Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmanier

luska, ike, komis ?

Polecane posty

członka peniska siusiaka czy jak go zwal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podziwuje - coraz bardziej mi sie podoba :) wielkie miasto znudzi sie jeszcze szybciej :O mam w kolo chyba z 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też marzy się domek i to najlepiej w Londynie :P coraz częściej rozmawiamy z mężem o emigracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w londynie????? oni tam nawet po angielsku gadac nie potrafia ;) ale martensy maja tanie :D mozna sie na zakupy wybrac - portfel bylby niezbendny ;) i parasol :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała ale ja właśnie w londynie się zakochałam po za tym w londynie mam całą rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano w takim razie - idz za glosem serca ;) ktos w koncu musi i w londynie sie osiedlic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona nie przejmuj się ostatecznie to moje marzenie nie twoje mi tam nic nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mała, a jak w Anglii z pracą teraz? Czy kobieta po 30-tce ma jakieś szanse na pracę niefizyczną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu o ile znasz język i jesteś wykształcona to z pewnością moja siostra pracuje za biurkiem- jest managerem do spraw finansów i personalnych- tylko fakt ona wyjechała do anglii przed naszym przystąpieniem do unii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rozwiazanie (sami je wybralismy)" mi mała ty nam sami nie zabieraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres , a gdzie ty dokladnie na tym slasku? ja sie urodzilam na zywieczczyznie - goralka jestem - ze slazakami zawsze sie koty darlo - :D tradycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała to mnie chyba najbardziej wciąż jeszcze od zmiany miejsca zamieszkania odstrasza- dzieci gdyby nie to to dawno by mnie tu nie było a dzieci w polsce zostawić nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona KATOWICE .... nie daleko silesi ( galeria handlowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Język to ja mam perfect, ale to na pewno za mało, szczególnie w dobnie kryzysu. Trochę żałuję, ze nie wystartowałam na Wyspy w 2004, pewnie do tej pory jakoś już bym się urządziła. No ale wtedy pewnie bym dumała, czy przypadkiem nie ułożyłoby się lepiej z byłym lubym, i tak w kółko, zawsze coś ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike , bierz dzieci - pokazuj im swiat , ucz jezykow :) nie ma sie co do szkol przywiazywac ... moja corka jest w 6 klasie - 4 razy musiala zmieniac szkole , sama pyta - kedy znowu sie przenosimy ? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia:D widzisz ja chciałam wystartować też o wiele wcześniej- jak nie było jeszcze zuzy ale wtedy były mąż absolutnie nie pozwalał na wyrobienie dowodu małemu i jeszcze rozwód był w toku pamiętam że miałam lecieć coś ok 8 sierpnia a 4go była sprawa gdybym wiedziała wtedy że to będzie sprawa ostatnia......... no ale widać tak miało być ja o pracę się nie martwię artur tam pracę by miał a ja i tak marzę by pracować tam u siebie- tak jak i tu tylko te nieszczęsne szkoły moich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona nie chodzi o przywiązanie do szkoły chodzi o to że tam są szkoły o wiele bardziej niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres wiesz co- tak właśnie tak kiedyś się zarzekałam że nigdy, przenigdy stąd nie wyjadę ale skoro polska nie kocha mnie- to i ja mam ją w głębokim poważaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowice? mowisz ze tam pieknie? ;) znam troche - szczegolnie dworzec kolejowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
zbanowali mnie wredne modki!!!!!!!!!!!!!!! Zielona jesteś mama ? tak myslałem :o :) FACECI TO JEB.ANE KOORWY ZOSTAWIAJ KOBIETY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja pokocham do końca życia!!! ale jeszcze nie znalazłem Ewy :P :o :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słodka :) Nie martw się, pogadamy, pogadamy i zostaniemy. ;-) Polacy raczej nie są skorzy do radykalnych zmian, zauważyłyście? Narzekamy, ale bezpieczniej czujemy się nie wychodząc z tek klatki, która może i ciasna, ale oswojona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloty :D co zes narozrabial ??? a obiecales ze grzeczny bedziesz? ;) 😠 wystawiles swoje foty na lamach czy jak ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×