Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sebastian5555

Moja żona zniszczyła moje życie.

Polecane posty

Gość Sebastian5555

Witajcie Może nie powinienem tu pisać ale Ja tez rozstaję się ze swoją żoną mam 29 lat jesteśmy małżeństwem 6 lat, od 3 lat przeżywam piekło moja żona jest uzależniona od internetu, cały wolny czs spędza w sieci poznaje facetów i z nimi romansuje. Wielokrotnie mnie okłamywała, swoje znajomości internetowe przenośi w real, wysyła po 800 sms pod jeden numer. Pisze z facetami rózne świństwa niejednokrotnie śmiała się ze mnie. Próbowałem wielokrotnie z nią rozmawiać niestety bez efektów rok temu wyniosłem sie nawet na 2 tyg do rodziców, kiedy po tygodniu przyjechałem do niej ona kazała mi jechac do rodziców bo ona teraz będzie szukałą dla nas pomocy w internecie. Mieszkamy u niej w domu cały dom ja wyremontowałem wszystko jest nowe, prawie mi nie pomagała, więcej ciągle mnie okłamywała i kombinowała, tydzień temu powiedziała mi żebym się wynośił bo ma mnie dość. Jestem wrakiem człowieka nie wiem jak mam dalej żyć, moje zycie nie ma sensu, nie mam przyjaciół nie mam z kim porozmawiać, nikt mnie nie rozumie. Powinienen chyba palnąć są w łeb może wtedy bym ją uszczęśliwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie nie ...
A jak dostales sie do internetu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _+_+_+_
najpierw jebnij se baranka w sciane i sprawdz czy przyniesie ulge, potem skocz na glowke z parteru i tak malymi krokami dojdziesz do cellu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkj
ja też ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Sebastaianie,widocznie jestes dupa a nie chłop.NIe dogadzasz zonioe ani w łozku,ani w innych sprawach małzenskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradze ci tak
poszukaj sobie innej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOlllllAAAA
MIAŁAM TO SAMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie to zabieraj dupe w troki i odejdź i nie patrz że oprócz żony zostawiasz wyremontowane wnętrza- to- to rzecz nabyta ciesz się że 6 lat a nie 16 czy 26 na cholerę ci takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOlllllAAAA
ALE TA SZMATA NIE ODEBRAŁA MI MĘŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z politowaniem
przez 3 lata tylko rozmawiałeś i nie widzialeś że to nie pomaga? nie zaproponowałeś jej wspólnej terapii? nie walczyłeś o nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Dupa maz i cwana zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOlllllAAAA
NAPISZ JAK MA NA IMIĘ TWOJA ŻONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOlllllAAAA
JESTEM Z TOBĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOlllllAAAA
GDZIE JESTEŚ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
Hym Trochę zaskoczyły mnie wasze komentarze ale życie nie jest takie proste, myślę że juz niedługo od niej odejdę ale to wszystko mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOOlllllAAAA
WYGADAJ TO Z SIEBIE BO OSZALEJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
a ja nie jestem po twojej str.bo taki los zgotowałes sobie sam i doprowadziłes zone do takiego stanu w jakim teraz jest.,Gdybys vył mezem na ktorym mogłaby sie oprzec to na pewno nie postapiłaby tak jak postepuje. Rzadko ktora kobieta cos takiego robi gdy ma meza z ktorym dogaduje sie na kazdym kroku.Sebastianie lepiej przeanalizuj swoje postepowanie wzgledem zony i swojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
omoluta Widze że na wszystko masz gotową odpowiedz, a nawed gdybym był najgorszym mężem to nie usprawiedliwia to postepowania mojej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
OOOOOOlllllAAAA dzieki za dobre słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za hipokrytki
zona jak jej nie pasowalo zachowanie meza to powinna sie rozwiesc, a przedewszystkim powiedziec mu o tym.. biedna skrzywdzona cyberdziwka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
Owszem może jest w tym trochę mojej winy, a konkretnie moja wina polega na tym ,że bardzo kochałem swoją żone i nic od niej nie wymagałem chciałem tylko żeby była przy mnie. A ona z braku zajęcia zwariowała, a dzis romansuje z Panami którzy przezywaja kryzys wieku średniego a do tego maja własne rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Sebastian,a to nibty dlaczego nie usprawiedliwia postepowania zony.Ty mozesz sie usprawiedliwaic,bo na pewno bedziesz wyszukiwał usprawiedliwien dla swojego postepowania a zona nie.Na pewno zona juz nie raz dawała ci znaki,mowiła,ze .źle sie dzieje w waszym zwiazku a ty ja olewałes.Naparwde rzadko ktora kobieta bez powodu robi to co Twoja zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa...........
nie wiem czy to tak że żona nie miała oparcia i stąd jej poszukiwania ,ale faktem jest że miała z męzem za dobrze skoro przez tyle lat mogła sobie pozwolić na takie zachowanie..czy Ty autorze tematu jesteś już zdecydowany na odejście czy pytasz co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omoluta
Sebastian :-) nie wystarczy kochac bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradze ci tak
oj biedny biedny ofiara losu skrzywdzony przez mała kobietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian5555
omoluta "A może to ONA jest właśnie żadko która" Wiesz co moja żona robi od 3 lat jak wraca z pracy nic siedzi przy kompie do późna w nocy . To może ona nie poświącała mi uwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdzicie wszyscy po tym biednym facecie a wiecie ilu jest takich ludzi którzy pomimo tego ze maja udane małżenstwa łażą po czatach intenrnecie portalach randkowych tylko po to zeby poflirtowac dowartosciowac sie .. miała meza który sie staral i dom a ona nadal musiala szukac czegos nowego .. na moje poprostu niewyrzyta dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×