Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Luśka O.
Ike, jak doktorek nie ma do kogo posta napisać, to każda rozmowa cenna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci ike
mamo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
Ike, nic zrobisz - jesteś sławna. :) 🌻 Ale fakt, jakąś kasę od doktorka dostać powinnaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całussss
Lusia,tu co druga osoba która siedzi na kafe po 8 godzin dziennie próbuje ludziom wklejać że jest: -psychologiem i bada zachowania ludzi w sieci -dziennikarzem i bada zachowanie ludzi w sieci;) ponadto jest tu tylko minute dziennie i w zasadzie raz w miesiącu,a to że zna wszystkie nicki i ich każde słowo jakie napisały w ciągu ostatnich 2 lat to przypadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chuj cię obchodzą moje zwyczaje:) nie powiem ci:P najpierw mi zapłacisz za dostęp do bazy danych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Całus, otóż to. Pojawia się taka komentatorka, po czym oznajmia, że dany nick robi ciągle to i to, co skłania do wniosków, że komentatorka ni mniej, ni więcej ale była obecna przy zaobserwowanych i następnie komentowanych przez nią czynnościach nicka, o których postanowiła się wypowiedzieć. przy czym podkreślam użycie przez komentatorkę słów takich jak "ty zawsze, ciągle, cały czas, za każdym razem" oraz podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu cokolwiek napiszesz ona i tak się wyprze:) i jeszcze durna będzie myślała, że ktoś na to poszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym powiedziala ze doktorek to postac meska :P ale nic nie powiem - bo mnie tu nie ma ;) Ike - co ja niby mam miec do ciebie ? nie mam ochoty na pyskowki - to wszystko :) unikam takich sytuacji - wiesz , spokoj najwazniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodzę się raczej to panie mają w naturze walczyć dziećmi- zwłaszcza cudzymi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor nauk humanistycznych
no i teraz przez 2 dni będziecie komentować mnie, czyli byt wirtualny, bo wy lubicie ględzenie o niczym, byle tylko móc paluszkamiw klawiaturkę uderzać i odświeżać, odświeżać, odświeżać, ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci ike
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie motylek jest zazdrosny o mojego przyjaciela geja czy to normalne? bo moim zdaniem nie zbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie - byt wirtualny :O co za czlowiek moze powiedziec o sobie cos takiego? to przekracza moje pojmowanie czowieczenstwa :O ty ,wez moze nie pisz tej ksiazki , szkodzi ci, powaznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne to leży w męskiej naturze co prawda niejaki k........ zacząłby ci wklejać, że motylek ma kompleksy- ale tak naprawdę każdy facet w takiej sytuacji je ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żaden sie nie czepiał geja,a motyl z zieleniał jak mu powiedziałąm ze bede całowac geja i siedzieć mu na kolanach bo sie stęskniłam o jej czuje ze bedzie po związku:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
A doktorek przez następne 2 dni będzie łapczywie chłonął każde nasze słowo :D :D :D To jest dopiero powód do chluby :) Sami, jak dla mnie, jest to zupełnie normalne. Gej czy nie gej - to facet. Przynajm,niej dla innego faceta. Widać, że Motylowi na Tobie zależy. Ale myślę, że jak go pozna, najlepiej podczas spotkania w 6 oczu, to się z czasem do niego przekona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami:D a nie mogłaś tego delikatniej przedstawić ??? chociaż na początku??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
To mu nie mów takich rzeczy :) :) :) Poważnie prawie każdy (jeśli nie każdy) facet, któremu zależy na kobiecie, tak właśnie by się zachował. Z tym, że niektórzy może by tego nie okazali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
* tak właśnie by się zachował - tak by właśnie zareagował miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie powiedziało :O pozna Go oczywiście ze tak juz widze jego mine jak powiem ze jade na mazury na spotkanie netowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci ike
mamusiu chodź do nas na trochę 😭 na 5 minutek, prosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci ike
I znowu do spania z pustymi brzuchami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni mów mu:P sami ostatecznie to świeża znajomość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........................
Sami, powiedz mu lepiej, że się spotykasz z dawnymi znajomymi.:) Mojego na szczęście wtedy w domu nie będzie, więc nawet nic nie będę musiała mówić. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma ochotę wytłumaczyć pomarańczowej idiotce, że dzieci o tej porze śpią ?? :D wróć jutro pomarańczo- na dziś wyrobiłaś normę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już o spotkaniu z prawiczkiem z kropka nawet nie wspomnę :O a jak mnie bedzie chciał zawieśc na mazury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ju:D !!!!!! to znaczy, że się wybierasz?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×