Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

ja też tylko z miłości na szczęście kochliwości u mnie pod dostatkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia wykorzystywanie popędu płciowego nie rozpatrywałabym w aspektach życiowych sukcesów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy Iftar szczytuje codziennie .... w tych górach :P znaczy chodzi o zdobywanie szczytów ... ale Wy chyba dobrze mnie zrozumiałyście ? :classic_cool: Ike powiem coś szeptem [bez wykrzykników , na które mam teraz wielką ochotę ] :D w temacie nałogów : WOW :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ja już i tak mam głownie jedno w głowie, a tui Rev jeszcze z tą terminologią górską, która mi się podoba. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev- pewnie szczytuje skoro nie pisze ostatecznie co tam koleżanki z kafe penis najważniejszy i góry oczywiście:P przy okazji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u mnie tez na bakier w sferze uczuciowości stałej:P ale daje rade:classic_cool: hej rev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślisz Lusia .... że co ja mam w głowie ? :P hę ? no ! to samo :D dobrze , że praca mnie rozprasza .... co jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev- masz w głowie penisa????????? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sami :) czytałam o Twoim młodym .... miałam to sdamo ... kiedyś .... wiesz to minie z czasem ... teraz on jest zaborczy .... mój syn właściwie do tej pory jest zazdrosny o mnie :P najchętniej miałby dwie kobiety :D [w tym MAMUŚKĘ oczywiście :O] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz czytam tamten temat i chyba jestem olbechem skoro lubię mocny zarost wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet nie wiem, czy lubię mocny zarost.nie przyszło mi do głowy, żeby zarządzić sprawdzanie. :D Normalnie co ja z tym czasem robiłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię długo nie mogłam się przyzwyczaić, że mąż nie ma włosów na rękach i prawie na klacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki Rev za pocieszenie mój syn jest bardzo zazdrosny o mnie,wychodze na randki tak by nie wiedział:O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ale TY masz prawo lubic owłosionych :P chodzi mi o to ze mamy wybór,mogę poprosić faceta by sie dal mnie ogolił lub zmniejszył ilośc włosów. i to mi sie bardzo podoba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami co do tej kwestii uważam, że nie powinno się ingerować w czyjś wygląd ktoś chce się golić niech to robi sam z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie o goleniu pach przez facetów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście mam inne zdanie:O golenie to nie jest strata męskości,skoro wolę mniej owłosionych,czy facet który mnie kocha nie zrobi tak malutkiej rzeczy dla mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak by ci chłop powiedział sami ogol głowę na łyso- zrobiłabyś dla niego taką malutką rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygowa jest
stara pochwa i siano pod czacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzasz Ike zarost przy penie nie jest oznaka męskości,i czymś na pokaz, Powtarzam była by to prośba ,bo lubie seks lubie gdy facet mi sie podoba --ja szczęśliwa --on także skoro lubi łyse kobiety,ze wzgledu na to iz mam długie ciemne wsłosy (teoretycznie)nie powinien mnie zaczepiać:P nie ogoliłabym sie tylko opierdoliła po co mi zawracał głowe skoro nie jestem w jego typie:P nie zagladam facetom do portek na paru pierwszych spotkaniach,wiec nie wiem jaki ma zarost długośc penisa--na co mam wpływ prosze o zmianę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami ale tu nie chodzi o oznakę męskości każdy powinien wybierać sobie kogoś pod swój gust- lub pogodzić się z jakimś odstępstwem ale zmieniać czyjś wygląd pod siebie i nie ważne czy to jajka, głowa czy kolor szminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście dlatego jesli nie chce sie golić lepiej sie rozstać niż męczyć i nie piszcie mi to o uczuciach wyższych dla mnie skrócenie włosów łonowych to nie jest nic strasznego nigdy nie lubiłam owłosionych facetów,ale nie mogłam o to prosić,teraz są faceci ktorzy tez nie lubia zbyt gestych kłaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×