Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turbo odchudzona

**DIETA TURBO** - wasze doświadczenia

Polecane posty

Witam mojego drugiego dnia:) Natko, dieta turbo nie ma określonego jadłospisu. Pozywienie jest podzielone na 4 grupy i do każdego posiłku komponujesz sama co będziesz jadła. Narzucone są tylko te grupy własnie z których wybierasz jedzenie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na abc jest konkretny jadłospis i on też może być inspiracją- tam gdzie masz np. jabłka, mogą być inne owoce, gdzie buraki - inne warzywa itd Ja niestety zaczynam dziś od początku, bo wczoraj w pracy dzieci upiekły dla nas ciasta i ja byłam w jury oceniającym :P zupełnie o tym zapomniałam i w ostatniej chwili nie mogłam się wycofać. W sumie musiałam spróbować 40 ! kawałków ciasta. na szczęście malutkich, ale plan diety rozwalony :( Sprawdziłam - przez następne 10 dni nie mam takich niespodzianek więc zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i konkurs swoje zrobił- patrz stopka :( Mam nadzieję, że zanim sobie to utrwale, to dziś, pierwszego dnia zgubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKA NA DIECIE
witam :) poszukuję ciekawych polek , które nieustannie są na diecie :) i mogłyby na ten temat napisac wielee książek. powstaje nowy projekt dla tv discovery - polka na diecie. jakie diety najbardziej lubimy, czy lubimy się odchudzać czy to w ogóle jest skuteczne i sprawia , że naprawdę czujemy się lepiej ? jesli któraś z was ma ochotę podzielić się swoimi dośwaidczeniami ( niekoniecznie przed kamerą) to bardzo proszę o kontakt 505 765 088 - założę się, że macie super historie do opowiedzenia ;-) pozdrawiam serdecznie k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequilla93
Hej, dziś mój pierwszy dzień na turbo :) może ktoś się dołączy ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jutra znowu bede na tej diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg22500
U mnie 4 dzień drugiej tury. Po pierwszej turze schudłam ok 3 kilo, chociaż jedna waga pokazywała -5kg. Dieta jest super, głównie dlatego, ze nie trzeba dużo gotować :D no i jest wszystko co lubię, szeroka gama produktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulaaaaa
jest tu kto ? :D dziś mój trzeci dzień ... głodna jestem, nie powiem, ale daję radę ;) na kolację zjem łódki z cukinii, nadziewane szpinakiem i czosnkiem ;) tylko dwie, z połowy cukinii :D żeby nie było ... mam nadzieję, że ktoś się jeszcze odezwie i podtrzyma na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu sie liczy kcal? myslalam ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na turbo diecie 8 dzien. zaczynalem od 104,6 teraz mam 100,5. przez pierwsze 3 dni spadalo po 1kg dziennie, ale ostatnie dni kiszka po 0,2-0,3kg dziennie. stosowalem ja 2 lata temu w kilku cyklach - 5 chyba, zjechalem z 103,5 na 91,2. niestety po 2 latach wzystko wrocilo do normy ;-) wiec zaczynam od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla organizmu będzie lepiej trochę wolniej spadać niż od razu po kilogramie. wazne, że regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka_z_garnka
Hej, ho! Czy jest tutaj ktoś? Kto zacznie razem ze mną? Od jutra? Od środy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
wlaśnie przygotowuje sobie jadłospis i zaczynam od jutra! :). Mam duży problem ze schudnięciem gdyż ogólnie jestem szczupła ale mam swoje co nieco i chciałabym schudnąć 5 kg. Chodziłam długo na siłownie odzywiałam się po prostu zdrowo i nic waga ani drgnie więc ta dieta jest dla mnie ostatecznością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Ja zaczęłam od wczoraj. Cieszę się że nie jestem sama. Juz kiedys stosowałam te dietke. I za każdym razem chudlam 33 kg po 10 dniach. A wy jak tam? Jak sobie radzicie z dietą chodząc do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
3,3 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
3,3 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
