Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psi Fani

!!!!! UWAGA!!!!!JEżELI KOCHACIE PSY ZAJżYJCIE TU !!!!! UWAGA!!!!

Polecane posty

Gość Psi Fani

Cześć.Nazywam Się Natalia jestem wolontariuszką w schronisku WIELE OSÓB przyjeżdża i oddaje psy wychudzone wyczerpane i smutno się robiło gdy patżąc na te psy myślało się że człowiek to nie istota dobra lecz okrutna i nie odpowiedzialna jak niektórzy właściciele. Psy Chore zaniedbane brudne smutne i w oczach ich ani iskry tylko żal do właściciela oto jedna ze schroniska :Czika suka ma 2-lata okrutni właściciele bili ją i kaleczyli;( oto i ona - http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/dr/dr_20060313_zaglodzona_400_370.jpg A to Minek piękny był przedtem jak jego panprzywiązał go do drzewa i zostawił okrutnie- http://bi.gazeta.pl/im/1/3898/z3898981X.jpg Smutno się robi patrząc na nie ;( ;( Co o tym myślicie.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSI los w twoich rękach SOS
Straszne do czego ludzie są zdolni ja nigdy swojego psa nie bije !! :( Straszne i.....Przerażające jak można tak okrutnie postąpić z psem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psi Fani
Jeżeli Chcesz uratować Czike,Minka Daj 1% Na Schronisko Obojętnie jakie będziesz wiedział,że więcej nawet te tutaj mogą mieć dom i ciepło w oczach Pomóż To tylko Tak Mało ! :( nawet odrobina Może Pomóc wielu innym psom gorzej potraktowanych przez swoich właścicieli :( Pomóż To Tak Niewiele !!! :( one już czekają na jeden twój gest ...1% Pomóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×