczęła się ta niby eskalacja konfliktu, która pchnęła Kucharza do takich obszernych przemyśleń na temat upadku moralnego odwiedzających jego topik, nieproszonych i zagarniających przestrzeń oraz uwagę gości (wiem, ale nie mogłam sobie odmówić. :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu- od nowej koleżanki- która nie widziała dla siebie przestrzeni- a co potem pociągnął kucharz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach tak. To ja w takim razie czysta jestem jak łza, proporcjonalnie zajęłam tej przestrzeni tyle, co kot napłakał. :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety wychyliłam się po podyskutowałam z retro- oczywiście po swojemu co nowa wzieła za przepychanki no zawsze to jakis dobry pretekst był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy - ja przeciez tez tylko sporadycznie :) ale jak juz sie pokaze- zaraz nastepuje pogadanka na dwie stroy;) dlatego mowcie co chcecie - ale ja mam u niego specjalne wzgledy , :P na ktorych prawde mowiac wcale mi nie zalezy ... pewno pokatnie przekonuje wszystkich ze odrzucil mnie jako kobiete -dlatego go ponoc nienawidze z calego serca ;) biedaczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta wszystkie se w nim kochamy - czy o tym wiecie czy nie - innej opcji nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona uspokój się bo serio wyjdzie że robimy cokolwiek złosliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy to prawda - facet twierdzi ze go nienawidze :) z tych czy innych powodow , wole o tym napisac otwarcie niz dowiedziec sie od osob trzecich .. w koncu chodzi o MOJE uczucia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , ja jestem spokojna :) nie zapominaj kto pisze pogadanki, i co one zawieraja ... 80% skierowane w moja strone , sory , ale nie zapierzam dac sie obrazac tak bezkarnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem czemu mój syn mnie zadręcza idiotycznymi pytaniami znalazł sobie stronkę z najgłupszymi pytaniami i się nade mną znęca :P zielona ok pisz co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi ze chcialabym napisac wiecej :P az mnie rozrywa - zeby napisac .. ale nie warto, nie warto brudzic sobie rak ... dlatego zachowuje spokoj ... pozorny spokoj :P jeszcze kilka slow ze strony tego pana - byc moze tama runie .... kazdemu moze sie zdarzyc - no nie? ;) wyjsc z siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pan raczej resztę napisze mailowo za twoimi plecami także się nie martw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona ten dzisiejszy wykład pewnie też i o Tobie był. Nie daj satysfakcji, i nie "przezywaj cały dzień" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju nie znam mały po prostu mi się przyznał że coś takiego wynalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska , wiem ze byl o mnie :) to mnie nie rusza , tylko slepota innych :( to ja mam satysfakcje - bo wlasnie na mnie zlamal sobie zeby ;) kopal - gryzl i drapal .... dopiero ta akcja z Rev - troche mnie przerosla .... ale jak mowi Ju- lepiej wczesniej niz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwalil topik u pozytywnych , bo zdawalo mu sie ze mi na nim bardzo zalezy ... nie mialam szansy napisac tam ani slowa wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwalil topik u pozytywnych , bo zdawalo mu sie ze mi na nim bardzo zalezy ... nie mialam szansy napisac tam ani slowa wiecej.... zielona przystopuj! moze masz rację ale niekoniecznie szkoda twoich nerwow na nakręcanie się chyba że musisz ;) to tylko rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zeby wiedzial ze go poznaje ... musi zmienic styl na przyszlosc bo watpie zeby mnie tak opuscil z dnia na dzien , w koncu jestem jego natchnieniem od dlugich miesiecy ;) nie nakrecam sie , no co ty ... wlasnie dlatego pisze - bo mi nie zalezy :P sama widzisz - dla mnie skasowac topa to zaden dramat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja spróbuję zmienić temat. Mam ogromny problem. Lubię Psełdonima i on mnie lubi (dowody w postaci czarnych na bialym ze dwóch wypowiedzi na forum), ale wydaje mi się, ze ja go trochę bardziej lubię niż on mnie. Może nie jest top duża różnica, ale boli. Co robić?? Błagam, pomóżcie!! :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy , moze pogadaj z nim poza forum :) ja tez mysle ze to fajny facet ... tyle ze za bardzo rozgryzc nie umiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
????????/ gadacie regularnie?? przy swiecach może ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez lusia pisuje w kuchni dość czesto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, tylko jeżeli możesz polecić z autopsji. W przeciwnym wypadku będziesz musiała sfinansować w przyszłości mojego psychoterapeutę. :P Ike, nie przy świecach, więc wszystkie kandydatki mogą odetchnąć spokojnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×