Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

jak juz wspomniano na wstepie - moje poglady sa tak niepopularne ze musialam opuscic juz niejedno towarzycho O kurde :o to tak jakbym o sobie czytal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house - ja pilnuje wlasnego postepu i on dla mnie jest ani za szybki ani bezsensowny bo ide w swoim tempie czasmi zwalniam a czasmi przyspieszam politykow mam w 4 literach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby indywidualista ? ;) :D myslalam ze takich tu nie ma :P wybacz zielona ale musze sie zgodzic z opinia wiekszosci - musisz nas opuscic ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
Co do argumentów, to fakt, ale czasami coś się po prostu czuje - i trudno to ubrać jakoś w przekonujące słowa. Tak czy owak uważam, że każdy własne zdanie posiada - ale nie każdy ma potrzebę dzielenia się nim z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house lepszy jest za szybki postęp niż jego całkowity brak nie uważasz? my wtedy postawiliśmy na jego brak i absurdalnie powiem, że dlatego, że liczył się głos jednostki i jej veto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
house - ja pilnuje wlasnego postepu i on dla mnie jest ani za szybki ani bezsensowny bo ide w swoim tempie czasmi zwalniam a czasmi przyspieszam politykow mam w 4 literach I prawidlowo znaczy to, ze swoje zdanie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Gdzie napisalem, ze jestem za calkowitym brakiem postepu :P pisalem, ze jestem za madrym postepem, rozwaznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona* czyzby indywidualista ? No tak mi sie wydaje mam inne zdanie niz inni ludzie i malo osob sie ze mna zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju, sam fakt ze pytamy innych o opinie swiadczy o braku wlasnego zdania , ja tez pytam , naturalnie , zaufanie do siebie, to trudniejsze niz moglo by sie zdawac ...:( mowie z wlasnego doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju, sam fakt ze pytamy innych o opinie swiadczy o braku wlasnego zdania , A ja mam inne zdanie to, ze pytamy innych o opinie prowadzi nas do tego, ze chcemy po poznaniu opini innych przekonywac ich do swojej opini przynajmniej ze mna tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zielona tu sie nie zgodze mam wlasne zdanie ........ ale ciekawi mnie opinia innych ludzi w ten sposob poznaje ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeez :) mam wrazenie ze indywidualisci cechuja sie nienaturalna wrecz tolerancja , sami wiedza jaki ciezki kawalek chleba niosa ze soba ;) jezeli wiesz co mam na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
zielona* "Ju , ale prawda zawsze wyglada inaczej niz widzi to wiekszosc" Też tak uważam. Po prostu posiadamy zbyt mało informacji, a nawet te, które posiadamy, przechodzą przez filtr subiektywności każdego człowieka, stąd też różnice w postrzeganiu. Już o wszelkiej maści okolicznościach zewnętrznych nie wspominam. Dlatego nie ma ludzi, którzy myśleliby tak samo - moga mieć podobne opinie. A to, że większość podejmuje decyzję bardziej mi się podoba niż przypadek, kiedy decyzję podejmuje jedna osoba, lider. Chyba że byłabym to ja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Gdzie napisalem, ze jestem za calkowitym brakiem postepu pisalem, ze jestem za madrym postepem, rozwaznym. a gdzie ja pisałam, że ty pisałeś??:) uważam, że z dwojga złego warto poświęcić parę ofiar to było stwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy owak uważam, że każdy własne zdanie posiada - ale nie każdy ma potrzebę dzielenia się nim z innymi. Justysia zapewniam Cie ze nie kazdy przejedz sie tramwajem czy pociagiem i popatrz jak wielu ludzi jest polaczonych rodzina "Faktu" lub "Radia Maryja" Myslisz, ze oni maja swoje wlasne zdanie ? http://www.youtube.com/watch?v=gqOEhzd0GRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zielona dalej ciągnie swoją pogadankę o swojej inności:) lubisz to zielona , co? nikt tego nie zauważa, to chociaż sama zaznaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorku , ja nie probuje nikogo przekonywac , z tego powodu ze w wiekszosci wypadkow jestem pewna co mysle ;) proba przekonywania innych - to troche jak upewnianie sie - czy aby napewno mam racje? jezeli uda mi sie przekonac innych - to pewno ja mam ;) ja racji nie szukam - nie dala mi nigdy satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona - tolerancja jest naturalna to nietolerancja jest nienaturalna bo ktos albo sztywno trzyma sie swojego zdania albo na sile chce kogos nagiac do swoich przekonan tolerancja to uznanie dla odmiennosci i przyjecie roznic ze spokojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zielona dalej ciągnie swoją pogadankę o swojej inności lubisz to zielona , co? nikt tego nie zauważa, to chociaż sama zaznaczysz ike , rozmawiamy o wlasnym zdaniu - to temat rozmowy :) kapujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśśka
"sam fakt ze pytamy innych o opinie swiadczy o braku wlasnego zdania" Też się nie zgodzę. Idę za tłumem :classic_cool: Pytamy innych o opinie, by poznać ich punkt widzenia, inne argumenty, rozszerzyć horyzonty, dowiedzieć się czegoś o drugim człowieku, po prostu sobie pogadać itp. A to, czy nowa wiedza wpłynie na naszą prywatną opinię, to już od nas samych zależy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorku , ja nie probuje nikogo przekonywac , z tego powodu ze w wiekszosci wypadkow jestem pewna co mysle proba przekonywania innych - to troche jak upewnianie sie - czy aby napewno mam racje? jezeli uda mi sie przekonac innych - to pewno ja mam Zielona ja tego tak nie odczuwam, po prostu uwazam, ze mam racje i mowie o tym glosno i wcale nie potrebuje sie upewniac, bo jak bym tego chcial to pewnie stracilbym swoje wlasne zdanie ;) Ja uwazam, ze mam racje nawet jak nikogo nie przekonam :), a racja tez nie przynosi mi satysfakcji, nie jestem takim typem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona - tolerancja jest naturalna w ogolnym przyjeciu - nie jest :) wiesz co mialam na mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona pozwól że będę interpretować po swojemu :D house wiesz łatwo się nam dziś mówi- trudniej się robi gdyby to było takie proste- przecież żadna rewolucja nie byłaby potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Wiadomo, ze ciezko przeprowadzic odpowiednie reformy, ale wyobraz sobie co bylo by gdybysmy zdecydowali sie isc tylko w jednym "slusznym" kierunku to tez mogloby doprowadzic do rewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem dla mnie jest naturalna; zyj i pozwol zyc innym jak chca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×