Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość VX

Kąpiel w ubraniu. -

Polecane posty

Gość gość
zwykle kupuję dżinsy w sklepach typu Reserved, Cropp. Mam też 2 pary Levisów, styl ala 90'. Różnie to bywa. Każde dżinsy lubię. te z dziurami są spoko ale często jak mam je mokre to faceci z którymi jestem nad wodą "przypadkowo" je rozrywają bardziej. Tak straciłam dżinsy za 180 zł z Mustang. Dżinsy u mnie w szafie mają głównie odcienie niebieskiego, ale znajdą się także czarne, białe czy granatowe. Nie polecam kąpać się nad jeziorem w białych, strasznie brudzą się od podłoża. Ogólnie nie wiem jak Ty koleżanko ale poza dżinsami świata nie widzę chyba. Jeśli chodzi o inny ubiór to zwykle bluzki ze sklepów typu Reserved, Nike, Adidas, Puma, Cropp, H&M. Wracając jeszcze do dżinsów to nie lubię mokrych boyfriendów bo są mega ciężkie. Wiem za to że superskinny mokre przyciągają oko facetów. A jak to u Ciebie wygląda? Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jak zrobisz to pierwszy raz w skinnach to Ci się spodoba :). Niebieskie skinny z dziurami na kolanach i pod wodę. Biała bluzka, białe buty i stylówka na Top Model jest. Tym bardziej mokra to faceci będą sikały w swoje dżinsy żeby Cię mieć :D Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem ale kąmpiel w damskich dzinsach w wanie to jest to co naprawde uwielbiam. Zeby muc to zrobic z takom dziewczynom jak Agatka to by było cudnie. Agatko jusz cie widze w tych mokrych dzinsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak bym wyglądała w męskich dżinsach haha, a właśnie że tak zapytam, kąpiesz się obcisłych? Bo jak mam być szczera to mężczyzny w mokrych obcisłych dżinsach nie widziałam :D| Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie oto chodzi ze damskie dzinsy są obcisłe i fajne przest a meskie luzne i jusz nie jest tak fajnie jak w damskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie oto chodzi ze damskie dzinsy są obcisłe i fajne przest a meskie luzne i jusz nie jest tak fajnie jak w damskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie. Ja to nie lubię spodni z zary itp. Ja to wolę markowe wranglery czy inne tego typu. Moje ulubione to regular granatowe. Czarne mam jedne z Reserved ale nie są na rozpoczęcie roku a wrangerów i innych tego typu mi nie żal itp. Kornelia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornelia? Nie żal czyli mam rozumieć że do kąpieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ja bym miała napisać które są moje ulubione to będą to niebieskie SuperSkinny z Big Stara, kilkadziesiąt razy moczone nad wodą, rozerwane przez kolege na łydce i udzie, dałam za nie 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie je bo są mega obcisłe i się faceci na mnie patrzą jak na kosmitkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jusz pisałem ze lubie sie moczyć w damskich dzinsach takich obcisłych. A do tych dzinsów lubie zakładać rajstopy i buty, kozaki i jakaś bluske. J tak sie mocze od 17 lat chociasz raś w tygodniu. Lubie to strasznie i chyba sie mni to nigdy nie znudzi. Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie w sensie że nie żal do kąpieli tylko do wszystkiego mi ich nie jest żal. Kiedyś z koleżanką poszłyśmy na spacer po wiosce i trafiłyśmy na błoto. Ja w jednych z moich ulubionych dżinsów z wranglera bluzce z levisa i trampkach z Vansów wraz z koleżanką wytaplałam się w tym w błocie. Ledwo mi się to udało wyczyścić ale i tak poszłam odkupić spodnie a buty poszły na śmietnik. Czasami mam szalone pomysły =-) Ubrań mi nie szkoda do niczego. Kornelia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje ulubione to granatowe dżinsy wranglera regular w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi dżinsów nie szkoda do niczego prócz Big Starów czarnych, one są nietykalne haha. Z koleżanką kiedyś nad zalewem po kapieli zaczęłyśmy sobie rozrywać dżinsy. Miałam stare dżinsy z Croppa więc mi ich nie szkoda było ale jednak dziwnie było wracać w takich porwanych. Kornelia opowiedz jesszcze o przygodach w dżinsach bo to fajne przygody. Dżinsy są na prawdę spoko. Kiedyś jak byłam w szkole w superskinnach od Zary to jak się schyliłam to mi pękły w kroku. Zara robi za obcisłe spodnie haha :D. Pozdrawiam Agatka ;) Mirek powiedz mi, bo mi się czssami ciężko zmieścić w swoje dżinsy a jak ty z instrumentem na przodzie się mieścisz, przecież to niewygodne :D Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie sie mieszcze z tym instrumentem na przodzie. Miałem jusz przyjemnośc zakładać kilkanascie par i jeszcze nie trafiłem na takie zeby mi było nie wygodnie. Moze ta przyjemnisc ze je zamocze sprawia ze nie czuje ze mi nie wygodnie. Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to super Miruś, miłego moczenia :) Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było żadnych. A tak w nawiasie to superskinów nie mam. Mam tylkonskiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko dzienki i tobie tesz miłego moczenia. Bede sie dzis moczył w czerwonych tak obcisłych ze jak nie załoze rajstop pod spud to jch potem nie sciogne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy po raz pierwszy spróbujesz wejść do wody w dżinsach i jakie wybierzesz do kapieli? :D Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko dzienki i tobie tesz miłego moczenia. Bede sie dzis moczył w czerwonych tak obcisłych ze jak nie załoze rajstop pod spud to jch potem nie sciogne. Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem chyba 19 lat jak zaczołem sie moczyć w dzinsach i nie tylko bo były tesz legginsy i jne ubrania. Mocze sie zawsze w wanie bo nie ma blisko zadnego jeziora czy zeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wybieram do kompieli no zeby były blisko ciała czyli jakies rurki niebieskie. Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuedubspróbuje to nie wiem, ale wezmę jakieś czarne trampki, białą bluzkę i moje ulubione granatowe wranglery regular. Kornelia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornelio nie zapędź się przy kąpieli żebyś dżinsów nie rozerwała :D Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moich ulubionych dżinsów to mu szkoda, aż taka szalona nie jestem. Jakby to były inne wranglery to może tak ale tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to weź i Wranglery :D Agatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę, moje ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna wariatka do kółka dołączyła. D O B R E P O M A R A Ń C Z O W E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak? Wykąpana w ubraniu juz? Agatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wet mud
o czy dobrze zrozumialem kolezanka Kornelia lubi sie taplac w blotku? :D ja lubie to robic, kapac sie w ubraniach tez. a powiedz jak sie ubierasz kiedy idziesz sie troche potaplac w blotku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×