Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

jestem sama w domu i nie palę --to nie jest normalne:O😭 nie lubie chodzić do fryzjera,udaje sie tam tylko przed większą imprezą.Tak jak moja fryzjerka sama bym sie nie uczesała:) Natomiast farbuje sie sama,końcówki włosów obcina mi koleżanka/ Lusia polecam pareo --Twoją nadwaga bedzie mniej widoczna:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar- idź ja ostatnio byłam i efekt zajebistego samopoczucia utrzymywał się cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo, :( :( i tym to sposobem wygląda na to, że wrócę jesienią do punktu wyjścia i przegrywania życia na kafe oraz w mailach do Ciebie. :P wszystko przez brak pragmatycznej zapobiegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
A po co? Iftar, do solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
(Luśka nie cierpi na nadwagę, ale na jej odwrotność - przypadłością Luśki jest chudość. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
I co, Iftar? Pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lusia polecam pareo --Twoją nadwaga bedzie mniej widoczna" :D Sami, która to już cenna rada od Ciebie, bo straciłam rachubę? :) A pareo rzeczywiście trza by nabyć. żeby tylko mieli w mojej kolorystyce... Bo to już późno trochę na tego typu zakupy, przebrane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
No wiesz, Luśka, może Ci się jednak uda? Nie trać nadziei i nie przekreślaj sprawy już teraz. Ja nie znam upodobań Twojego narzeczonego, ale może gościu lubi chudziny, takie jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia nie martw sie rad udzielam za darmo:P a ja moje drogie pójde na zakupy,co kupię jeszcze nie wiem,ale odczuwam silną potrzebę wydania pieniedzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwir ćwir robaczki
Luśka czy Ty chorujesz na anoreksje i liczysz każdą kalorię?Wciąż mówisz o Swojej wadze,lubisz gdy ktoś mówi jaka to Ty jesteś chuda. Czy problem leży głęboko w Twojej podświadomości?Długo już zmagasz się z tym "problemem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwirkująca. oczywiście, ze ja nie mówię o swojej wadze. to Psełdo o niej co i rusz napomyka. A wczoraj konkretnie mówiłam o zagrożeniu tzw. cellulitem. Co nie znaczy, że jest u mnie bardzo widoczny, no ale do ideału to mi trochę w tym roku zabrakło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
Celulit? Luśka? To Amerykanie nie wymyślili na to draństwo jakichś specjalnych proszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwir ćwir robaczki
Windsorówna Ależ mówisz.Co i rusz.Czy tego nie widzisz?:).Temat przewodni-mam boczki,mam cellulit,nie jem od dziisiaj słodkości:).Wszystko to wskazuje jak bardzo Kochasz być chuda i kochasz gdy o tym ktoś mówi-mówiąc o Tobie:)A na marginesie jaki w/g Ciebie jest ideał?Powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
A może by tak mnie o ideał zapytać? W końcu ja przecież jestem facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
Mój ideał jest następujący, Iftar: Luśka + 20 kilogramów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwir ćwir robaczki
Prawda stara jak świat-to kobiety ukuwają sobie ideały nie patrząc na faceta.Chcą być takie jak wymarzą,nie jak im facet powie,podpowie,zasugeruje czy zwyczajnie jakie Mu się podobają.Zatem-nic z ideałów faceta.Kobieta wie jaką chce być i nie słucha nikogo.Prawda to czy fałsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym poszła na solarium- ale po pierwsze nastrój mam całkiem dobry, po drugie wczoraj się dopiekłam na słońcu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
Luśka waży ponoć 57 kilogramów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam Luię na fotce :) szczupła , zgrabna , ładna dziewczyna a ......pareo przydaje się zawsze i nie przeszkadza nawet tym \"idealnym\" :classic_cool: ........ ;) Ike porozmawiamy o tym śmierdzącym pecie jak tylko znajdę czas [a fe ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
I ja ją widziałem, więc wiem, o czym mówię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev a musimy??:P 😭 eee ja nigdy nie wychodzę z założenia , że jak człowiek raz się złamie to nie powinien próbować dalej to błąd wielu palaczy- raz się złamali to twierdzą, że z odwyku nic nie będzie poprzednim razem też mi się zdarzało w pierwszych dniach się poddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×