Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

Gość Złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
w przelocie bo nie chce się w rozmowę wcinac;) ale teraz mogłam się podzielić swym jakże bogatym doświadczeniem i musiałam się wypowiedzieć:P mogę jeszcze dodać że mężczyźni średniego wzrostu mają średnie peny,nie wiem jakie mają niscy mężczyźni-i nie żałuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuss:P:) Ja lubie facetów wzrost 175-182 średnia budowa ciała,uwielbiam mięśnie i klatę NIEOWŁOSIONĄ , ach ale zarost tak --mrrrr :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całuss
ooo Samcia się do mnie odezwała😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham klaty owłosione:O bosz i mieśnie też lubię- a raczej silne ręce- ramiona;) reszta może być wymoczkowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mamy różne gusta dziewczyny:D:) całuss👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo widze ze wczoraj byla dyskusja na temat dlugosci grubosci i wielkosci ;) a ja naiwnie myslalam ze to wszystko sprawa odpowiedniego uzytku ?:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty :O ktos probuje zdeptac nasze swieze , delikatne uczucie w samym zarodku :P jestem wstrzasnieta do glebi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko ma TERAZ WIELKI sprawdzian z matmy ,a potem z j.angielskego mam stan przed-zawałowy ,dlaczego nie uprzedzają o minusach macierzyństwa?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami- o wielu rzeczach nam nie mowia - niestety :o egzaminy wstepne ? tez to przeszlam :O nawet zrozumialam podstawy matematyki- co w czasach mojego chodzenia do szkoly bylo dla mnie wiedza tajemna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne egzaminy wstępne to 4 klasa i mają sprawdzian z całego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa to dopiero wszystko przed toba ;) chociaz ja sie nie orientuje ze bardzo jak to teraz w szkolnictwie polskim wyglada , bedzie dobrze ,jak z calego roku to zawsze cos tam w lepetynie musialo zostac ;) nawet mnie sie udawalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gardiasowe pytanie do sami :) jaka pogoda w Krakowie ? bo o 15.00 musze byc w okolicach koscioła Mariackiego dzisiaj :) i nie wiem jak sie ubrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona w poł godziny do Krakowa to i z ikei na rogatkach sie nie dotrze :P jakies 100 km mam do Kraka wiec musze znac stan pogody przed 14.00 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda świetna,ale jest duszno,wiec może padać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie pada :p ? ps. dzieki za wyczerpujaca odp :D godną niezłej pogodynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz? musisz zabrac parasol- to juz pewne :P koszulke na zmiane - mozesz sie zapocic podczas podrozy ... krotkie spodnie , dlugie spodnie, kurtke, plaszcz , rekawiczki :P wszystko sie moze zdarzyc :D nie zapomnij portfela - ja wczoraj zapomnialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie ludzi ze śląska ,fajne poczucie humoru macie;) nie ufaj pogodynce człowieku :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ufaj pogodynce człowieku" moja pogodynka to kości :P najlepiej wiedza kiedy deszcz :D powiadasz ze śląscy ludzie sa fajni :) ??? nie zaprzecze :) powiem wiecej sa najfajniejsi :) zielona :D zastosuje twoje rady :) jakies takie uniwersalne ale z drugiej stronny praktyczne :) i jeszcze ten portfel :P juz spakowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to porada jak najbardziej praktyczna ;) zgrzeszylam wczoraj ciezko- zabierajc pociechy do mac donalda zlozylam zamowienie - facet uklada juz dobra materialne na tacce - a ja patrze - portfela nie mam :O dzieciaki czekaja rozgoraczkowane na frytki - figa z makiem :O do maca mam ponad 30 kilometrow :P musielismy zrezygnowac z tej uczty , oczywiscie nie wspominajac o reszcze prozaicznych zakupow ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regrs nie najfajniejsi tylko fajni,naj...są górale:classic_cool: mam słabosć do KATOWIC CHORZOWA i NYSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regrs nie najfajniejsi tylko fajni,naj...są górale " chyba gorole :P jesli mowimy o podziale w z hanysami :D zielona samo w sobie zabieranie dzieciaka co maca jest grzechem :P wiec ALLELUJA ze nie wziełas portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kajam sie przeciez :P - niewyraznie ;) a co ty dzieci nie masz? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz wiedziec ze do happy meala dostaniesz rowniez: jogurt , salate i sok pomaranczowy :P ale najwazniejsza jest zabawka :D wiem co mowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×