Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

osram jest jedna jedyna a mój podszywacz jakiś leniwy skoro nie przyszedł do mnie ze swoim problemem Ju...co trzeba zrobić żeby cię wkur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....................
Kiedyś chyba była jakaś Osramowa... Albo mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osram nic sie nie da zrobić- ona nawet upija się na wesoło i "dźwięcznie" śpiewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju a gdzie? i kiedy i najważniejsze!! po czyjej była stronie ?????????? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka SQ
He he, Żarówka, przyznaję Ci nagrodę pierwszą na satyryka tygodnia 1-8 czerwca (przez aklamację). ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....................
Żarówko, w sumie to wystarczy się znaleźć w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Ike, ciekawe, jak Ty śpiewasz... :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....................
U Szukającego na początku jego topiku czy na topach Retro? Jakoś tak mi się zdaje. Byłam pewna, że to nasza osram... A tu zonk 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie byłam ja, zaistniałam w gazecie dopiero na uczuciowym a walnęłam się na czarno na równoległym spowiedź osram: popełniłam turkucia podjadka tylko raz jedyny w wiadomym miejscu, więcej grzechow wam nie powiem, zadnego nie załuję,o nic nie proszę pukaj ike tylko lekko bo mam szklaną głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju kochana ja tak śpiewam- że moje dziecko jak tylko usłyszy, że mama podśpiewuje pod nosem - zaczyna wyć nie wiem czy jej się nie podoba czy może ze wzruszenia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa więc ty byłaś turkuciem! swoją drogą jak w gazecie to byłaś ty- to czemu piszesz, że to nie byłaś ty!! niestety muszę cię dyplomatycznie oszczędzić bo będą gadali, że pozbywam się inteligentnej konkurencji a poza tym TWA cholera cię polubiło nawet mnie nie pytając o znanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....................
Ike :D :D :D Pewnie, że ze wzruszenia! :D Szukam u szukającego i nie widzę, żeby ktoś topa obsrywał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju a skąd masz info że ktoś u szukania topa obsrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....................
No pisałam, że zdawało mi się, że tam pewna Osramowa była. Ale nie widzę w ciągu dalszym. No nic, jak Cię Ike zaakceptowała - to my nie mamy już nic do gadania :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się parę razy zdarzyło zaszaleć i u szukania...................... ale samą siebie rozgrzeszam jakoś tak szybko..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osramowa -choć jest nowa zna zasady kafe naszej i na ludziach trochę zna się choć przygadać dobrze umie kto tu boski jest- rozumie więc niech siedzi po prawicy zamiast jakiej lichej świcy niech rozświetla tron ikusi ktoś to przecież robić musi !! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps moja mania wielkości- NIE JEST MAŁA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wilkami???????? czekaj osram to pisałaś u szukającego przed mocą muzeów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....................
Chociaż jesteś tylko nickiem Po prawicy siedzisz Ike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ike coś tam sapie I palcami w kafe drapie Osram świeci nieprzerwanie Siądzie ike na kolanie Lub na obu się rozwali Niechaj ike się nie chwali I nie sądzi ze jest boska Bo jej osram utrze noska Włączy wszystkie jupitery Mgły i dymy i bajery Panowanie swe ogłosi Niech się ike nie unosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre:D Ju nie zapomnij podac mi nowego @ ja zmykam lasie pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....................
Dobra myśl nie jest zła :) Zdetronizujmy Ikę! :D Niech rządzi Osram, Żarówko nasza, prowadź nas! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oż ty osram! podskakujesz? grozisz, że ike otrujesz? z ikowego zrzucisz tronu? prędzej sami do zakonu trafi za cnotliwe życie niż się uda ike zbicie żaden pilnik nóż czy kosa nie tknie ikowego nosa! więc żarówo nie podskakuj nie złorzecz i nie atakuj bo jak ike się nastroszy to cię z diody wypatroszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka SQ
:D :D Żebym ja taką wenę jak Wy miała, i z robotą nie kulała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wenę straciłam moja siostra przyleciała tydzień temu na komunię mojego małego z meżem a maż jest z nowej zelandii- tydzień czasu trwało załatwianie dla niego wizy na powrót a dzis tej wizy nie dostał- bo jakiś j......y urzędas stwierdził, że on nie wie czy to nie fikcyjne małżeństwo ćwok jeden- widzi że ślub był rok temu, ma wyciągi z kont, że razem mieszkają, że przylecieli tydzień temu właśnie ż ANGLII więc wiadomo, że nie chodzi braidenowi o to żeby do tej anglii się kurrrrrrrr dostać - bo przecież by w ogóle z tej anglii nie wylatywał i jak tu kochać polskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz albo musieli by tu składać odwołanie i czekac w polsce pół roku albo braiden z lotniska w londynie od razu musi się udać do nowej zelandii po wizę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka SQ
A co to za wiza, że trzeba się o nią tak starać/ Nie ma daty, kiedy traci ważność, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×