Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość całusekk
Ike-to normalne że poryczeli się ludzie dla których on coś znaczył,był ważny,był częścią ich życia(n p pierwszą miłością:P) itp;) ja też nie płaczę po każdym piosenkarzu który umiera,więc to nic dziwnego że Ty nie;) dobra,wychodzę,alllleeee mi się nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też kiedyś powyrzucała chomiczątka a były już takie dużawe:( straciłam do niej całe serce za do mysz plewiła mi się w tempie zastraszającym- jak urodziła zgrabną gromadkę 10 myszek i przenosiliśmy ja i dzieci do większego akwarium ( a dzieci świeżo rodzone) też koszmarnie sie bałam , że pozagryza a gdzie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc to oprócz normalnych bliskich mi osób płakałam tylko po papieżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ja nie tez nie becze za czesto ale dla mnie byl swoistm fenomenem nie wielbilam go ale bardzo cenilam za tworczosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos z nieba
"na całe szczęście on już sobie będzie na to patrzył z nieba" Dobrze wiedzieć, że on taki pobożny, bogobojny, święty i nie grzeszący był. Bo już chciałem go nie wpuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda ??:D też myślę, że to dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chomica urodzi, pod żadnych pozorem nie wolno jej ruszac ani nigdzie przenosić trzeba wyczuć moment i przenieśc ją do nowego miejsca jeszcze przed porodem żeby potem zostawić ją i małe w spokoju tłumaczył mi kumpel że chomiki mają słaby wzrok, i kieruja się głownie zapachem jak się dotknie małe chomiczne, to dla starej już pachną dziwnie, nie tak jak jej dzieci, i zagryza bo myśłi że to jakieś zagrożenie. moja chomica była niesamowicie, wprost ofiarnie opiekuńcza. największe kanibale to dżungarskie, ale te się ponoć plenią jak myszy, więc u nich to trochę jak selekcja naturalna. ...kochajcie chomiki, dziewczęta, kochajcie do jasnej cholery! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kochajcie chomiki, dziewczęta, kochajcie do jasnej cholery! retro ja osobiście pozostanę jednak przy miłości do samców z gatunku ludzkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* ....na chwileczkę
Hej Też płakałam po Papieżu tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro ja osobiście pozostanę jednak przy miłości do samców z gatunku ludzkiego a jak to się hoduje..? jakas specjlana karma..? akcesoria..? może jakies wskazówki, Ike..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cholera codziennie zapowiadają u nas upały i codziennie widzę to samo zachmurzone niebo " ja widze to samo nie pamiętam kedy ostatni raz pani z pogodynki tak skrajnie się kompromitowała i to dzień w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro w hodowli jest to to wyjątkowo proste prawie jak jak byś miała chomika tylko zamiast młynka musisz mieć telewizor i inną karmę stosujesz i też cholera czasem przepierdziela z klatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze to samo nie pamiętam kedy ostatni raz pani z pogodynki tak skrajnie się kompromitowała i to dzień w dzień aż żal ci pupę ściska , że to nie pan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż żal ci pupę ściska , że to nie pan akurat płec tu nie ma nic do rzeczy chociaż dwa czy trzy temu Kret powiedział z ekranu: "prosze państwa, czyli.. będziemy mieli prawdziwe lato.. no, ale tego w końcu chcieliśmy!" :O straciłam do niego cały szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tego błazna nigdy nie czułam "szacunu" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoja mała kiedy wyrusza na wakacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo, za parę dni i włąsnie się trochę martwię o pogodę bo się może okazać że ostatecznie nawet pupy nie zamoczy w jeziorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mamy ten sam dylemat mój na kolonie jedzie co prawda za 2 tygodnie- ale jak tak dalej pójdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją droga retro serii czułaś szacun do kreta?? przecież to nędzna imitacja faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) generalnie zasadę mam prostą: czuję szacun do każdego faceta , tak na dzień dobry i to na maksa, żeby mieć co tracić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby mieć co tracić rozumiem, że to dotyczy szacunu, nie cnoty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że szacunu tak samo rzecz się ma z zaufaniem zawsze startuję z najwyższego progu, a potem odejmuję, odejmuję, odejmuję, tracę, tracę, tracę... i w końcu gdzies się to zatrzymuje na jakiejś najniższej wartości, 50, 45, 35%.. i potem już raczej spada. a cnota to osobny temat i jakoś szczerze powiem średnio mnie interesujący idę, bo śpiewamy dziś Gaude Mater na zakończenie roku akademickiego na lokalnej filii uniwersytetu... musze się tego, no.... przygotować:):) i klatkę Chomicznemu przyniosę większą bo go penis rozniesie, i mi się o ściany pozabija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i klatkę Chomicznemu przyniosę większą bo go penis rozniesie, i mi się o ściany pozabija... widzę nadal udajesz, że nie rozumiesz istoty problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i potem już raczej spada. *i potem już raczej NIE spada- miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę nadal udajesz, że nie rozumiesz istoty problemu nie kupię- mu- samicy. nie koniec kropka niech się nauczy nad soba panować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro jesteś pozbawiona empatii jesteś sadystką już lepiej skróć mu ten chomiczny żywot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×