Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Dzieki IKE, nie dlugo pewnie zostanie wydana ksiazka "slownik kafeteryjny" :) , a golebi tez nie lubie jak stoje na dworcu w Gdansku i wszedzie sie kreca to mam czasem nie jednego ochote kopnac :) raz jeden uderzyl mi w reke dziobem i rane zrbil to nie bylo mile bylem wtedy wsciekly strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gołębi w ogóle nie cierpię to takie spasione mendy, żebrzące o żarcie inne ptaszki radzą sobie same i żyją w zgodzie z naturą a te małe kutafony czekają na gotowe- i jeszcze z "wdzięczności" obsrywają balkony heheehehheh :D :D :D :D w sumie to prawda :o :o :) tez nie lubię :o :o staram się unikać :o czasem przelatywały tak blisko mnie ze myślałem ze uderza mnie :o :o Luisa drugie batman możesz nie przeżyć :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem przelatywały tak blisko mnie ze myślałem ze uderza mnie To uwazaj bo w koncu oberwiesz jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie tylko jedna rzecz jak ludzie mogą siedzieć na plantach :o :o nie dość ze strasznie śmierdzi!!!!!!!!!! ( może nie których podnieca ten zapach) wszystko obsrane!!!!!! chyba czekaj na maseczkę z kupy gołębiej. :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie jest pełno a babcie dokarmiają jak mogą:D ja z balkonu gołębie wyganiam a sąsiadka dokarmia.....i obrażona na mnie, że gniazda wyrzucam:) skro taka dobra z niej dusza, to czemu gołąbków nie zaprosi do siebie?? do wicia gniazdka ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie siadam nigdzie gdzie sa golebie :) a jak by mi jakis na leb narobil to bym chyba wyszedl z siebie i stanal obok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Moze podrzuc sasiadce trutke :) i powiedz, ze kupilas na zgode najlepsze zarcie dla ptakow :D potem powiedz jej ze Cie w sklepie zoologicznym oszukali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike A ja sie z babcia stara (sasiadka) kloce codziennie kiedys mnie straza miejska straszyla, bo ktos jej napisal na drzwiach bardzo inteligentny tekst "dupa" tyle, ze to nie bylem ja :P nie cierpie jej strasznie :) zawsze patrzy na wszystkich z okna :) czasem jej pomacham nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bapcia
Ze mną także nie zadrzesz, Ike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bapcia
Cześć, Luśka. Zamiast narzekać, zaintryguj się Złotym i sprawa załatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam są różne babcie ta moja sąsiadka ogólnie jest bardzo fajna tylko bardzo samotna i uwielbia zwierzęta nie widzę powodu, żeby takiej babci dowalać w jakikolwiek sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bapcia
Czyli ze mną jednak nie zadrzesz, Ike. Bo ja także uwielbiam zwierzęta ale w postaci bardziej przetworzonej, znaczy - kulinarnej. Nie wyobrażam sobie bez nich życia. No i jestem miły oraz sympatyczny dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty jesteś babcia z penem- takie babcie się nie liczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tej naszej babci kiedys z bratem nalalem 10 litrow wody na balkon w smigusa :D, bo naskarzyla rodzicom, ze glsno sie zachowujemy i nazwala nas wrzaskunami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez żyje z Babciami w dobrej komitywie :o :o :) każdej się kłaniam do pasa :o :) Nawet bacie czami dziwnie mnie zaczepiają :o :o zdarzyło się ze mówią mi komplementy :o :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubię takie typowe rasowe babcie ze wsi człowiek zawsze przystanie zagada że pogoda latoś taka piękna o jajkach , świnkach, zbiorach dziadki są jeszcze lepsi w takich pogawędkach i zawsze wszystko dla tych ludzi jest takie proste, naturalne bez podtekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bapcia
A powinny jak najbardziej liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wsi bym pewnie nie wytrzymal lubie olbrzymie miasta i nie cierpie sytuacji w ktorej wszyscy o Tobie wszystko wiedza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa dni fajnej pogody lata nie czynią 😭 Leje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gdyni królują mewy, które zeżarły większość gołębi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×