Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

ju:D twoja definicja też mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff sos wyglada zjadalnie dzieki Luśka,ale mam stresa dziś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys - ja ci tez powiem - na chwile ... nie chcemy tego dostrzegac - bo mamy nadzieje ... ale raczej tylko na chwile , moze sie cos zmienic na lepiej nie oczekuj ze on sie zmieni ... albo go zaakceptujesz takim jaki jest -albo .... Luska - nie ma sprawy-przejdziemy sie po lasku na dobre trawienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki poproszę o skuteczną modlitwę o orgazm dla mnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona to tylko takie gadanie- że ktoś się nie zmienia człowiek to nie krowa- umie pracować nad sobą i uczyć się na błędach- inną rzeczą jest to, że wielu osobom się nie chce ale nie- to nie prawda, że ktoś nie może się zmienić znam wiele przypadków takich zmian i sama pisałaś, że i ty nim jesteś ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys , ale to znaczy tylko tyle - partner nie dla nas :) albo od poczatku maja ten sam cel... albo w pewnym momencie zaczynaja sie wyrzuty : musialam /musialem dla ciebie zrezygnowac z tego czy tamtego. ale oczekiwac ze ktos przejmie nasz punkt widzenia , chyba nie doprowadzi do niczego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny zielona co za głupoty niektórzy rezygnują albo się dostosowują bo chcą chca żeby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , ale skad mam wiedzievc w ktorym kierunku rozwinie sie dana jednostka? cel musi byc wspolny , nad reszta mozna popracowac . zgadzam sie calkowicie , np. kto przejmie jakie obowiazki itd.itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona ale człowiek nie wie czasem , że czegos bardzo chce o ile tego nie straci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie , czlowiekowi zmieniaja sie takze cele w miare uplywu lat :) probowac mozna zawsze , bez konca ... popelniac bledy .. ale kiedys trzeba wyciagnac wnioski wynikajace z tych bledow... poza tym kazdemu rozstaniu towarzyszy bol , i czesto jest to bardziej strach przed zmiana niz dowod prawdziwego uczucia ja sytuacji nie znam , pojecia nie mam o co chodzi :) mysle ze tylko JU wie , co naprawde czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzysz zielona próbować bez końca.......... bardzo często tak jest owszem dajesz jedną szansę, drugą dziesiątą setna i dupa- ale tak naprawdę to osoba, której tą szanse dajesz wcale nie chce się zmienić jeśli ktoś naprawdę zechce to będzie potrafił tylko w zasadzie nigdy nie wiadomo- czy owa osoba naprawdę chce- póki tej drugiej szansy jej się nie da owszem trzecia szansa jest juz bezsensowna- choc sa i takie wyjatki, które chca zmienić się i skutecznie to robią po wielu straconych szansach pytanie tylko czy ktos chce stracić pół życia na dawanie tych szans- nie mając gwarancji , że coś w końcu zadziała to juz zależy od człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko ty go nie zmienisz jeśli mu zależy sam to zrobi przykre to- ale chwilowo powiedz sobie pass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
dopiero przyszłam,Zielona łap paluszka:D chyba ze już nie chcesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , przeciez ja tez tak mowie , nie mozemy zmienic nikogo , on sam musi to zrobic .. nie wiem w ktorym miejscu pieprze , mam wrazenie ze wszystko co napisze - to dla ciebie pieprzenie ... moze przeczytaj czasem ? ;) nie mozna oczekiwac ze ktos zmieni sie dla nas - napisalam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
2. dziecko go wychowywać nie będzie, Ju,ile on jest od Ciebie starszy???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi przykro Ju czytając Twoje posty,mogłabym napisać''a nie mówiłam że love to gówno''ale tego nie napiszę ,bo pomimo wszystko wierzę ,że są osoby które do siebie pasują jak kropka nad i :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona jak piszę, że pieprzysz to pieprzysz:P !!! a tak na poważnie- w tej kwestii zgadzam się z tobą nie zgadzam się z tym, że nie powinno się dawać szans i próbować a tak to dla mnie zabrzmiało :P probowac mozna zawsze , bez konca ... popelniac bledy .. ale kiedys trzeba wyciagnac wnioski wynikajace z tych bledow... więc niech będzie, że pieprzysz połowicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś wiesz jest pare teorii na udany związek czasem sprawdza się tak zwane- słynne na kafe- bycie zołzą czasem wpuszczanie uchem i wypuszczanie drugim a czasem bezgraniczna szczerość czy coś jest nieuczciwe... jeśli on cię zna i wie jaka jesteś - to się cholera uśmiechaj - to nie jest nieuczciwe- to zasada mądry głupiemu ustępuje- tylko dasz rade tak wszystko w sobie tłamsić? ja bym nie dała :P pamiętaj jesteś w związku po to by było ci dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×