Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość 8/5 babskiego rozumu
To nie chcesz zeznawać, Luśka, wyłącznie z powodu braku wolnego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
Ike? Donieś nam o fakcie zjedzenia lodów i nie zniknięcia ich z salaterki. Cieszę się, że przynajmniej Ty bierzesz sobie do serca moje zdanie odnośnie kobiecej wagi o figury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojego ulubionego chlebka mam 8 km. Wszystko jest przeciwko mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia jak tak dalej pójdzie co za miesiąc założę topik z cyklu: ludzie patrzą na mnie z obrzydzeniem bo nie mieszczę się w drzwi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
A może nieco więcej szczegółów, Iftar? Jesteś dla mnie poniedziałkowo zbyt enigmatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
Wy chyba poszalałyście dokumentnie... Ike, głupstwa opowiadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar oj to rzeczywiście coś musiało się stać a może powinnaś dla relaksu iść do fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psełdo pogrążam się w poczuciu kobiecej nieszczęśliwośći. Nikt mi dziś nie powiedział, że jestem cudna, wspaniała i w ogóle. Lody się skończyły, kawa się skończyła, ekspres do kawy zwariował, w lodówce jest echo, powinnam zrobić co nieco w domu a mi się nie chce, powinnam się uczyc a odczuwam wstręt, w dodatku ma mnie najśc jakiś kretyn od tv. Nie lubię poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostałam przez obiekt zaproszona na krótki wypad nad morze. dodam, ze jestem nieopalona i martwię się, czy aby nadaję się do pokazywania w bikini z powodów, o których wspomniałam wczoraj. Moje poprzednie plażowanie przed trzema laty pozwalało mi na pełny luz, ale wtedy toja się bardziej pilnowałam w kwestii jędrności i gładkości wiadomych, zagrożonych partii kobiecego ciała. A teraz, same wiecie - motywacji nie miałam od dawna, chociaz mi tam nie przeszkadza nic. A;le na plaży jest tak jasno.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
Do fryzjera dla relaksu? Ike? Za dużo tych lodów zjadałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
Ba, Iftar, ale mam nadzieję, że chociaż w dziedzinie spraw sercowych układa się jak należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
:-) Rozumiemy Cię, Luśka, doskonale. Grunt, to dobrze wyglądać w bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło a ty myślisz,że po co chodzi się do fryzjera??? zmiana fryzury to tylko uboczny efekt działalności dobrego fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
Ale, Luśka, jeśli chcesz, żebyśmy przytoczyli nasze opinie, jak wyglądasz w bikini, musiałabyś nam zaprezentować kilka swoich zdjęć w tym stroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Uprzedzam że jestem pobudzona i myślę tylko o papierosie,nawet jeść mi sie nie chce :O 😭 Lusia w/g mnie wyglądasz super,plażowicze bedą Ci wdzięczni ze sie na niej zjawiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
Do fryzjera się chadza w dwóch celach: 1. żeby ostrzyc łepetynę od czasu do czasu; 2. żeby nadrobić zaległości w dokształcie i skorzystać z bogatych zawsze zbiorów czasopism dla kobiet, które stosami zalegają fryzjerskie poczekalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
(Wg mnie Luśka jest stanowczo za chuda!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, nie sądzę. Właśnie obejrzałam sobie wczoraj dokładne zdjęcia z 2006 i sprawa nie wygląda już tak dobrze. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzjera chodzi się : 1. dla samego FAKTU pójścia do fryzjera 2. dla możliwości ponadawania na facetów 3. dla lepszego samopoczucia wywołanego faktem plotek , że Kowalskiej nie wyszedł interes a Pitowska spaliła nowe żelazko 4. no i na końcu dla lekkiej , chwilowej zmiany wizerunku i przeparadowania przy przechodniach- bo przecież w domu i tak zrobimy wszystko by się uczesać po staremu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"8/5 babskiego rozumu (Wg mnie Luśka jest stanowczo za chuda!)" Główny - dyżurny punkt dyskusji ze mną zaliczony. To co będziemy robić w dalszej kolejności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:D będzie dobrze ja dziś już się nie kiwam za to co chwila głośno wzdycham:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
Powiem dosadniej, sprawa wygląda bardzo niedobrze, Luśka. NIe posłuchałaś w czas moich dobrych rad a teraz słusznie przewidujesz kłopoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8/5 babskiego rozumu
(Ano właśnie, kobiety nie powinny mieć tyle wolnego czasu, Ike. Czasu i pieniędzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×