Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

dla mnie dzisiejsza moda jest ohidna koszmarna wręcz mało co mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia najwazniejsze by dobrze wygladać i sie czuć w tym. Klasyczne bluzki to coś co zawsze bedzie na topie, proste sukienki itd chcesz być modna kup sobie kwiecistą sukienkę (nie lubiesz ekstrawagancji np-biało czarną ) do tego czerwone dodatki i mozesz pląsać po PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc o wiele bardziej ostatnio pasuja mi ciuchy tzw japan style albo niektóre emo przynajmniej sa kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Trochę sukienek mam, więc coś się znajdzie. Ale rzeczywiście człowiek trochę dziwnie się czuje, jeżeli ma na sobie jedynie 3 kolory, w dodatku w dość klasycznym wydaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Ike, te tzw. japan to made in china masz na myśli? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
A emo to nie są trampki i jakieś kratki plus warkoczyki? Bo ja nawet nie za bardzo wiem, co to właściwie za styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia a co ma japan do chin? nie mówiąc juz o tym, że wiekszośc firmówek jest w chinach robiona??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Ike, ja nie wiem, tak mi się tylko skojarzyło, że - jak słusznie zauważyłaś - teraz większość produkcji odbywa się w China. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu emo jest na prawde przeróżny mogą to byc trampki czy idiotyczne koszulki a mogą byc naprawdę super kiecki wiesz taki gotyk ja ja bardzo lubię gotycki styl- gdybym była młodsza to bym tylko tak się ubierała a tak jak na stara babę przystało mam tylko pare - bardziej normalnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strije emo podkreślają atuty kobiece ,są dziewczęco kobiece oczywiście nie wszystko pasuje 30-tce ale coś mozna wybrać ps zakochałam sie w butach rzymiankach,musze sobie takie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=9P8iODtm8hs Zielonuś Kochanie ❤️ tesknie ... odzwę się....❤️ troszke byłem zajęty :o :o :( Pamiętasz Nasze ostatnie spotkanie...... Zapach Twojej skóry.....stopy, paluszki moj ulubiony manicure.... :P :) Przy otwartym oknie.... w miłosnym uniesieniu Naszych ciał....dotykałem Twoich nabrzmiałiałych piersi... czułem Twój oddech... namietnie mnie całowałaś... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
🖐️ Japan to takie ubranka jak dla małych dziewczynek. :) :) :) Fajne, sama lubię. Lusia, looknij sobie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Właśnie zerknęłam na jakiś netowy opis mody emo i jedyne, co z niego mam w szafie to obcisłe T-shirty. Bo rurki odpadają. Sami, a jakie to są rzymianki? takie zupełnie płaskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
(a emo z klasycznym gotykiem praktycznie nie ma nic wspólnego! 😠)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Justys, dzięki, doedukuję się zaraz. Przy okazji, jak tam sprawy osobiste u Ciebie? Odnotowujesz progres w docieraniu i ogólnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma w necie takie jak ja chce kupić a moze nie nazywają sie rzymianki:O na obcasie lub koturnie wiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju moze i nie ma ja nie mówię o definicji tylko o tym jak sie pewne grupy ubierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Okazuje się, ze mam dwie sukienki w tym stylu japan, i nawet nie wiedziałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
Lusiu, pewnie! Progres jest taki, że właśnie przyjechałam do Wawy :D :P Ale nie z powodu, że się nie dogadujemy. Wszystko się okaże dopiero, jak znajdę tam robotę jakąś, bo będziemy na siebie skazani. Ale dzięki serdeczne za troskę 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
No... Trudno, żeby na codzień gothki chodziły w sukniach. :) Teraz to się w ogóle wszystko miesza. Goth z cyber, cyber z industrial itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Justys, czyli good for you rzec by można. :) U Sami też wszystko na dobrej drodze, więc tylko ja i Retro zostałyśmy do zagospodarowania, przy czym Retro ma nieustające wzięcie, wiec pewnie niedługo mi potowarzyszy w niedoli. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor nauk humanistycznych
ike ty tak codziennie tu siedzisz od rana do nocy? dlaczego? uciekasz od czegos z czym boisz sie zmierzyc czolo w zyciu realnym? wiesz, ze jestes uzalezniona od sieci? choc sobie tego nie uswiadamiasz i niby drwisz ze wszystkiego to jednak warto spojrzec prawdzie w oczy moja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
Lusiu, na Mazurach Ci kogoś fajnego znajdziemy, nie bój się! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
Ale ludzie mają problemy... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak siedzę tu od rana do nocy dlatego, że lubię uciekam od czegoś z czym boję się zmierzyć w życiu realnym jestem uzależniona od sieci o dziwo uświadamiam to sobie !! niby drwię ze wszystkiego ale obiecuję, że kiedyś spojrzę prawdzie w oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×