Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

psedło ja ważę 45- chcesz porozmawiać o chudości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale literki nic nie mówią myslałam ze widziałes fote w stopce gdzie jestem z synem tak około 53,54 zalezy od dnia wzrost 163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka K.
Jakimś dziwnym trafem ostatnio schudłam i ważę obecnie 56,200 kg. Hurra. :) Psełdo, dobry moment na wirtualna kaczkę. Co byś powiedział na najblizszy poniedziałek, drogi Psełdo? :) :) :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, jestem zdecydowanie mało stanowczy, w związku z czym zupełnie nie przekonuje mnie Twoje stanowisko :D I z tym też MUSISZ się pogodzić :P Chuda doopa jesteś, wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia ze względu na niższą wagę do kaczki jestem w kolejce przed tobą :P a jak widzisz inny kolega ma mi do zaproponowania tylko budyń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka K.
Ike, to niej est wystarczający argument, przykro mi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.........................
Nie będzie żadnej kaczki, Luśka. Nie będę Cię tuczył tylko po to, żebyś tuczenie zrzucała. Nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.........................
Budyń... poziomkowy budyń... Rozmarzyłem się ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, jestem zdecydowanie mało stanowczy, w związku z czym zupełnie nie przekonuje mnie Twoje stanowisko I z tym też MUSISZ się pogodzić a jak się nie pogodzę to co ??:P Chuda doopa jesteś, wiesz? wiem- ale jaka fajna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO budyń?! O, to mnie zraniłaś. Zraniłaś... na wskroś skarbie ty też MUSISZ, się z tym pogodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.........................
Dobra. Niech będzie śmietankowy. O rozmarzeniu nie ma więcej mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajcie to psedło rozmarzył się o budyniu stanowczego??? :D dziewczyny! idziemy stąd! zdaje się- nasze towarzystwo chłopcom nie jest potrzebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.........................
Samoczko Ciebie podtuczę z chęcią a także Twojego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie pogodzisz to absolutnie mało stanowczo stwierdzę, że powinnaś dostać po tyłku :) Nie wątpię w Twoją fajność, ale weź przytyj, tak z 5 kg, co? Bo to mi się tak sympatycznie kojarzy z workiem cementu i wiem że tyle mogę nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka K.
"Nie będzie żadnej kaczki, Luśka. Nie będę Cię tuczył tylko po to, żebyś tuczenie zrzucała. " Znowu mi przykro, ale nie dam się nabrać na te nieuprzejmości. tym bardziej, że mam dowód w postaci swojej czarno na białym radości z powodu oczekiwanego zadowolenia odczuwanego via kubki smakowe. [jeżeli będziesz łaskaw powędrować wzrokiem na poprzednią stronę topiku] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh ja tez jestem za chuda? To już wiem Psełdo że Twojego zdania nie nalezy brać pod uwagę:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie pogodzisz to absolutnie mało stanowczo stwierdzę, że powinnaś dostać po tyłku zawsze tylko obiecujesz:P Bo to mi się tak sympatycznie kojarzy z workiem cementu i wiem że tyle mogę nosić gra wstępna nie jest nam potrzebna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.........................
Nie, nie będę łaskaw tego zrobić, Luśka. Będę łaskaw zrobić wprost coś przeciwnego. :) Jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skarbie ty też MUSISZ, się z tym pogodzić " - nie muszę bo jestem mało stanowczy musisz:P ewentualnie za jakiś czas możesz zmienić zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.........................
Skąd wiesz, Samiczko, i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiem psełdo z 2 kg spokojnie mogłabym zrzucić przy moim wzroście spokojnie waga 52 wystarczyła by,zachowałabym kształty kobiece ale nie byłabym chuda znafffco od 7 boleści:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, do 60 kg nie mam problemu, aczkolwiek ostatnio okazało się, że khm.... eeee... noo.... jest trochę więcej niż 60 ;) Ciekawe, że powstała sugestia, że to ja osłabłem... :D Ike - no pogodziłem się ale zmieniłem zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka K.
"Nie, nie będę łaskaw tego zrobić, Luśka. Będę łaskaw zrobić wprost coś przeciwnego. Jak zwykle." W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak bez przykrości stwierdzić, że nie życzę sobie więcej zaproszeń na wirtualny obiad. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, do 60 kg nie mam problemu, aczkolwiek ostatnio okazało się, że khm.... eeee... noo.... jest trochę więcej niż 60 Ciekawe, że powstała sugestia, że to ja osłabłem... gdzie jest trochę więcej niż 60??? co do sugestii- MS zakoduj- kobieta ma zawsze rację Ike - no pogodziłem się ale zmieniłem zdanie nienawidzę cię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u kobiety mojego życia gdy nieodpowiedzialnie wpadłem na pomysł, żeby ją przenieść przez błotko :) Ale to na pewno były ciężkie zakupy ;) Ike - nareszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :( skoro lusia rezygnuje z obiadu to ja rezygnuję z deseru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×