Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość kati22555
Ja lubię patrzeć na spadek wagi i najlepiej to odrazu bym chciała być szczupła. . A wiem ze to niemożliwe i niezdrowe. Ale kusi by zrobić szybciej ta druga turę. Np. Po walentynkach heh. Ale jeszcze pomyślę ; d. Ogólnie polubiłam tą dietke. Pewnie dlatego ze juz niedługo koniec i juz się przyzwyczaiłam do tego jedzonka. Wgl jak łączycie białko z białkiem na obiad? Właśnie te obiady to największy problem.. ciągle to samo heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
dziś jak mówiłyście spadło to co wzrosło obecna waga 60,7 ://// kurcze chciałam chociaż 60kg na koniec tej diety ważyć a to chyba niemożliwe będzie.. Ja przeważnie jem tego nieszczesnego ogórka z rzodkiewką i cebulą albo jak mogę białko to ryba i orzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
wgl wczoraj po tym 3x jedzenia warzyw ,to jak na kolacje miałam zjeśc tego ogórka to już miałam odruch wymiotny ...jeszcze 3 dni... Dzis na sniadanie musze zjesc 5 produktow z grupy 3 ..:( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
u mnie dziś spadek 0.5kg, w sumie po 3 dniach 1.1kg. Zmotywowało mnie to do dalszej dietki. Choć wiem że pewnie za 2-3 dni waga stanie. Jade na zakupy dziś, kupie pistacje, cukinie, rodzynki, mrrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
1,1 kg w 3 dni zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
kati ja jem piers kurczaka smazona w torebce a na to ser zolty i 30s w mikrofali. pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
jutro zrobie leczo- cukinia, pieczarki, pomidor. na te warzywne dni. mysle ze w 7 i 8 dniu skubne jakis owoc. jutro juz dzien 5. a Wy na finiszu, wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Tez zazdroszczę Marti.. Jak będę robiła kolejna ture to chyba sie bardziej przyłoże do tej diety... dziś wgl jak sie rzucilam na nerkowce jak wracalam do domu autem to az ich za duzo zjadlam :(. nawet sie nie zjarzylam ile znikło. zawsze z pracy taka glodna wracam :(. ja juz nawet nie licze na jakis dobry efekt. bo widze ze pewnie z 2kg bedzie. Bo dzis ani waga nie drgnela. i wazylam tyle co wczoraj. no trudo sie mowi. Chyba przez to ze nie trzymalam sie tak scisle, np 2 landrynki sobie kiedys zjedlam, albo z 5 mentosów miętowych. do sałatek dodaje trochę oliwy, sol pieprz. inaczej by mi nie smakowalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
ale chociaż brzuch jest bardziej płaski hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Wgl Marti jak to leczo chcesz zrobic? podaj przepis? normalnie koncentrat dodasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
dam cukinie i pieczarki w kawalkach a do tego troche zblendowanych pomidorow z puszki. powinno byc smaczne po doprawieniu. u mnie jutro 5 dzien, bedzie polmetek a Wy finiszujecie prawie, wow:D ja jem malo teraz ale w weekend ciezko bedzie... Dzis mialam pare pokus ale nie zlamalam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
hej, jak dzis spadki? mi zeszlo znow 0.5kg, szok :D z zapalem wiec kontynuuje. mam nadzieje ze i u Was spadla waga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
dzis 60,5. wkurza juz mnie ze spowalnia mi spadek wagi:((nie ukrywam ze w zyciu mi tak slabo nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
Cynamonku, ja tez jakas bez energii dzis, moze pogoda taka. Chyba @ mi sie przesunie, dzis miala byc ale sie nie zapowiada. Jade pozalatwiac pare spraw, musze owoce do torebki wrzucic zeby posilku nie opuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
ja dostałam szybciej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Ja ogólnie jestem załamana, do kitu mi poszla ta dieta... tyle wyrzeczen i glodzenia się a prawie nic nie schudlam. Spodnie ani troche nie sa luzniejsze, uda i brzuch jakie byly takie sa. Bez sensu.. juz nie mam pomysłu. Od kiedy tak zaczelam tyc od wrzesnia 2013(56kg) do marca 2014(63kg). to do teraz nic nie moge schudnac. nie wiem co jest.. Znacie jeszcze jakies inne sprawdzone diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
