Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość motylxl
dziewczynki, jestescie tu? cos cisza nastala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc123
no chyba tylko my dwie.dzien trzeci:) duzo białeczka, a po nim jesc sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbeza
melduję się, ale znowu muszę chyba zacząc od jutra, bo miałam zamieszanie domowo-zdrowotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylxl
hej. ja w tym tygodniu dwa razy zaczynalam od nowa i w koncu stwierdzilam, ze bede to robic po swojemu..tzn zauwazylam, ze powoli waga leci w dół, mimo, ze nie jestem na turbo, a jedynie sie bardzo pilnuje..a kiedy zauwaze, ze waga na dobre stanela, to sobie znowu rozkrece metabolizm turbo-10 dniowa :) ale za was trzymam kciuki i bede tu regularnie zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesz tym swoim sposobem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
Cześć! Jest tu kto? Właśnie zaczynam dietę, fajnie byłoby się powspierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamuśka
:) Super !!! mi jutro przypadal 4 dzień ale niestety moja słaba wola szybko mnie dopadała bo dzisiaj miałam małe grzeszki ale jutro musi być dobrze - mi spadek 5 kg byłby idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
Hej! Mi przypadł dziś 3 dzień. Stanęłam rano na wadze - po 2 pełnych dniach jest -1,4kg - wręcz niemożliwe!!! Póki co nie grzeszę, ale zdarza mi się opuszczać cały posiłek lub jego część. Cały posiłek, bo za dużo ich jest, godzin brakuje :D A część posiłku, bo czasem są dziwnie zaplanowane, np. jeden posiłek powinien składać się z 1 produktu z gr. 1 i 1 produktu z gr. 3. Wtedy jabłuszko zjem, pomidora odpuszczam :) Kamuśka, zaczynasz od nowa, czy kontynuujesz? Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
Po 4 dniach - 2,0 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
Po 6 dniach: -2,7 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diddy
Od jutra zaczynam, strasznie zachęciły mnie wasze wyniki dziewczyny! :) dam znać za jakiś czas i powiem jak idzie, trzymam za was i za siebie kciuki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
Po 8 dniach: -2,9 kg :) Diddy, jak Ci idzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzen87
witam. dziś dzień pierwszy. ciekawe czy dotrwam do końca?hmm..... czy na tej diecie można pić kawe z mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
Mleko, śmietanka, serki homogenizowane oraz jogurty są niestety niedozwolone :( Trzymam kciuki! :) Ja już mam dzisiaj 10. dzień diety. Jutro napiszę, ile ostatecznie udało mi się schudnąć :) Planuję teraz wrócić w miarę do normalnego żywienia, ale regułę "jedz często ale nie najadaj się" będę stosować nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzen87
u mnie dzień 3 daje rade:)) jak tam turbo paula waga bo 10 dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
Waga mi trochę skacze. Ostatecznie spadła o 2,8 - 3,1 kg :) Jestem bardzo zadowolona :D A jak u Ciebie marzen87? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzen87
witam. Gratulacje:))) jak postanowiłam ze na wage wejde po 10 dniach. dzis dopiero dzien 4, niekiedy przerazaja mnie te ilości jedzenia. nigdy tak dużo (często) nie jadłam jak w tej diecie. oprócz diety od 1,5 miesiąca 2 razy w tygodniu chodze na ZUMBE. wiec mysle ze efekty bedą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
No to super. Efekty na pewno będą! Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
Hej! I jak tam Ci idzie, Marzen87?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy999
Hej dziewczyny :) dołączam dziś do was:) niestety ostatnio doprowadziłam się do stanu rozpaczy, waże 70kg przy wzroście 165cm, zawsze ważyłam około 63kg i wciąż się odchudzałam z niewielkimi efektami, a teraz to już konieczność. Dietę turbo stosowałam już kilka razy z efektem najczęściej -3kg, mam nadzieje że i tym razem dotrwałam do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
