Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka K.
"Czy troszkę poprawiłem Ci humorek? ' Eeeerr... ja jestem człowiek ugodowy, więc to niesienie mogłoby być czysto symboliczne, co znaczy, że jedyne, na co mogę sobie pozwolić, to bardzo nieznaczna poprawa humoru. Innymi słowy, zamiast :( :( (co się nie liczy) mamy :( (i to jest wersja z godziny około 13:52)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, jakby byli sami obcy to bym sobie nie żałował :P Doskonale wiesz co na mnie podziałało :P Luśka, dobre i to:) Ale symbolicznie to się nie da nosić, już sprawdzałem:) Chyba że ciągnę za łapę po błocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia wiem napawasz się moim cierpieniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" i to jedyna okazja żeby zobaczyć Retro\" co ja jestem, jakiś okaz zoologiczny...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł strusz
to co IKE, dziś dyżur od 7 rano d której? też do 23? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jeszcze nie zaglądałam do skrzynki bo byłam od rana na wycieczce krajoznawczej mam głupie pytanie: jak grupa pozuje do zdjęcia, powiedzmy, siedząc na ławkach, i nie ma już dla ciebie miejsca wolnego siedzacego, i jak dwóch panów klepie się po udach proponując żeby im usiąść na kolanach, to co się robi w takiej sytuacji..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście informuję o tym publicznie-bo mam nadzieję, że w końcu tą cholerę MS coś ruszy i zrobi się chociaż trochę zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.........................
Retro, przecież wiesz, że mi o tę kolację Twoją z Psełso planowaną chodziło. :) Ale Psełdonim wymięka, jak widać. Tchórz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam głupie pytanie: jak grupa pozuje do zdjęcia, powiedzmy, siedząc na ławkach, i nie ma już dla ciebie miejsca wolnego siedzacego, i jak dwóch panów klepie się po udach proponując żeby im usiąść na kolanach, to co się robi w takiej sytuacji..? zależy jacy panowie i jakie uda ale... wersja dla wszystkich- wybiera się lepszego pana ( pana- nie pena:P ) wersja dla retro- pełni się rolę fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to miałem być zazdrosny? Ike, ale to pisz jaśniej, a nie żebym musiał się domyślać... :classic_cool:[ Ty puszczalska lafiryndo, co to za maile, hę? 😠 - czy tak dobrze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co IKE, dziś dyżur od 7 rano d której? też do 23? pomarańczo zeznania swoje złożyłam na poprzedniej stronie całą noc nie zmrużyłam oka ale fakt- budzik na wszelki wypadek nastawiłam na 5tą ( na wypadek gdybym jednak przysnęła) bo o tej porze zgodnie z moim pieczołowicie opracowanym planem dnia komisia- ów komiś wstaje na siłownie a do której będę ?- aż nie padnę :P a jestem wprawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł strusz
ike może brak zainteresowania ze strony twojego męża twoją osobą to wynik tego, że ciągle przesiadujesz na kafe i się nie rozwijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty puszczalska lafiryndo, co to za maile, hę? - czy tak dobrze? rozumiem , że to jakaś marna wersja light mało stanowczego? a mogę prosić o "taśmę" profesjonalną ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może brak zainteresowania ze strony twojego męża twoją osobą to wynik tego, że ciągle przesiadujesz na kafe i się nie rozwijasz? pomarańczo może....... a masz dla mnie jeszcze inne opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersja abstrakcyjna
Prosi się któregoś - mogłbyś mi ustąpić miejsca ? Zarazem może to być wersja testująca, jakby były jakieś wątpliwości, co do gentle - męskości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, ale masz wymagania... ja nie jestem zazdrosny z natury... Anioł, a na jakiej podstawie twierdzisz, że nie okazuję zainteresowania Ike? To, że nie jestem zazdrosny o niczym nie swiadczy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuzki piesek
aniol strusz, daj spokój, to beznadziejny przypadek. Jej życie, może je przepierdalać jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł strusz
jak można mieć inne alternatywy dla kogoś, kto całe godziny przesiaduje na forum internetowym wypisując bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, ale masz wymagania... ja nie jestem zazdrosny z natury... możesz być zazdrosny sztucznie- mi to nie przeszkadza:) pomarańczo- cóż lepsza jedna opcja niż wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł strusz
ja myślę, że ta kobiet wie o swoim uzależnieniu, ale stara się je umniejszać i stąd ten ironiczno-kpiący ton jej wypowiedzi sprawiający wrażenie, że PANUJE NAD SYTUACJĄ, ale to nieprawda ano, niech się tu kisi 🖐️ tylko szkoda tych coraz pustszych oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuzki piesek
jej nie szkoda, jej dzieci za to bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że ta kobiet wie o swoim uzależnieniu, ale stara się je umniejszać gdybym chciała je umniejszać, odeszłabym od kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, to przestań się interesować tymi pomarańczowymi namiastkami, ja tu ciągle jestem i patrzę 😠 Na pewno chcą Cię wyrwać i zbałamucić w krzakach 😡 Lepiej? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na pomaranczowoo
ike, fakt faktem, że zalosne i smieszne sa flirty internetowe mezatej dojrzalej babki z dwojka dzieci a Ty takie wlasnie uskuteczniasz:) ja rozumiem, ze kochasz ten wirtualny swiat, i pod maska drwiny i autoironii starasz sie odepchnac zarzuty stawiane ci tutaj przez pomarancze ale oni maja duzo racji...jest 14:22, dzieci nadal w szkole? a obiad ugotowalas? poczytalas cos? posprzatalas? maz wroci z ciezkiej pracy - a Ty bedziesz nadal na necie flirtowac a to z komiczne, a to z malo stanowczym, a to z kazdym ktory akurat sie nawinie? zlituj sie, naprawde pewne rzeczy na pewnym etapie zycia przestaja byc zabawne i urocze, a staja sie...zenujace. i smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike, fakt faktem, że zalosne i smieszne sa flirty internetowe mezatej dojrzalej babki z dwojka dzieci ale ja nie flirtuję z dziećmi:) z kimś mnie pomyliłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuzki piesek
tak trzymaj ike, wielkich ludzi charakteryzuje to, że mają w dupie opinie innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.........................
Odchrzańcie się od Ike i jej rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×