Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

heheh Złoty taaa wysyłam Ci miłosne @ nawet naćpana bym tego nie zrobiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
Złoty, każdy organizm jest inny, zdarzają się tez zgony po pierwszej dawce ekstazy. Więc bez lobbingu prosimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona w życiu na haju jesteś parę dobrych godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu się zdążają ? odp prosta ekstazy wypłukuje nadmiernie magnez w dużych ilościach wapn potas i wiele innych czemu??????????? żeby był kop to potrzebne sa wartości odżywcze jak ktoś ma słabo odżywiony organizm weżnie naraz 2,3 to możne się źle skończyć . ja w raz w ciągu 5 godziny wziąłem 8 ekstazy i nic mi nie było a zejście mailem strasznie łagodne zero szczękościsków, skurczów i drgawek czy zimna. tylko już tego nie biorę od dawna bo to grzech nawróciłem się che przyjąć Boga ❤️ do serca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
Powoli nam się klaruje odpowiedź na pytanie o osobowość naszego Złociutkiego. Plus antyreklama dragów jak znalazł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu miła :o :o :P :P :) alkohol bardziej niszczy organizm i złe odżywianie. już ponad rok nie biorę :) :) założę się ze mam zdrowie lepsze od Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
Złociutki drogi :O :O :O :D :) :P Bardzo jestem happy for you. Widać Bóg nie oddał Cię tak łatwo. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się boję wszelkich ogłupiaczy nie z uwagi na ich negatywny wpływ na zdrowie, a ze względu na to, że nie mam pojęcia, co mi po tym odbije. Już z piwa prawie zrezygnowałam, bo straty przewyższyły korzyści. Więc coż, widać pisane mi jest być sztywną, małomówną i nieśmiałą dziewczyną bez poczucia humoru. 😭 Albo to, co dają % osiągnąć drogą naturalną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka bardzo dobrze zrobiłaś 🌻 ja to może się napije szklankę piwa to wszystko lub wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
No to nie wiem, czy cieszyć się, czy martwić, bo u mnie chodzi raczej o brak mocy przerobowych pewnych ilości, których już nie jestem w stanie uzdatnić. Inne skutki uboczne jakoś kontroluję. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
Sami, fajna odmiana sztuki współczesnej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, no i super! Widać mądry człowiek ze wszystkiego potrafi z pożytkiem korzystać. :) :) Złoty, tez się cieszę. Z tej okazji dzisiaj się napiję. :classic_cool::P :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zboczona tylko mam duszę artystyczną a moim ulubionym tematem jest natura :P:D najfajniejsza jest zawsze trąba :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pana od motylków inaczej pomaluję namaluje drzewo i wystający dziób dzięcioła z dziupli :D a jak mnie wkurzy to bedzie jabłkiem z gąsieniczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty -faktycznie vipasana :) jak slysze stan alfa to noz otwiera mi sie samoczynnie w kieszeni:O dlatego wypedzili mnie z raju ;) Ike , jak bys slyszala jak narkomani ze soba gadaja - mialem dzieki bogu fajny zjazd - a ty? mnie sie nie udalo :O to bys wiedziala co mam na mysli ;) na poczatku zjazdy sa tylko fajne - na poczatku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 15 roku zycia chcialam pracowac z" trudna mlodzieza" pewno uciekajac od swojej wlasnej mlodosci ;) widzialam wiecej zjazdow niz bym chciala... dlatego twierdze z cala stanowczoscia - kazdy moze pomoc tylko sobie ... ty mozesz tylko stac i patrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka N.
Ja znam takie historie związane z zażywaniem, że włosy dęba stają. Od naocznych świadków. W ich świetle cały ten lobbing, ze maryśka nie szkodzi można włożyć między bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nic nie szkodzi w małych dawkach,ale .....skoro jest ryzyko uzaleznienia,to trzeba sie zastanowic przed 1 razem Słodka ciekawe kto Ci sie snił:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nawiazujac do tematu: ;) przed chwila spadla mi szafka na noge AAAAAAA😭 bolesne doswiadczenie :( nie polecam nikomu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlociutki - cos dla ciebie: stopa mi tak spuchla - ze nawet skarpetki nie ubiore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×