Hej Candy999! Powodzenia :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
Hej Dziewczyny, Po 15 dniach można powiedzieć - normalnego jedzenia - wróciło mi 0,6kg. Nie jest więc najgorzej, ale od dziś zaczynam kolejną serię. Dzień 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzen87
witam. sory ze tak długo nie zagladałam ale miałam małe problemy z kregosłupem. od skakania na Zumbie wyskoczył mi dysk i teraz chodze od lekarza do lekarza. od poniedziałku czeka mnie 2 tygodniowa rehabilitacja. a wracając do diety to scfhudłam 3 kg i 2 kolejne przez ten stres związany z bólem kręgosłupa. wiec myśle ze 5 to wynik dobry:)) jak juz mi nastawią kręgosłup to wracam do diety:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z dietą turbo będzie ciężko przez moją nienawiść do ryb :C Więc z drugiej grupy prawie nic mi nie zostaje, ale i tak bywa... Poza tym będzie ciężko przez szkołę... O szkole mówiąc- do diety zalecany jest półgodzinny spacer, bo można się wykończyć... Jak z wfem? Czytałam, że chodziłyście na siłownię i inne takie- nie czułyście się gorzej? Do diety zabieram się w przyszłym tygodniu- myślę, że zacznę we wtorek-czwartek, zobaczę jak wyjdzie mi ułożenie jadłospisu i przygotowanie produktów... Dobrze, że w piwnicy dwie skrzynki jabłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wegetarianką wiec mi to mało zostaje :) ale jem jajka wiec jakos sobie radze:) dziś 10 dzień i co? 1,5kg :( Baaaardzo marnie. Kiedyś schudłam na tej diecie około 3kg, wiec troche mi smutno, co ja robie zle?;/ Wiem jedno, nie poddam się! bede dalej się trzymac zdrowego jedzenia, ale ciezko mi jesc 6 posilkow dziennie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 87
Hej ! Dziewczyny i ja dolacze do was od jutra. Z waga63 wzrost161.Do juterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turbo paula
Hej Misia 87, Trzymam kciuki :) Ja schudłam 3 kg, ale 1 kg mi wrócił (jestem 35 dni po diecie i jem normalnie, nie odmawiam sobie prawie niczego). Niedługo wrócę do dietki, bo jest super! Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 87
Hej !!! Dziś mój pierwszy dzień , jestem już po drugim posilku. Na razie jest ok. Mam nadzieję , że wytrzymam . Mój cel 58 kg i będzie dobrze chociaż marzy mi się 55. Mam 26 lat i mam dwoje dzieci. Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 87
Turbo Paula dziękuję za miłe przyjęcie do grona turbo-odchudzających !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impossible_Is_Nothing
hej:) przyłączam się do WAS od dziś, mam 28lat, 172cm wzrostu i niestety prawie 73kg wagi:/ kiedyś ważyłam 49kg przy tym wzroście, ale jak to mówi moja mama, ja zawsze ze skrajności w skrajność;) w 2005 roku utyłam z niewiadomych względów ponad 8kg w 3 miesiące, a parę lat później (od kwietnia do lipca 2011r.) ponad 10 - masakra:/ zero zmian w trybie życia (zrobione wszelkie możliwe badania od tarczycy, nadnerczy, testów hamowania kortyzolem, przez hormony ehhh), a przyczyna takiego nagłego i szybkiego tycia pozostaje nie ustalona:/ mam szczupłe nogi i pupę, ale niestety bebech jakbym była w 5 miesiącu ciąży :(:(:( właśnie się pomierzyłam: udo 57cm; biodra 97,5cm; pas 87cm:/ najszersze miejsce w brzuchu AŻ 99cm D R A M A T D R A M A T i jeszcze raz D R A M A T !!! mało kto mi wierzy, że aż tyle ważę..ale to przez to, że 90% tej wagi nadprogramowej poszło w brzuch, a i biust mi trochę waży, miseczka 75FF w porywach nawet 75G (zależy od modelu) już mam dość pytań czy jestem w ciąży, problemów z zakupem kurtki/koszuli/płaszcza ..ciuchy noszę najczęściej w rozmiarze 38/40, a płaszcze, koszule itd. to już tylko 44, w inne nie zapnę się w biuście(...) KOSZMAR! mój cel to 58kg, bo wtedy naprawdę dobrze się czuję w swoim ciele:) ojj długa droga przede mną. ktoś się dołączy? RAZEM RAŹNIEJ;) pozdrawiam i udanego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×