Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość gość
Na dworze coraz zimniej ale mam zamiar dzisiaj się wybrać :D kto idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
Ja dzisiaj bylem w kapieli w ubraniach! :D ale dzisiaj nie co inaczej sie ubralem :p zalozylem damskie jeansy, takie jak na mnie obcisle, ale jak dla kobiety szerokie, no i ledwo je wlozylem, az mi sie porwaly jak je nakladalem :D i mialem jeszcze taki plaszczyk dluzszy, ktory tez porozrywalem :D no i oczywiscie biale skarpetki, i biale trampeczki i chlup d wanny! :D a jak juz sie caly zmoczylem to kuncnolem troszke, a to na kolana pozniej kleknalem, i jeszcze bardziej porwalem te jeansy, pozniej to juz rekami nawet rozrywalem, kieszenie i nogawaki tez porwalem :D bylo super, a jak tam u was wetlloki, i ewentualnie jakies zabawy w blocie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wet mud zrobił to co ja lubię najbardziej, rozerwane dżinsy obcisłe, woda, bajeczka ziomuś. Masz u mnie wieli plus haha. Przyznam się że z koleżanką w czwartek byłyśmy na dworze i było mnóstwo śniegu i skoczyłyśmy w ten mokry śnieg, a okazało się że tam jest błoto haha. całe dżinsy, kurtki brudne w błocie ale za to w sumie kocham to robić haha, i te spojrzenia mężczyzn na mokrą i brudną dupę w obcisłych dżinsach. Chyba nie jednemu coś stanęło :D. Nie kąpałam się w ubraniu od miesiąca, trzeba to zmienić :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
widzisz Agatko chyba lubimy to samo :p moze wrzucisz jakies zdjecie z kapieli w mokrych i rozerwanych jeansach :D a tak wogole to widze ze i blotko ci sprzyja, fajna zabawa uwierz mi zwlaszcza w takim blocie po pas jak sie zapadniesz :D zawsze mozna sie zmoczyc w rzece a pozniej wejsc do blota gdzies obok, to moje idealne polaczenie :p ale jeansy musza byc prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
djparalaxer: Hej, Zalozylam konto na vk.com, jak radziles. :) Jak Cie znalezc tam? Wpisuje w przegladarke i nic nie wyszukuje. I jeszcze jedno. Piszesz ze jest tam duzo pelnometrazowych filmow w tym temacie. Mam prosbe. Mozesz mi podeslac jakies linki? Im wiecej tym lepiej. :) mswetlook@gmail.com Z gory dzieki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no dżinsy pewnie że muszą być. Przyznam się że kiedyś byłam w błocie ale to dawno. Miałam na sobie białe dżinsy i nie wspominam tego za dobrze haha :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
Agatko niech zgadne biale jeansy do wyrzucenia? :D no jest ryzyko jest zabawa, raz sie zyje. a jak bys sie ubrala na kapiel w ubraniu??? :p albo np na taplanie w blotku? :p tylko tak szczegolowo opisz swoj ubior jestem ciekawy twoich upodoban :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no właśnie do wyrzucenia niestety :D mój ubiór do kąpieli w wodzie to: - bluzka, kolor mi obojętny, wiem że mężczyźni lubią mokre białe podkoszulki haha :D - jeansy niebieskie rurki bądź boyfriendy - białe Adidas SuperStar lub Nike AirForce - skarpetki do wyboru haha - to czy będę miała stanik zależy od tego z kim się będę kąpała haha Ogólnie to do kąpieli w jeziorze, rzece biorę zwykle obcisłe dżinsy bo mężczyzn to podnieca haha. W domu lubię chodzić w luźnych dżinsach typu boyfriend lub momjeans. Nie ważne jest to dla mnie co mam zrobić koło domu czy posprzątać czy coś umyć zawsze to robię w dżinsach haha :D Na kapiel w błocie myślę że wzięłabym jakieś czarne dżinsy haha :D reszta do wyboru dla kolegi. A według Ciebie w czym bym dobrze wyglądała? Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMax
Hej.Uwielbiam to,co Agatka lubi najbardziej. Obcisłe niebieskie jeansy,białe sportowe buty i jakaś bluzka. W życiu nie przypuszczałem,że jakaś dziewczyna tak napisze.Kiedyś zawsze doszukiwałem się takich zachowań w jakichś filmach.Agatka,dlaczego napisałaś,że chłopak z zamiłowaniem do wet look to skarb? przecież jest nas tu parę osób?Ja nigdy nie mogłem znaleść dziewczyny,bo zawsze szukałem takiej jak Ty.Wspólne obściskiwanie się pod prysznicem,w basenie,rzece ..wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka, skad Ty jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
