Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

tak MS do tej pory kreowałam się na zimną sukę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, klikło się samo :( Sami, "zakupy dodają kg" - jakże dwuznacznie można to zinterpretować :classic_cool: Swoją drogą ciekawe, że nie pyskowała jak ją niosłem i wyrażałem dezaprobatę a dopiero po bezpiecznym lądowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS a ja wolę Bardzo stanowczych:P jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka K.
Ech, a mnie, mimo jedynych 56,200 kg nikt nie przenosi przez błoto. Niniejszym wpadam w depresję. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia- przynajmniej robisz lżejsze zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami w celu lepszego oparcia o ścianę ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, ale to Ty mnie nienawidzisz a nie ja Ciebie Znajdź sobie bardzo stanowczego dobrze:) raz w życiu cię posłucham i się z tobą zgodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, może nie było błota? :) No tak nosić bez pretekstu to ciężko...:) Ktoś Cię jeszcze ponosi:) Ike, musiałaś o tym opieraniu o ścianę? :classic_cool: ech... ja już odlatuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściana- to u nas słowo- symbol i raczej odlatywał przy niej inny osobnik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - no to mamy jakiś początek Później będzie Ci dużo łatwiej zgadzać się ze mną "nienawidzę cię" raczej oznacza koniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka K.
" Ktoś Cię jeszcze ponosi" Teraz, kiedy wpadłam w depresję, chyba trzeba mi bardziej namacalnego podniesienia niż to na duchu. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odlatuję na myśl o wspomnieniach :) I airbusie :P Ike - określenie "nienawidzę" może oznaczać koniec, ale z racji tego, że jestem jedyny, niepowtarzalny i nieprzeciętnie skromny może to oznaczać coś zupełnie innego :) Na przykład Otwock :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściana to kluczowe słowo na tym topie tak Ike zgadłas :P ide do dentysty pa Lusia czekam na fote i nie wydziwiaj wiecej:O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka, właśnie teraz potrzebujesz tego na duchu niż namacalnego :) Poza tym to noszenie jest przereklamowane :) Przynajmniej z mojego punktu widzenia:) Bo taki worek cementu to się zarzuca na ramię i można iść, a kobieta zaraz jęczy, że jej niewygodnie, że gniecie w przeponę... No to "na strażaka" ale tez źle, bo co przechodzi jakiś facet to strzela ją w tyłek, oprócz tego sa protesty przy zawieszaniu siatki za nogę... pozostaje pozycja klasyczna, ale wtedy kobieta chce rozmawiać o uczuciach i żeby jej patrzeć prosto w oczy. Daleko bym nie zaszedł patrząc prosto w oczy... :classic_cool: Czy troszkę poprawiłem Ci humorek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chorobę psychiczną sugerujesz sobie czy mi ?? czy po prostu proponujesz mi wycieczkę krajoznawczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosba do komiczne
Pojaw sie już :) Ike od 7 rano juz cie wypatruje i nie moze sie doczekac twojego objawienia dzisiaj !!! Gada jakies brednie, zaniedbuje dzieci i dom i ślęczy tu na potęge i czeka i czeka i wypatruje twojej osoby .komiczne mmiej serce i napisz jej chociaz słowo , bo ona tutaj tak do 23.00 bedzie wypatrywac Zlituj sie nad ta desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike od 7 rano juz cie wypatruje jesteś niedoinformowana ślęczałam tu całą noc- tylko się nie odzywałam , żeby komisia nie spłoszyć i tak dzień w dzień, dzień w dzień od pół roku wiesz ile zapłaciłam zmanierowanej za założenie tego topa? niby mimochodem? wiesz ile płacę takim jak ty, żeby go podnosiły? żeby ON zawsze wiedział gdzie wejść? nic o mnie nie wiesz pomarańczo! umiesz tylko drwić- gdy ja cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem o wycieszce... Ale ta druga opcja też mi się podoba, nie na takie rzeczy chorowałem a na jakie?:D mam nadzieję, że miały niewiele wspólnego z chorobami "budyniowymi" :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS nie wstydź się tu przecież sami swoi:) najwyżej przez rok będą ci co nieco wypominać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyy lubisz jak pisze o komiku??:D :P :P :P może to on na ciebie działa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×