ja kiedyś stosowałam kopenhaską jest straszna bo naprawdę się chodzi na tym głodnym ale schudłam sporo i nie było żadnego jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
tez ja stosowałam jakos w czerwcu 2014. ale nie wytrwalam.. A ty dałaś rade cynamon wtedy do konca? ile na niej schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
ja jedynie turbo znam a tak to MZ ;) dzis bylam zalatana i malenko jadlam, teraz glodna i slaba jestem. To ide spac, jutro zjem troszke bulki do 1go posilku. Bo czuje ze mnie oslabia ta dieta za bardzo a to nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
z 4 kg zeszło :) potem w sumie jadłam normalnie i żadnego jojo nic a nic. Dzisiejsza waga 60,2 mam nadzieję że jutro będzie krągłe 60 albo 59 cos ,idę dzis na uczelnie mam nadzieję że usłysze od kogoś schudłaś? czy coś takiego:( bo ja wizualnie nie widze zbyt różnicy :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Ja schudłam maleńko. Bo tylko 1,7 kg. No ale trudno. Dzięki tej diecie zmienię tryb żywienia. Odeszła nawet ochota na słodkie. Bo tak jak podczas diety brała sałatki warzywne do pracy. Jakaś zdrowa bułkę albo kanapkę albo serek wiejski. Na obiad nic smażonego. Może coś jeszcze schudnę po diecie. Brzuch mi zmalał o 2,5cm wiec fajnie. Tylko szkoda ze udka nie schudły ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
kati, pomysl ze prawie 2kg w 10dni, to nie jest nic! ja dzis mam 66.7 wiec rowne 2kg w dol, polmetek diety. ale dolaczylam dzis kawalek bulki do sniadania. zaraz ide jesc serek i pistacje. tylko @ dalej brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
W ogóle wczoraj rano ważyłam tyle co dziś. Myślałam że chociaż coś spadnie. . Bo wczoraj od 15 do 20 nic nie jadłam. Wieczorem tylko trochę brokuła z kalafior na parze. A o 1 poszłam spać. Zwazylam się o 7 rano, no i ta sama waga co dzień wcześniej. Myślałam że dojdzie chociaż do 2kg. Nw czemu waga mi tak słabo spada. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
No marti tobie to naprawdę super idzie. Zazdroszczę! :) wgl ile masz wzrostu? Chyba musisz mi napisać swój jadłospis co jadłas. I jak to leczo? Dobre? Wgl w której grupie są pieczarki? ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
Kati - pieczarki podciągnęlam pod grzyby :P wiesz, ja już widzę Twój błąd- przynajmniej wczoraj. Nie możesz mieć takich przerw w jedzeniu!!! Jak jadłaś o 15tej , potem jeden posiłek i spanko o 1szej to policz ile byłaś bez jedzenia. to przemiana mat. tak na pewno nie przyspieszy. ja jem tak : 8, 10, 12, 14.30, 17ta i około 20. Spać ide 23. a jem np.: serek wiejski, pistacje; tuńczyk - pół puszki, troszkę żóltego sera, pół łyżeczki majo.; rodzynki i jabłko; warzywa np pomidor, sałata, rzodkiewka; kurczeka z żółtym serem, jajka 2szt, ser ż. , pół łyżeczki majo. To moje menu wczorajsze tylko w innej kolejności jadłam. Lecza jeszcze nie zrobiłam, jutro chyba bo nie mam czasu dziś niestety. Ja się boję że jak tak szybko lecę to zaraz równie szybko poszybuje w górę . Wzrostu mam 168 cm. A Wy dziewczyny ile macie? moja waga 66,7 to za dużo przy tym wzroscie, hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem.. ale to przez to ze spałam te 5h. Nawet 6... bo 21 sie obudzilam. Masakra jakaś ze tak mnie znuzylo..taka padnięta byłam :(. A dziś na 8 uczelnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
ja Mam 169 wzrostu. Ten gość to ja ; d. A w której grupie masz te grzyby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
w 3gr. to wzrost mamy podobny:) ja jednak mam @, 1dzien spozniona. ale mam takiego powera ze szok. dom posprzatany, pranie wstawione, rodzinka jadla makaron z truskawkami a ja nawet sie nie slinilam. szok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti33
kati Ty szczuplutka wazac ok.60kg przy takim wzroscie, nie? Ja chce 60kg i tak mi OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×