Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

osram no przynajmniej ty jedna bo juz się czułam w tym towarzystwie mocno wyalienowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Ta pomaranczka bol moze spowodowac, ale jak kogos smiech boli :P Ja tez sie zbieram, ale z podlogi, bo z krzesla spadlem jak przeczytalem przemyslenia tej debilnej pomaranczy, ktora prezentuje wyjatkowy poziom glupoty (nawet jak na pomaranczki z tego forum, a to wysoki wynik :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:59 [zgłoś do usunięcia] **CREAM** to wszystko zalezy od ilosci pryszczy a mi sie spodobała odp Cremika:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, podejrzewam, ze Creamik, niedlugo opublikuje wyniki badan w wyniku, ktorych dowiemy sie od lilu pryszczow koncza sie szanse na uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do housa było lece mam nadzieję, że do jutra żadna z nas nie zejdzie jeszcze z tego świata :):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa ike
i bez wodki pierdoli jak potluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sedesy mario nie robia juz na mnie wrażenia.To są zwykłe prowokacja jakiś pryszczatych szczyli,którzy pisząc o kobietach --gówno czują sie dojrzalsi:) Ike pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo pewnie to dlatego, że nie medytuję :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Sami* To co oni pisza swiadczy o tym, ze ich dojrzalosc napoziomie zlobka zahamowala bardzo mocno :) Wpierw powinni nauczyc sie uzywac jezyka Polskiego zanim zaczna wypisywac tu swoje zdanie, ktore wszyscy maja gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na mnie padła jeszcze jedna plaga ..........:( telefon nie działa !!!!!! to dlatego nikt do mnie nie dzwoni ....... buuuuuuuuu już więcej TU nie zajrzę ;) cholera ale jestem zła .... może to po tej burzy coś z Erą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sedesy mario nie robia juz na mnie wrażenia. Sami, mysle, ze oni wrazenia, nie robia na nikim tylko nawzajem na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak kombinuję ... :P a może mnie ktoś odblokuje dzwoniąc ;) może to tylko ja nie mogę uzyskać połączenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam przed błogim snem i takie rzeczy!!! rev- zraniłaś mnie! i czy rachunki masz opłacone???:P i teraz poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje Sami, ze pojecie meski mezczyzna to tylko napedzony przez debilne media stereotyp, a posty tego klozetu pokazuja, ze nie jest juz tylko debilem, a do tego hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żarówka nie ma ciekawszych ,wiec czytam głupoty:O:D Biedny sedesik --nie może trafic na normalną kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest psychologiem i wróżbitą :O heheh ni i wierz tu w prawdziwośc w necie:P a Ty doktorku jesteś taki sam jak w necie czy całkiem inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tak samo zlosliwy w zyciu jak i na forum. :) Tzn. juz Ci pisalem, ze to taka moja maska :) A prywatnie dosc wrazliwy jestem, ale raczej tego staram sie w REAlU, nie ukazywac, bo w dzisiejszych czasach to raczej skaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareczek
to jebana wiedniowska ciota ktoremu nie staje :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez realnie jestem podobna choć nie do konca.Tak samo pyskuje jak ktoś mi nadepnie na odcisk jak tutaj ,no i emocjonalna niestety.To mnie często gubi,bo decyzje podjęte pod wpływem chwili nie zawsze są dobre. A maskę noszę jak każdy ,często słyszę ze wyżej sram niż dupę mam:D,nie chce ze wszystkimi sie przyjaźnić i tyle mam trudny charakter bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×