Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka Ch.
Albo nie, wolę coś bliższego mej naturze - starość nie radość, a w związku z tym, jakie ziółka polecacie na utratę poczucie humoru, zbyt poważne traktowanie siebie, ewentualnie inne dolegliwości geriatryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia - na zbyt powazne traktowanie siebie pomoze tylko jedno- milosc do Zlotego ;) on jest lekiem na cale zloooooooo :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
Żarówka, dla podtrzymania rozmowy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
Sami, a znasz jakieś zaufane źródło maryśki w wydaniu organicznym? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koło mnie jest pole, na którym rośnie sobie dzikie zioło - ale strasznie słabe jest. :P Chcesz sie zdołować, Lusia? To sobie pomyśl, ile godzin pracy jeszcze przed Tobą, a to dopiero wtorek, więc i dni do weekendu niemało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc po prawdzie z maryska nie mialam do czynienia od ukonczenia szkoly :P od tego czasu staram sie jak moge o ocene sytuacji na trzezwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba_Antoś
(Z Marianami Luśka do tej pory miała pecha.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
Za duzo znam faktów na temat rzeczonej, żeby sie skusić. Jedyna opcja, to gdyby ktoś na moich oczach ja wyhodował i potem przygotował do spożycia. ;-) Miłość do złociutkiego odpada, kwestii pracy wolę nie ruszac, bo temat zbyt drażliwy ;-) Więc na razie mamy ten lubczyk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
Temat Mariana chyba tez wolałabym zmilczeć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
Przez to wszystko straciłam na dodatek kontrolę nad gramatyką języka ojczystego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba_Antoś
Moją złość, Osram? A gdzież Ty tutaj obserwujesz moją złość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona i dobrze, że zarzuciłaś maryśkę dobre zlego początki nie doczytałam Żabo zły cały meski ród? przesadzacie i to mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba_Antoś
:-) Ależ moja droga Osram, na tę chwilę jest rzeczą jak najbardziej rozumną mieć taką właśnie opinię o całym męskim rodzie. Faceci to głupie i pokrętne buce. Oraz bufony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma złych ludzi - są tylko ludzie z problemami. :) Faceci to świnie, a kobiety nie robią kupy. :P (poważnie niektórzy panowie tak myślą :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarowko- nie ja porzucialm maryske - to maryska mnie zawiodla :O reakcji zadnej - kac i bol glowy .... dalszych eksperymentow poniechalam ... jako ze w tamtych czasach mialam zamiar studiowac resocjalizacje - chcialam sie dowiedziec z pierwszej reki czego doswiadczaja moi ewentualni podopieczni ;) nic specjalnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma złych ludzi - są tylko ludzie z problemami.. ogarnieci negatywnymi emocjami - zgadzam sie z tym :) [nawet objedzona szalejem ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka - mnie to nigdy nie krecilo , po tym jak kolezanka ktora uwazalam za swoja najlepsza przyjaciolke - narkomanka , na marginesie, ogolocila mi mieszkanie z dobr materialnych - stwierdzilam ze psychika uzaleznienia to nie dla mnie ... troche kontroli nie zaszkodzi nikomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×