Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

PS piwo po to aby się przełamać,a nie dlatego że jest brzydka tak uprzedzam bo zaraz poleca komentarze całus:D powiem ci szczerze, że ja nawet i po butelce wódki żadnej babie tknąć bym się nie dała:D nie bierz do siebie :P jestem w 100 procentach hetero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie ostatnio pomyślałam, że w internecie, który niby jest najbardziej dynamicznym medium, nic sie nie zmienia :D:D:D Weszłam ostatnio na swój dawny czat i okazało się, że po paru latach mojej nieobecności tam też jest dalej tak samo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego czatu już nie ma :O sama osobiście go rozwaliłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój dalej funkcjonuje, przeniósł się gdzie indziej i tyle :D idę pod prysznic, gorąco mi :> Do miłego kiedys tam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleee kiedyś weszłam na irca po dobrych paru latach- a tam te same gęby:D tylko ja ponoć się zmieniłam:D z niewinnego dziewczęcia w ordynarną cyniczną kobietę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz nie ma na to szans za dużo nieporozumień a żeby było dowcipnie wszyscy byliśmy z tego samego miasta i znaliśmy sie w realu czasem mi szkoda- tam poznałam artura i był to jeden z najfajniejszych momentów w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike Ty wredna małpo:P nawet nie wiesz jak mnie zszokowałaś swoim ostatnim wpisem na moim topie:P miło mi sie zrobiło ja Ciebie też ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike Ty wredna małpo a to stąd te komplementy:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipiec - sami- to dla mnie wyjątkowo ciężki miesiąc, emocjonalnie rzecz biorąc a ty mi tak dowalasz 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie zadymiary??:P my tu sobie grzecznie spędzamy lato w domu spokojnej starości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żarówka mnie nie znosi dużo osób:) dziś zawaliłam bo udzielałam sie na temacie o analu i zachciało mi sie szczerości z Depeszką :O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami nie odbiera mi your tube tytuł widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike Lubie Cie cholero,choć wiem ze to net tylko ale Ci ufam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami nazywaj rzeczy po imieniu
to nie była szczerośc tylko chęć dopieerdolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dasz mi może pin do swojej karty kredytowej??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami napisz wprost , że miałaś ochotę depeszce przypierdolić tak dla zasady to się pomarańczowa pierdoła odczepi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa przecież pisałam Lasia mnie wkurwiła 2 dni temu najpierw waliła tekstem ze jestem pulchna potem by sie przypodobać komuś tam walnęła tekstem''Nawet sami zdarza sie powiedzieć coś mądrego'' A jej teksty o urodzie kobiecej itd piersiach mnie zirytowały +plus jakaś pomarańczowa która sie mnie czepnęła --i wyszła zadyma:) taaaa wiem tak nie zachowują 30-tki dobrze jej zrobi 1 dzień przerwy od netu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdoły saskie Sami za szczerość właśnie ludzie Cie lubią, w tym moja promienna osoba :) już nie gadam na tym Twoim bo ike zaczęła o szczytowaniu to se poszłam bo u-pały za duże na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh Ike potrzebuje gór do szczytowania?:D Żarówka jest bardzo gorąco,zle znoszę upały ale wypada sie opalić w końcu;D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ja zacznę a co!:D nie podoba mi się , że kazała mi się przyhamować a tez mam 30che na karku- więc mam prawo reagować jak chcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike :P:D ale Twojej szczerości to ona raczej nie zniesie dobrze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ona pierwsza i nie ostatnia :) to juz nie mój problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie nie jej,ja już jej daje spokój niech sobie pisze ale niech mnie unika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jarzę kto to jest depeszka i gdzie piszecie powinnam się przemianować na osram na odwyku "zle znoszę upały ale wypada sie opalić w końcu;D" w mieście też źle znoszę upały Sami opaliłam się trochę ale głównie szlugami, muszę rzucic to dziadostwo ALE JAK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×