Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

retro a powiesz mi w końcu kim jest ów oprawca z mazur??? ja rozumiem, że dziś jest wiele atrakcji..... ale mogłabyś dla koleżanki to zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburska
Ike, to ten,który chciał Retrowi prezentować zawartość rozporka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburska
"Retrowi" to tak w ramach odmiany, czyli deklinacji - nie złośliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a juz męża nawet pytałam:D czy wie coś o oprawcy- bo on pudelka czyta:D retro! każdy facet potrafi ta minę zrobić na zawołanie oni maja ta zdolność od urodzenia:D nie nabieraj się na to gdybyś spojrzała bardziej w dół to byś zrozumiała dlaczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ten miałam tremę po pierwszym spotkaniu PO gotowałam się na jakąś cięższą przeprawę ale faceta cudownie zmogło poczucie winy i tak miało być najlepsza kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retrowi" to tak w ramach odmiany, czyli deklinacji - nie złośliwie Retrowi - Lusiu- to dlatego że psełdo tak pisze :O niechcący to przejmujesz .. ale o twojej fascynacji już była mowa nie będziemy do tego wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale faceta cudownie zmogło poczucie winy masz rację retruś dla spokoju swojego sumienia tak sobie wmawiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Edynburska
Retro, skoro tak Cie zajmują moje fascynacje, do których nie wracasz, to powinnaś zauważyć, że od innych ludzi z kafe też podbieram zwroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla spokoju swojego sumienia tak sobie wmawiaj ja mam sumienie w jak najlepszym spokoju on za to nie ma nie żebym miała z tego jakąś dzika satysfakcję, ale może go to czegoś nauczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żebym miała z tego jakąś dzika satysfakcję , ale może go to czegoś nauczy... masz racje retro- na pewno go to czegoś nauczy:) na przykład tego- żeby następnym razem startować do kobiety mniej znajomej i wyglądającej na bardziej chętną :) ale ty pewnie masz już z nim spokój- chyba, że przyjdzie mu do głowy zbyt namolnie i gwałtownie cie następnym razem przepraszac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powinnaś zauważyć, że od innych ludzi z kafe też podbieram zwroty. a nie wiem Lusiu zauważyłam tylko że podebrałas ten od psełdo Ike ty się bardziej znasz na zdradach, więc moja dyskusja z tobą nie ma większego sensu mogę tylko cię poczytac i się uczyć rozumiem że dajesz mi do zrozumienia, że jak ktoś chce to zrobić, to i tak to zrobi, i nieważne z kim trudno skoro miałoby się okazać że byłam zupełnie przypadkową osobą którą się kolega zainteresował ..:) przeżyję. chociaż od razu go uprzedziłam że kandydatkę do procederu to sobie kiepską wybrał na co on, że kandydatka jak najbardziej ok, ale może - [zaniepokoił się ]- z kandydatem coś nie teges..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że dajesz mi do zrozumienia, że jak ktoś chce to zrobić, to i tak to zrobi, i nieważne z kim o właśnie retro:) a co do reszty- to już indywidualna sprawa jednostki więc nie wiem, które z was zawiniło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze darzyłam tego kogoś bardzo czystą sympatią I mimo iż to pewnie się jakoś drastycznie nie zmieni, w chwili obecnej nie umiem o nim myslec inaczej jak tylko per "chuj" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro to darz go dalej tą sama sympatia na prawde za cudzą babę nie ma sensu psuć sobie nerwów dla ciebie jest chujem? nie jest a nikt nie jest czarno- biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawde za cudzą babę nie ma sensu psuć sobie nerwów :):) to urocza, przemiła szatynka z włosami do ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jej włosy mają do rzeczy retro a jak by była brzydką blondyną z włosami na jeża to byłoby inaczej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia, nie udzielam sie juz na kafe od kilku cudownych dni, w zadnym kolorze :P odrzucilo mnie skutecznie :) powiem tylko- dzieki BOGU :D dzieci ike mnie nie interesuja , kobieta dorosla jest , sama musi wiedziec co robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jej włosy mają do rzeczy retro jezu, nic nie mają Ike chodzi o to że to nie jest JAKAŚ TAM baba tylko konkretna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retruś zobacz cholera ZAWSZE - każdy tak naprawdę jest konkretna osobą czy ja znasz czy nie znasz- to jest żyje, kocha, jest nie ma tu nic do rzeczy czy ją znasz czy nie ale mimo wszystko- to jest ich sprawa ok- ty nie chcesz tak- w porządku ale na prawde- tu nie chodzi o ciebie on tak ma i już ale to nie jest TWÓJ maż- tylko kolega patrz na niego jak na kolegę nie oceniaj każdego surowo ty też popełniasz błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike , to nie nuda :) to faktycznie nalog , czuje sie jak po rzuceniu palenia - swiety spokoj ... mam nadzieje ze po jednym poscie nie rzuce sie znowu w wir szalenstwa - tak jak po jednym papierosie ;) bawcie sie dobrze 🖐️ ps. ja wam na pewno nie bede przeszkadzac , wiec prosze mile pomaranczki zeby przestaly wycierac sobie pyszczki moja osoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro trochę to dziwne ze przestałaś Go lubić, bo chciał sie z Toba przespać. Mówisz NIE wyraźnie i głośno,on przyjmuje to do wiadomości i nie wracacie do tego \'\'incydentu\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
A ja zupełnie nie na temat mam pytanie, czy którąś z Was wie, czy jest coś charakterystycznego, co w tym sezonie jest modne w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska obecna moda mi sie nie podoba:O te bluzki pogrubiaja z 5 kg okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi o ciuchy czy pamiątki ? czy o co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Obejrzałam właśnie kolekcję solar i takiej ilości wzorków, ciapek i kolorów chyba jeszcze nie mieli. Chyba to rzeczywiście trochę pogrubia, taka pstrokacizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ten ściągacz na dole :O beznadzieja nie założę tego za nic w świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Ciuchy. chociaż z roku na rok chyba coraz trudniej coś wymyślać coś nowego dla przeciętnego klienta, bo wszystko już było. Ja w każdym razie dochodzę do wniosku, że za modą nie nadążam i kieruję się raczej kolorystyką, czy fasonem, do których jestem przyzwyczajona, niż aktualnymi trendami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka O.
Albo te nietoperze, nawet jeśli tylko na jedno ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×