3,3kg łał ... mam nadzieję że też będzie u mnie jakiś efekt. Przetrwałam dzisiejszy dzień ,nieukrywam że jedzenie co 2h to jest jakaś masakra. Ledwo co zjem już myślę ledwo coś porobię i już muszę zjeść śniadanie:3 jabłka ,1gruszka drugie śniadanie:serek wiejski z orzechami wloskimi przekąska kiwi i jajko obiad łosoś 2pomidory cebula sałata podwieczorek gruszka jabłko kolacja kiwi grejpfrut Tak bardzo tęsknię za mlekiem z miodem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Weź... mi nie jest ciezko jesc tyle posilkow. ja wlasnie cos zjem i juz jestem glodna. bo jak zjem same warzywa czy owoce to nasycam sie na pol godziny ;/. zalezy tez od dnia diety. bo 1 i 2 gorszy. ale w 3 juz jest duzo posilkow z bialkiem to na lajcie. ale najgorzej brakuje slodyczy ;/. ale mam nadzieje ze po dietce mój żołądek sie skurczy. a to 3,3 kg to nie bylo przy jakiejs nadwadze. robilam to 2 lata temu w kwietniu na poczatku z 58,2 do 54,9 i potem na koniec maja z 55 schudlam do 51,7. wtedy to bylam mega chuda. i to w maju 2013 mialam taka wage. wakacje przetrwalam. ale od pazdziernika zaczelam znow tyc ;/. i dosc w duzym tempie. a teraz waze 63. wiec masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Teraz to marze o tej wadze 55 .. a ty cynamon94 z jakiej wagi startujesz i ile masz wgl wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
mnie aż cały żołądek piecze z głodu po tym pierwszym dniu , mam nadzieję że potem będzie lepiej bo nieukrywam że nawet mi słabo. Z takiej małej wagi że tyle zeszło to naprawde jestem pełna podziwu. Ja mam wzrost 172cm i waże 62,5 ,marzy mi się waga 58 kg... Zauważyłam że racjonalnie sie odzywiając po prostu zdrowo i uprawiając sport nawet do 5x w tygodniu nie mogę schudnąć a ćwiczę już długo i zrozumiałam że chyba potrzebuje dać organizmowi czegoś zupełnie innego to może dopiero zareaguje. Chciałabym wreszcie w lato założyć krótkie spodenki a nie zawsze chodze w długich spodniach i umieram z gorąca bo się wstydzę swoich nóg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
W zime się najgorzej zbiera ten tłuszcz... opada energia na ćwiczenia zdrowe jedzenie po drodze święta i przybywa tu i tam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Przestań. To chyba nie jest aż tak źle. Bo ja mam 169.. wiec 3 cm niższa. Dieta niby prosta się wydaje. Ale na początku jest ciężko. Wgl zero energii. A co do kiedyś to tez byłam w szoku. No ale też codziennie ćwiczyłam . . Teraz też zaczęłam ćwiczyć. Robie mel b albo chodakowska. Wczoraj i dziś ćwiczyłam turbo wyzwanie. Niby krótkie a ostro daje wycisk. Jak dziś zrobiłam to aż mi słabo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
ja odstawiłam ćwiczenia na ten czas bo rzeczywiście energia 0. Gdyby nie bezcukrowy tiger nie byłabym zdolna do wstania z łóżka nawet . Mam beznadziejną tendencję do tycia w boczkach i w udach ,tam mi sie gromadzi cała tkanka ,nie równomiernie i naprawdę potrzeba im trochę redukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
u mnie uda i brzuch najgorzej. wgl 2 lata temu po tych wakacjach jak widzialam ze zaczynam tyc(pazdzernik 2013) i juz 56/57 wazylam. to zaczelam chodzic na silownie. chodzilam 5razy w tyg, zwykle po 2h. i potem jeszcze bardziej sie roztylam i uda mi sie takie wielkie zrobily. a tak sie staralam, duzo spalalam i na biezni i spinning, fitness, a bylo coraz gorzej.. i juz w lutym wazylam 62. i tak do teraz ciezko mi cokolwiek zrzucic ;/. nie wiem co jest ;/. a teraz znow cwicze w domu, bo cos silownia zle chyba na mnie dziala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon94
może coś z tarczycą.. ale muszę ci powiedzieć że u mnie też siłownia odwrotny efekt przyniosła zamiast się wysmuklić to się bardziej rozbudowałam. Tylko przez nią dostałam ataku dołów że tyle ćwicze trzymam taką rygorystyczną dietę a nic się nie zmienia tylko na gorzej , a waga nie idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati22555
Chodziłam rok na siłownię i od grudnia przestałam. W zeszłe wakacje nie udalo mi sie schudnać jak te 2 lata temu. Do kapuścianej chyba 3 razy podchodziłam do turbo tez. ale nigdy nie dotrwalam do konca. mam nadzieje ze w tym roku się uda. Zawsze nosilam rozmiar 34.. a teraz 38 ;/, masakra. Chyba przez tą siłkę te mięśnie mi sie tak rozrosły.. bo też chodziłam na fitness z ciężarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×