Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Ju......
Sami, śnił się i to jak! Więc lepiej, żeby pozostało tajemnicą, kto to taki :) Zielona, jak stópka? Złoty zajął się ją jak należy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
Mnie się śniła tylko Ike, więc chyba nie ma wątpliwości, kto na kafe jest numero uno. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nie napisze, bo się ze wstydu spale. Chociaż w sumie to nie moja wina, że mi się tak śnił, tylko jego. O! :P Zresztą, Sami, pewnie się domyślasz - i to dobrze domyślasz. Lusiu, a Ike Ci się śni erotycznie czy jakoś bardziej koleżeńsko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju, ja mu specjalnie o tej stopce :P zeby go rozniecic wieczorowa pora - a on zimny jak glaz a upieklo mi sie wlasciwie - bo mielismy jechac po drzewo do lasu, w zamian zostalam zapakowana do lozeczka , herbatke podano ;) teraz objadam sie pomadkami :P a wszystko z powodu niebieskiej stopki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
Justys, telewizyjnie, wiec jakby trochę analogicznie do monitora komputera. Może jest dla mnie jeszcze ratunek w związku z powyższym? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
Tzn. chciałam napisać, ze Ike była w TV, a ja ja oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Lusiu, myślę, że to jakiś znak. :) Zielona, jak to pomadkami się objadasz? Malujesz usta i oblizujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Może to oznacza, że IKUS jest Twoim idolem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
Hm... pewnie tak, czas znaleźć zastępcę Komicznego. A Ike nie będzie miała nic przeciwko. Nieuprzedzona, z otwartym umysłem, to jest to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie blyszczykami do ust - czekoladkami z nadzieniem :O chyba zjadlam za duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Lusiu, Psełdonima masz, nie marudź! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
Justys, no tak, słusznie zauważasz, ale on ostatnio bywa trudny w eksploatacji. Muszę się jakoś zabezpieczyć. :) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Jakby co, masz Złotego ❤️ w gotowości. :D A Psełduś coś smutny ostatnio, nie sądzisz? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosz człowiek chodzi się modli, klęczy, litanie odprawia a tu dysputy jakby nigdy nic i nikt nawet ikusi nie wspomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka X.
Justys, tylko z ogromnej sympatii do Ciebie nie obrażam się za Złotego. ;-) A Psełdo rzeczywiście jakiś markotny i jak na niego, bardzo małomówny oraz poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , my caly czas tylko o tobie - nasza boskosci :) nawet snimy o tobie- co poniektore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Pamiętam, jak się "dzięki niemu" "polubiłyście" od pierwszego wejrzenia :D :P Naprawdę nie przyszłoby mi wtedy do głowy, że teraz będziecie sobie swobodnie konwersować na jednym topiku. Chociaż ja też na początku Lusi podpadłam i Lusia mi wybaczyła :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike , my caly czas tylko o tobie - nasza boskosci o masz to do kogo ja się od trzech dni żarliwie modlę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A nie do męża? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - do kogo tylo chcesz ;) do wyboru do koloru ;) Ju , my wlasciwie wcale o najmilejszego pseudo sie nie pozarly -to bylo czyste nieporozumienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja sobie tu od poczatku takie jaja robie :P tylko sie komus tam po drodze ubzdralo ze ja w aureolce spac chodze :O SZOOK ! i sie bronie przed ta aureolka jak moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Wiem, że nie o Psełdo - ale trochę się do tego przyczynił, czyż nie? ;) Fajnie się początki poszczególnych znajomości przypomina... zupełnie inne emocje były :) Zielona, ja tam Twojej aureolki nie widzę. Ale różków też nie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju , bo ja w rzeczywistosci spokojny czlowiek jestem :) moje zarty czasem sa nie na miejscu :P ale widze to dopiero po wyslaniu posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Wiesz, Zielona, ja widzę, że moje żarty są nie na miejscu dopiero po otrzymaniu info zwrotnej, więc nie jest z Tobą tak źle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierr
cholernie nudny topik tu zalozylam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
hmmmm,kiedy śniła mi się ike zaczęła m się o siebie lekko niepokoić...ale widzę że ona po prostu śni się wszystkim:D uff:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×