Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość zmanierr
Nie, to gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmanierowana - jak to nie ma o czym? :O a moja szafka? wiesz jaka ona ciezka byla? poza tym jezeli chodzi o nowa religie dla swiata - to jesztem za !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
Wnuczka, bo ja mam teraz nieprzyzwoicie wygodną (patrz ilość mojego czasu w sieci) wiec już lepszej się nie da mieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
No chyba, żeby jednak, ale to może za rok, dwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem o cojej chodzi- ona nam tu chce kuchennymi drzwiami zamet wprowadzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
jak to nie ma o czym jest tyle tematow: pada/nie pada/mogloby swiecic slonce chce schudnac/nie mam juz sily chudnac/pomysle o odchudzaniu chce kupic nowe ubrania/kupilam nowe ubrania/ale nie moge z nich skorzystac dopoki nie schudne chce opuscic kafeterie/ale jeszcze troche zostane zeby sie pozegnac/nastepnie odchodze na zawsze o ile nie wciagnie mnie dyskusja o kanapce zjedzonej na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nigdzie nie ide , wypchaj sie :P odchudzac sie tez nie zamierzam - juz ;) poza tym padalo wczoraj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
:D :D Zmanierowana (że się tak oficjalnie zwrócę), świetne. Złośliwość w najlepszym wydaniu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
nieprzyzwoicie wygodną nie ma czegos takiego pomylilo ci sie z 'niewygodnie przyzwoita'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmanierowana (że się tak oficjalnie zwrócę), świetne. Złośliwość w najlepszym wydaniu. lusia kpisz sobie?????? to obok starej dobrej zmanierowanej złośliwości nawet nie leżało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
Złośliwość w najlepszym wydaniu to nie kabaret to reportaz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
Niewygodnie przyzwoita to chyba ja jestem, a nie moja praca. Skoro tylko tyle mi płacą i ja jeszcze zadowolona bywam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia kpisz sobie?????? tez tak mysle :O cos mizernie wypadlo na tle naszej tworczosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
Niewygodnie przyzwoita to chyba ja jestem, stac cie jednak na refleksje moze troche trzeba cie podprowadzic ale jednak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
cos mizernie wypadlo na tle naszej tworczosci pominelam kilka watkow? celulitis/sprzatanie/zapowiedz diametralnej zmiany w zyciu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zu mamy watkow bez liku :P przebijaja sie jednak na pierwszy plan nasza religijnosc i poboznosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - zaintonuj tam litanijke - jak co wieczor.... bo gospodyni topu se zyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
No dobra, jesteśmy nudne. Weźcie się laski w garść, jakieś kursy doszkalające w czasie urlopu, bo nie po to Zmanierowana płaci podatki, żeby czytać takie brednie i marudzenie. Ja w każdym razie dobrze wykorzystam ten letni czas, a dzięki temu jesienią poziom zostanie trochę podwyższony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. szafka spadla mi na noge bo wybilo mi korki :P ale to dluzsza historyjka , opowiem wam jutro ;) o sprzataniu tu jeszcze slowo nie padlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
przebijaja sie jednak na pierwszy plan nasza religijnosc i poboznosc moze to jeste pomysl, zrobic z tego grupe rozancowa pewne watki beda sie naturalnie powtarzac topik bedzie sam sie podnosil az modlitwa poskutkuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
Zielona, ja Cie proszę, nie dzisiaj. zapomniałaś? Masz się chwilowo przestawić na tryb nr 3 (wizyta Zmanierowanej na topiku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
Zmanierowana płaci podatki, żeby czytać takie brednie i marudzenie. no wlasnie Ja w każdym razie dobrze wykorzystam ten letni czas, luska nie badz taka skrupulatna idz na zywiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
wizyta Zmanierowanej na topiku) uwaga wpadne tu za jakis czas sprawdzic co sie poprawilo jesli nie bedzie tu blyskotliwej polemiki swiatopogladowej zamykam ten dom spokojnej starosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
"luska nie badz taka skrupulatna idz na zywiol" Nie dam rady, zmiany są zbyt zaawansowane. No chyba, ze hipnoza, ale tyle mam już rzeczy do załatwienia tą drogą, że nie wiem, czy topik się zmieści w tym napiętym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
"jesli nie bedzie tu blyskotliwej polemiki swiatopogladowej zamykam ten dom spokojnej starosci" No, nareszcie światełko w tunelu. Dzięki ci moja opatrzności. Wiedziałam, że skądś nadejdzie ratunek. (BTW, Wnuczka, pozwolę sobie zauważyć, ze większość treści zawarta na tych stronach jest Ci nieznana. Raz na kilka dni pojawia się jakiś ambitny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×