Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość tym razem na pomaranczowoo
czytam i oczom nie wierze ike, czemu wyzywasz od gówien kazdego kto zwroci uwage na twoje samoosmieszanie sie? wszystkich oponentow tak traktujesz, w zyciu tym prawdziwym tez? szkoda mi Ciebie, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł strusz
no to czemu jeszcze nie gnoisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co? tym was ta kafeteria tak przyciąga, że można z takimi głąbami, jak ja rozmawiać? to forum integracyjne:) każdemu trzeba dać szanse:) nawet głąbom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł strusz
gnojona? a co to znaczy? obce mi to słowo :) ale widzę, że znasz je bardzo dobrze czyżby z autopsji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na pomaranczowoo
ike- rozumiem, posiedziec na necie z kawka po sniadaniu, po obiedzie, wieczorkiem nawet te kilka godzin dziennie, niech bedzie ale Ty tutaj spedzasz do kilkunastu dziennie- pierdzielac o dupie Maryny a gdzie twoje zycie rodzinne? twoj rozwoj osobisty? praca zawodowa? uswiadom sobie, ze jestes uzalezniona i potrzebujesz opamietania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł strusz
no i w sumie to można tak sobie pieprzyć do wieczora tylko komu by się chciało..........DESPERATOM :) aaa, mało stanowczy, dziwi mnie, że siedząc tu tyle czasu nie nauczyłeś się rozróżniać stylu pisania poszczególnych "nicków" 🖐️ ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fascynujacy ten Twój zywot: od jednej kafeteryjnej wojny do drugiej. Miłego dnia PS. Uważam, iż zielona powinna wydrukować sobie w formacie A4 posta Kucharza na temat przyjaźni, oprawić w ramki i powiesić nad łóżkiem. Dozgonnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na pomaranczowoo
MS- Twoje IQ mnie poraza:D fakt, gnoic to slowo rodem z literatury pieknej, a wrecz ze slownika:P az dziwne, ze inteligentna niewiasta - ktora niewatpliwie jest ike- czerpie przyjemnosc z flirtow z takim matołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł strusz
a co do słowa "gnoić" nie mam w sobie gnoju, żeby nim rzucać :) to tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem - a Ciebie znowu bardziej interesuje czyjeś życie? Zainteresuj się swoim co? Śmieci wyniosłaś? Obiad ugotowałaś? Aniołku, Ty nawet nie wiesz co to jest styl, znowu używasz słów, których znaczenia nie znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia iftar pomarańczo też juz idziesz? czy będziesz się żegnać 5 kolejnych godzin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az dziwne, ze inteligentna niewiasta - ktora niewatpliwie jest ike- czerpie przyjemnosc z flirtow z takim matołem :D widzisz- na kafe też można nauczyć się czegoś nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem na pomaranczowoo
ike, rozumiem, ze starasz sie wygonic wszystkie osoby, ktore przeszkodzily w kontynuowaniu prymitywnego flirtu z MS;) szkoda, ze nie flirtujesz z mezem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem - faktycznie mało jest rozgarniętych osób na kafeterii, dlatego Twoje porażenie mnie nie dziwi. W większości tak macie, że jak czegoś nie rozumiecie to Was poraża. Zaraz potem następują teksty na temat IQ - szkoda tylko że zazwyczaj w tych jednostkach przedstawiacie swój wzrost - oraz jakże typowe określenie "żal mi ciebie". Niczym się nie wyróżniasz spośród motłochu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle rozumiesz:) ja tylko kulturalnie pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł - może dla odmiany stań przodem do szafy, otwórz ją i zacznij pisać do rzeczy? :P Nie sil się na filozofię, bo z tym sobie w ogóle nie radzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż swoją drogą co wam przeszkadza MÓJ domniemany flirt z MS?? robicie za pas cnoty?? i wcale wam nie szkoda- dzięki temu możecie tu posiedzieć niby z ważnego powodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana czarna zołza
co tu kurna za boje odwalacie????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana czarna zołza
kto z kim flirtuje???????????????????? znowu ike z kimś i ktoś z ike???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, nie dodałaś, że domniemany flirt, w którym wyznałaś mi swoje płomienne uczucie nie mogę tego napisać jeszcze by komiś przeczytał..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóżżżżż....
komik olał bazarową babę z Białegostoku to baba musi się zadowoloć MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci ike
błagamy :o dajcie matce chociaż trochę odetchnąć :o wścieknie się i znowu będzie na nas wyżywać się 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×