Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka Ch.
Idę więc stracić kontrolę, żeby w oczach zyskać, tzn. mądrość Osram wykorzystać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
No właśnie, brak kontroli jak na zawołanie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znałam kiedyś narkomana pracował w Monarze, lubiłam słuchać jego opowiadań jak sie staczał ,a potem ,gdy osiągnął dna zaczął walczyć o siebie. Miałam 17 lat spędziliśmy na rozmowach wiele godzin,do tej pory pamiętam jak wygladał. Paliłam tylko trawkę,ale tylko raz,bo umierałam po tym cały tydzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, lepiej uważać z rzeczami mogącymi powodować utratę samokontroli. Tym bardziej jeśli na dodatek one mogą przejąć kontrolę nad nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to mądrosci Luska, witaminy M potrzeba:) znacie kogos kto nie znałby narkomana? powatpiewam a trawka to i tak betka przy tym co teraz ludzie sobie serwują w celach ogłupienia swiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiadomosc sie zmienia po takich "betkach" dlatego ludzie sobie to robia - zeby wyciszyc umysl... uciec od wlasnego wewnetrznego szalenstwa.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, Żarówko. Uprościłam trochę. Chodzi mi o to, że jak ktoś niszczy siebie samego, to trudno, żal, pewnie, ale to jego życie... Ale czuję ogromną pogardę do takich siurków, co potrafią pigułki gwałtu dziewczynie do napoju wrzucić czy innym narkotykiem odurzyć w wiadomych celach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cos ty Slodka , nic nie popsulas :) ja tez uwazam jak juz zaczeli raz - to po jakims czasie ciezko im sie wyrwac - czyli niejako musza .... takie postawienie sprawy - nic nie musza - to dopiero uogolnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę ciekawe tematy na temat narkotyków ike może powiedzieć, że spróbowała i marihuany i amfetaminy i LSD- z czystej ciekawości- nie powiem po LSD bardzo mi się podobało:P ale wolałabym takie rzeczy przeżywać jednak na trzeźwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
Zielona, OK, już nie będę taka, w końcu krowa nie jestem: Złoty, złociuteńki, złociutki złociachny nasz złociszku, dla Ciebie --> 🌻 ❤️🌻😘:) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
O żesz, i znowu wychodzi, ze jestem sztywniara, nawet narkotyków nie spróbowałam, a wręcz przeciwne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike w kwasie są zajebiste tripy takie rzeczy ze na trzeźwo nigdy nie przeżyjesz natomiast maryśka tez fajna tylko trzeba mieć oryginalna np jamajska :) co do białego to ekstazy tez jest SUPER!!!!kochać sie po tym to nieziemsko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty wiem- dlatego chciałam na własnej skórze się przekonać, że to prawda- no i jest to prawda- ale mimo wszystko dla mnie to było jak zwiedzanie nieznanego lądu- zobaczyłam i wróciłam do domu jestem wielkim przeciwnikiem zażywania narkotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ekstazy jest BOSKI SEKS!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko tez trzeba wiedzieć jak barć żeby był efekt zadowalający itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska ! moje serce roscie ;) :D :D :D w koncu 👄 co do kwasow :O do konca zycia - w mozgu sie odkladaja - ludzie nie zdaja sobie sprawy z konsekwencji tych kilku minut na haju ... a szkoda , moze by to powstrzymalo nie jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami jest zimna :o :o :( ale tak naprawdę mnie kocha wysyła @ miłosne :P ;) ale ciiiiii :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba parunastu godzin zielona.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet jestem przeciwniczka medytacji wizualizacyjnej - powaznie mowie ... mozna sie zgubic... moj mozg to jedyna sila przed ktora czuje respekt, nie grzebie sobie sama - i nie pozwalam innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Ch.
Dokładnie, głównie przez to odkładanie się w mózgu należy powiedzieć temu stuffowi NIE. Organizm zwyczajnie tego nie wydala, a potem psychozy, samobójstwa, utrata wzroku, dzieci bez rączek itd.(źródło - Monar) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×