Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Lusia jak minie mi pół roku z motylkiem mozemy zrobic impreze,na razie to jest tylko ''poznawanie sie'':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Sami, ale chyba mogę być dobrej myśli za Ciebie? ;-) Justys, to jest myśl, może rzeczywiście czas zdać się na pomoc kobiet sercowego sukcesu. :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Kurcze, a mi się nie dostało ani przy okazji odwiedzin Komisia, ani w temacie uzależnienia. Coś ja na dobre wypadłam z obiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niby komiś a jakiś inny
dziwne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia nie przejmuj sie mi się za to dostało po staremu:D nie bardzo rozumiem dlaczego AKURAT dziś......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
Eeee, nieeee. Przecież z Psełdo rozmawiałaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ze jeszcze tu jestem :P nie da sie ukryc - cos mi sie zdaje doktorze ze ty tez jeszcze do niedawna siedziales tu dzien i noc na drutach :) nie rzucaj kamieniami - bo moze tez ci sie dostanie - glazem po glowie nie boj sie ike - to nie w twojej obronie ;) Zlotus - ukochany te niezapomniane chwile sa zywe we mnie , na mnie - podemna ;) :D teraz juz naprawde uciekam - pa 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie ike - to nie w twojej obronie dobrze zielona:) postaram się nie bać :) swoja droga...czuje , że coś do mnie masz:) ale ponieważ i tak się wyprzesz nie będę pytała co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor nauk humanistycznych
ponad 8000 postów - gratuluję ike ciekawe czy więcej zdań zamieniasz z mężem i dziećmi czy wypisujesz tu na forum mam wątpliwości... pamiętaj, że czas poświęcony na wypisywanie dyrdymałów na kafe to CZAS ZABRANY rodzinie amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
" Eeee, nieeee. Przecież z Psełdo rozmawiałaś. ' Uffff, rzeczywiście, delikatna ulga. Ale to już brzytwa niemal, więc może odstani moment, żeby ze sceny zejść i nie utonąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wątpliwości... nie przejmuj się :) a kto ich nie ma ;) ? a jesli nadal zamierzasz "rozbierać mnie" na części to powiem wprost:) odpierdol się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
"nie bardzo rozumiem dlaczego AKURAT dziś.........' To ja cię naprowadzę. Trop pod hasłami "k _ _ _ c _ n _" oraz "wielki come back". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja kurwa mac mięso armatnie jestem dla byle pomarańczowego gówna? jak tak bardzo chcą się przed nim wykazać to brać do łap podręczniki albo z prawa albo motoryzacyjne do cholery i dziobać a nie sikają w majty jak nastoletnie idiotki, nic mądrego powiedzieć nie potrafią to se temat znalazły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Ike, widownia nie chciała go wystraszyć, więc ofiara, dzięki której widownia postanowiła zaznaczyć swoje istnienie musiała być jakaś inna. Padło na Ciebie, ale nie pytaj mnie dlaczego, bo tego nie wie nikt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Widzisz, Ike, tez doszłaś do podobnego wniosku, więc sprawa się wyjaśniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor nauk humanistycznych
ale wy żałosne jesteście, totalny brak kontaktu z rzeczywistością, snują jakieś teorie spiskowe :D jak dzieci, jak dzieci pieprzycie coś o jakiejś komiczne, której pojawienie się ma związek z moim pisaniem 💤 oj stare babiszony, a takie kruche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor nauk humanistycznych
ike nie, nie chcę nikogo "rozbierać na części" po co, jeśli ktoś sam uprawia ekshibicjonizm sieciowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu:) ZAWSZE pada na mnie nie wiem zazdrosne to to o nasze znajomości ? czy jaka cholera? niedługo na każdym rogu będą do nabycia lalki voodoo "ike" swędzi jedną z druga cipka to niech nadstawi- a nie sobie będzie mordę o mnie wycierać psycholożki z bożej łaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktor nauk humanistycznych--Ty jesteś tak samo żałosny jak my,bo piszesz nie o komiczne tylko o Ike,pouczasz netowego ktosia a może w realu jakieś dziecko głoduje albo jest przemoc w rodzinie? TYM SIE ZAJMIJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całussss
pieprzycie coś o jakiejś komiczne, której pojawienie się ma związek z moim pisaniem WIEDZIALAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!komiczne jest kobieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Doktorek, nasz brak kontaktu z rzeczywistością niech cię nie kłopota, bo szkoda każdego twojego napisanego w tym temacie słowa. Chyba masz jakieś ciekawsze zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor nauk humanistycznych
pomagacie mi w pisaniu książki o uzależnieniach sieciowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy żałosne jesteście, totalny brak kontaktu z rzeczywistością, snują jakieś teorie spiskowe jak dzieci, jak dzieci pieprzycie coś o jakiejś komiczne, której pojawienie się ma związek z moim pisaniem 💤 oj stare babiszony, a takie kruche napisz podręcznik "30latki w sieci" za szkoda twojego talentu na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomagacie mi w pisaniu książki o uzależnieniach sieciowych nie zapomnij podzielić się z nami zyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Taaaa, książka o uzależnieniach, już ci wierzymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktorku jesteśmy uzaleznione od siebie ja luśka ike retro tylko dzieki temu topikowi możemy sobie ''popitolić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka nie rozumie grzecznego "odpierdol się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor nauk humanistycznych
ike nie denerwuj się, idź dzieciom bajkę na dobranoc przeczytaj chyba masz taki zwyczaj, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×