Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość feromony szaleją
MS, doceniam, że wylewając swoje rynsztokowe wulgaryzmy na mnie, zwracasz się do mnie wciąż z dużej litery "Ty", "Wy" :D Savoir vivre jak ze starej szkoły: jak już wyzywać, to przez "Pan", kulturalnie, nie jak cham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, no chciałaś dowodu i masz jestem górą !!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem - co Ty piehdolisz o obiektywiźmie? Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz... Feromony - Twoje docenianie czegokolwiek pałęta mi się miedzy nogami. W przeciwieństwie do Ciebie nawet zbluzgać potrafię kulturanie :P Mi korona z głowy nie spadnie od napisania Ty wielką literą, a że od tego sikasz po nogach - trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te pomarancze to maja
cos wyjatkowo niezle pojecie o innych postaciach z forum, bywajac tu tylko od czasu do czasu w przerwach pomiedzy tymi bolcowaniami zacznijcie od wlasnego zycia, a potem naprawiajcie czyjes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zdjęciach widać
jaki ma bałagan w domu ta uzależniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęciach widać jaki ma bałagan w domu ta uzależniona przez okna też do mnie zaglądasz? nie uważasz, że czas coś z tym zrobić?? słabo to twoje bolcowanie skoro potrzebujesz bardziej skrajnych emocji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromony szaleją
"W przeciwieństwie do Ciebie nawet zbluzgać potrafię kulturanie " w przeciwieństwie do Ciebie ja nie czuję w ogóle potrzeby bluzgania na nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.........................
Ikuś, to poświęć się kafe, a my się zajmiemy mężem i dziećmi. Ja rezerwuję małżonka na zmianę nocną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocna zmiana jest akurat moja oczywiście od tyłu, żeby mieć na oku kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.........................
Phi! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromony szaleją
MS, nie przypominam sobie, żebym się wpierdalała w Twoje życie kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci ike
Nie czepiajcie się naszej matki 😭 w nocy gotowała nam żarcie na cały tydzień :o to nic , że trochę mchem porośnie :o jest jak jest 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermony zachowaj spokój:) MS pisał o czyimś życiu nie swoim:) skoro już pasjami nas podczytujesz, rób to rzetelnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromony szaleją
dzięki za radę ike, będę nadal robić co mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na pomaranczowoo
ike, wbrew temu co sadzisz te pomarancze to kilka osob, ja nie jestem feromony a feromony nie sa aniolem struszem:P w sumie to mam gdzies Twoje zycie rodzinne, chociaz fakt, czasem sie zastanawiam co robia dzieci matek uzaleznionych od neta i jak sie "hoduja" same- ludzkie uczucia w koncu:) natomiast zwrocilam uwage na fakt, ze smieszne i zenujace sa wirtulane flirty dzieciatych, mezatych gospodyn domowych:) tak to wyglada dla otoczenia, zrozum, ike:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za radę ike, będę nadal robić co mi się podoba fermony- a dotrze, że do ciebie, że ja też ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to wyglada dla otoczenia, zrozum, ike dziękuję, postoję wy jakieś niekumate to i ja się nie będę wysilać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ikuś Nie chciało mi się odpisywać całkowicie cię rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.........................
Trzeba mieć naprawdę zwichrowaną psychę, żeby w zwyczajnej fajnej rozmowie dopatrywać się jakichś zdrożności :o Na dodatek uważać się za całe otoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już one mają swoje sposoby:D to kwestia doświadczenia i treningu............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest uzależniona to jej sprawa a takie pierdolenie zajmij sie dziećmi ...ble ble to głupota piszących na pomarańczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromony szaleją
"fermony- a dotrze, że do ciebie, że ja też ??" Ike, calm down, Twoje życie wisi mi kalafiorem (choć czuję wspólnotę z całym ludzkim gatunkiem, wliczając Malostanowczaka). Wolność to podstawa, też bym się pieniła, gdyby mi ktoś mówił co mam robić albo czego nie robić. Jesteście interesującym przypadkiem i lubię sobie czasem zajrzeć i zobaczyć, co nowego, jak rozwija się wasze uzależnienie, jak się zmieniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście interesującym przypadkiem i lubię sobie czasem zajrzeć i zobaczyć, co nowego, jak rozwija się wasze uzależnienie, jak się zmieniacie. ale my się nie zmieniamy- kafe nie daje możliwości rozwoju chyba, że piszesz o uwstecznianiu się :) to wtedy wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×