hmm no ja mam podobne upodobania Agatko :p co do jeansow zgadzam sie z Toba ze ssa najlepsze do wszystkiego, zeby wyjsc do znajomych, naprawic samochod, posprzatac mieszkanie, a nawet do blota :D mysle ze fajnie bys wygladala w jasno niebieskich takich obcislych jeansach :p do tego koniecznie biale skarpetki, biale buciki moga byc superstary oczywiscie biale, ale ladnie by tez wygladaly biale trampeczki, no i biala obcisla bluzka :D na to jakas kurteczke taka czerwona np i chlup do blota Agatko :p co o tym sadzisz??? :p a pozniej do rzeki zmoczyc sie od stop do glow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
Agatko a moze wrzucila bys jakies zdjecie z kapieli? ;) takie w jeansach i bialych bucikach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
no pieknie Agatko :p powiem ci ze fajnie sie ubralas na dzisiejsza kapiel :D i ladne jeansy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziękuję, nie lubię tych dżinsów bo są zbyt w d***e ciasne haha :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johatan Silva
djparalaxer Z czystej ciekawości zapytam skąd wniosek że miałem tu coś do przekazania ? "Co takiego miał do przekazania J.S..." :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swimsuit_luvv
Cześć, Widzę, że całkiem sporo tutaj fetyszystów kąpieli w ubraniach :). Kilka razy kąpałem się w podkoszulkach i krótkich spodniach (nie takich do pływania, tylko normalnych do chodzenia) albo w bieliźnie i rajstopach, ale najbardziej chyba kręci mnie kąpiel w jednoczęściowym damskim kostiumie kąpielowym. Mam kilka własnych sztuk :). Uwielbiam to uczucie gdy kostium po zamoczeniu się tak fajnie otula ciało... Strasznie czekam na przeprowadzkę, która już niedługo. W nowym miejscu będę miał w końcu konkretną wannę do dyspozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to zwykle jak się kopię to jak już każdy wie, obisłe dżinsy, biała bluzka bez stanika pod i woda :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
mowisz Agatko ze za ciasne te jeansy, to moze ubierz je do kapieli i porwij :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miała porwać każde obcisłe dżinsy to by mi same boyfriendy zostały :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
a co powiecie o jeansach i szpilkach do kapieli? :p Agatko a ty moze sie wypowiesz? a moze sie tak wykapiesz? podkreslam ze jest to bardzo sexowne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiem że niektórzy mężczyźni uwielbiają kobiety w obcisłych dżinsach i do tego szpileczki. Szczerze to nad tym nigdy nie myślałam żeby tak się wykąpać. Byłam tak ubrana może z 10 razy, głównie na sesjach zdjęciowych na tle wody, a to się kończyło wejściem do wody w dżinsach ale bez szpilek. Ciężko mi powiedzieć. Pewnie będzie jeszcze ciężej chodzić niż bez szpilek bo mokre dżinsy są ciężkie ale bardzo sexownie wyglądają jak uciskają tyłeczek :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko ja proponuje zamienic szpilki na kozaczki na szpilce i tak sie wykąpac. Bedziesz zadowolona jak to zrobisz (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli czas na świąteczną kąpiel, kozaczki, czerwone jeansy i biała koszula :p :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
ooo dobry pomysl Agatko :p swiateczna kapiel, nie zapomnij o kurtce :D bo zimno jest, a i wesloych i mokrych swiat!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomnę haha, Wesołych Świąt :D Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko jak jusz sie ubierzesz do tej świontecznej kompieli to polecam wane w łazience bo zimno ma zewnocz a tam bedzie supre. Napisz jak było koniecznie (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kąpiel jak kąpiel tylko że pierwszy raz w czerwonych jeansach haha. dużo osób mi pisze że jeszcze nie próbowałam sikać w jeansy haha. może kiedyś. A wy Panowie co myślicie o kobiecie sikającej w obcisłe jeansy? :D Agatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wet
Zajefajny pomysł !!!!!!! Podkoszulka jeansy kalosze i wysikać się w drodze do wody lub błota !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kąpiel w ubraniu? To jest chory pomysł, a co dopiero sikanie w dżinsy... Co się dzieje z tym światem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×